Penny Market - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Penny Market

Penny Market s.r.o. je velkoobchodní řetězec prodejen s širokou nabídkou potravinářského i nepotravinářského sortimentu.

Hodnocení Penny Market

Přidat hodnocení
před 2,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Penny Market na zkrácený úvazek, do roku 2021.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Vzhled prodejny, moderní

Negativa firmy:

Špatné jednání s lidmi od nadřízených.

před 2,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Penny Market na zkrácený úvazek, do roku 2021.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Vzhled prodejny, moderní

Negativa firmy:

Špatné jednání s lidmi od nadřízených.

před 2,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Penny Market na plný úvazek, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Bohužel žádné pozitiva nejsou málo hodin málo lidí na prodejnach žádné přestávky přepisovani docházek vedení úplně k ničemu kontroly je to na spoustě prodejen dobře si rozmyslete jestli ta práce za to stojí - určitě Neeeeeee!!!

Negativa firmy:

před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Zástupce vedoucího – Brno-lesná
Pracuji ve společnosti Penny Market na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Neprofesionální jednání ze strany vedoucího prodejny a oblastního manažera a malý plat v porovnání s konkurencí.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (103)

O firmě

Společnost Penny Market je původem německá firma, která patří mezi dceřinou společnost mezinárodního obchodního řetězce REWE Group se sídlem v Kolíně nad Rýnem. V České republice najdeme více než 350 prodejen Penny Market, ve kterých nacházi práci tisíce zaměstnanců. Společnost rozšířuje nabídku každý týden o nové akční zboží z oblasti potravin i spotřebního zboží. Nabízí převážně české značky a zboží od českých výrobců, v prodejnách naleznete přibližně 2 000 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Stejně jako mnoho jiných obchodních řetězců, i Penny nabízí volná pracovní místa.

Penny Market neustále investuje a renovuje, aby se jejich klienti cítili v supermarketu mnohem útulněji. Proto pro rodiny s dětmi, zařídil dětský koutek přímo v prodejně. Vy si v klidu můžete nakoupit a o Vaše děti bude dobře postaráno. Prozatím lze najít prodejny pouze v Praze a v Mělníku, ale během 2 let má v plánu zmodernizovat i další prodejny.

Produkty Penny

Podobně jako jiné diskonty, i Penny Market se zaměřuje na co nejlevnější zboží, akční slevy a výhodné nákupy. Toho společnost dociluje zejména sortimentem vlastních značek Penny. Řada těchto výrobků je připravena odborníky speciálně pro Penny a patří mezi ně:

  • Penny (různé zboží)
  • Nealkoholické nápoje TANJA
  • Mléčné výrobky Boni
  • Uzeniny Řezníkův talíř
  • Zabijačkay
  • NA GRIL
  • Masné výrobky DOBRÉ MASO
  • Karlova Koruna
  • Naturalia

Dále nabízí vlastní pečivo, BIO výrobky, víno a non-food produkty. Penny pak nabízí samozřejmě i zavedené značky, které také umisťuje do akčních nabídek a letáků.

Říká se o Penny

Podobně jako mnoho jiných obchodních řetězců, i Penny je zaměstnanci hodnocen kladně i záporně, dle typu práce nebo kolektivu. Mezi hlavní pozitiva však zaměstnanci zmiňují, že Penny nabízí navýšení platu, stravenky, karty k soutěžím pro zaměstnance. Z pohledu vedoucích pracovníků pak najdeme v hodnocení i velmi pozitivní názory, že je práce naplňuje a baví. Ohledně záporů se najdou vždy drobné neshody s vedením, náročnost práce a tlak, který mohou způsobit i zákazníci. Také s načasováním směn a plněním plánu mohou být horší zkušenosti. Mimo tyto negativa však Penny market patří, alespoň z pohledu zkušeností s prací, k lépe hodnoceným řetězcům.

Akční leták Penny Market

Všechno zboží, které je pro daný týden ve slevě, inzeruje společnost ve svém akčním letáku Penny Market. Ten je možné prolistovat na slevovém portálu Kaufino.com, dohledat i na webových stránkách Penny Market nebo využít možnosti mobilní aplikace, která zjednodušuje nakupování. Penny aplikace umožňuje zobrazit speciální nabídky týdne, aktuální leták, správu nákupního seznamu, informuje o novinkách a obsahuje mapu prodejen Penny včetně otvírací doby a navigace.

Aktuální Penny Market leták

Penny Market leták vychází rovnou dvakrát týdně. Konkrétně aktuální Penny Market leták společnost vypouští do světa v pondělí a ve čtvrtek. Najít je v letáku možné slevy na potraviny, drogistické zboží, ale také na krmivo pro domácí mazlíčky nebo na květiny. Další slevy na nákup je možné získat díky předložení Penny karty.

O historii firmy

Společnost je jednou z největších českých obchodních společností. Penny Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997 a zaměstnává více než 7 tisíc zaměstnanců.

Penny Market své prodejny umisťoval spíše do menších měst a na vesnice, kde se snažil získat své věrné zákazníky. V roce 2008 koupila společnost REWE řetězec Plus s jeho 146 prodejnami. O něco později se Plus a Penny Market sloučily dohromady a vznikla jednička mezi českými diskonty, která se zaměřuje převážně na české značky a zboží od českých výrobců.

Penny Market se neustále rozšiřuje a aktuálně najdeme přes 350 prodejen jen na Českém území. Penny Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy.

Kariéra v Penny Marketu

Penny Market svým zaměstnancům nabízí perspektivní zaměstnání v neustále se rozvíjející společnosti, která nabízí volná pracovní místa i možnosti kariérního růstu v mezinárodní firmě. Poptává celou řadu profesí v oboru maloobchodní sítě v potravinářském průmyslu. Tedy pracovní místa na prodejnách, kariéru na centrále nebo v logistice. Mimo hlavní pracovní poměry nabízí Penny i částečné úvazky a brigády. Průměrný plat v Penny Marketu byl vyměřen na 21 426 Kč.

Penny nabízí volná místa v různých městech a benefity, které v práci nabízí jsou v podobě 5 týdnů dovolené, stravenky, MultiSport karta, příspěvek 30 % navíc v neděli, pravidelné navyšování mzdy, hodnotné poukázky na nákupy pro zaměstnance a odměny při výročích či odchodech do důchodu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Počernická 257, 250 73 Radonice

Velikost firmy:

5 000 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

64945880

Založení / Zapsání do OR*:

25. 1. 1996

Právní forma:

s.r.o.