Penny Market - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Výhodná půjčka na vysněnou nemovitost!

Penny Market

Penny Market s.r.o. je velkoobchodní řetězec prodejen s širokou nabídkou potravinářského i nepotravinářského sortimentu.

Hodnocení Penny Market

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - moravskoslezský kraj
Pracuji ve společnosti Penny Market na plný úvazek 3-4 roky.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

jediné pozitivní je ,že výplata chodí včas

Negativa firmy:

Již nikdy více. Nesmyslné zadávání 10 úkolů najednou.Jak píšou předemnou ve třech lidech nemožné stihnout.OV absolutně neschopní něco vyřešit.zajímají je jen čísla a tabulky

Doporučení pro management firmy:

otevřít oči..

před 1 měsícem
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Penny Market na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Výplata pravidelně a včas, dobrý kolektiv i vedoucí

Negativa firmy:

3-4 lidi na směnu při tržbě 400-500tisíc je opravdu málo!!! Když sedíme všechny na kase, tak pak nemá kdo dopékat pečivo, doplňovat zboží atd. A pak si lidi stěžujou a diví se, že na krámě nenašli nikoho, koho by se na to a to mohli zeptat! Navíc pokud jste na hlavní pokladně, nemáte šanci dojít si na záchod kdy potřebujete a přestávka (pokud vůbec je!!!) tak max.5-10 minut. A jako bonus tam máme tak šílenou zimu, že když venku mrzne, sedíme na kasách v zimních bundách a stejně jsme úplně promrzlé!!! Jediné pozitivum je celkem fajn kolektiv včetně vedoucích. Ovšem co to tak čtu a slyším, tak dobrý kolektiv v Penny je spíš vyjímkou. Máte-li možnost jděte raděj pracovat jinam, tohle se nedá dlouhodobě vydržet. Za ani ne polovinu průměrné mzdy to opravdu nestojí. Navíc ty inzerované platy jsou na plný úvazek a po několika letech! (za každý rok vám 500kč přidají). Plný úvazek ovšem dají jen zástupcům vedoucích a nikoli obyčejným prodavačkám. Papírově zkrácený úvazek, ale přitom tam strávíte prakticky stejně hodin jako na plný.

před 1 měsícem
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Penny Market na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Výplata včas,benefity

Negativa firmy:

Šílený hodinový. Výkon. Prodejna se nedá udržet ve 3 lidech.sproste chování od oblastních.

před 3 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Penny Market na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Peníze Pár sympatických kolegů

Negativa firmy:

Šílený nezájem v rámci zaučování. Stojíte tam a VP si vas nevšímá. Nelíbí se mi, že směny se dozvídám den předem, stále se mění a o oznámení na jakou směnu jsem měla jít, jsem se musela telefonicky doprošovat. Upřímně jsem zde kvůli tomu, abych měla za co jíst, jinak hledám jinou kompatibilní práci, kde se dá. Chci odejít

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (96)

O firmě

Společnost Penny Market je původem německá firma, která patří mezi dceřinou společnost mezinárodního obchodního řetězce REWE Group se sídlem v Kolíně nad Rýnem. V České republice najdeme více než 350 prodejen Penny Market, ve kterých nacházi práci tisíce zaměstnanců. Společnost rozšířuje nabídku každý týden o nové akční zboží z oblasti potravin i spotřebního zboží. Nabízí převážně české značky a zboží od českých výrobců, v prodejnách naleznete přibližně 2 000 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Stejně jako mnoho jiných obchodních řetězců, i Penny nabízí volná pracovní místa.

Penny Market neustále investuje a renovuje, aby se jejich klienti cítili v supermarketu mnohem útulněji. Proto pro rodiny s dětmi, zařídil dětský koutek přímo v prodejně. Vy si v klidu můžete nakoupit a o Vaše děti bude dobře postaráno. Prozatím lze najít prodejny pouze v Praze a v Mělníku, ale během 2 let má v plánu zmodernizovat i další prodejny.

Produkty Penny

Podobně jako jiné diskonty, i Penny Market se zaměřuje na co nejlevnější zboží, akční slevy a výhodné nákupy. Toho společnost dociluje zejména sortimentem vlastních značek Penny. Řada těchto výrobků je připravena odborníky speciálně pro Penny a patří mezi ně:

  • Penny (různé zboží)
  • Nealkoholické nápoje TANJA
  • Mléčné výrobky Boni
  • Uzeniny Řezníkův talíř
  • Zabijačkay
  • NA GRIL
  • Masné výrobky DOBRÉ MASO
  • Karlova Koruna
  • Naturalia

Dále nabízí vlastní pečivo, BIO výrobky, víno a non-food produkty. Penny pak nabízí samozřejmě i zavedené značky, které také umisťuje do akčních nabídek a letáků.

Říká se o Penny

Podobně jako mnoho jiných obchodních řetězců, i Penny je zaměstnanci hodnocen kladně i záporně, dle typu práce nebo kolektivu. Mezi hlavní pozitiva však zaměstnanci zmiňují, že Penny nabízí navýšení platu, stravenky, karty k soutěžím pro zaměstnance. Z pohledu vedoucích pracovníků pak najdeme v hodnocení i velmi pozitivní názory, že je práce naplňuje a baví. Ohledně záporů se najdou vždy drobné neshody s vedením, náročnost práce a tlak, který mohou způsobit i zákazníci. Také s načasováním směn a plněním plánu mohou být horší zkušenosti. Mimo tyto negativa však Penny market patří, alespoň z pohledu zkušeností s prací, k lépe hodnoceným řetězcům.

Penny aktuální leták

Všechno zboží, které je pro daný týden ve slevě, inzeruje Penny ve svém akčním letáku. Ten je možné dohledat i na webových stránkách Penny Market, nebo využít možností mobilní aplikace, která zjednodušuje nakupování. Penny aplikace umožňuje zobrazit speciální nabídky týdne, aktuální leták, správu nákupního seznamu, informuje o novinkách a obsahuje mapu prodejen Penny včetně otvírací doby a navigace.

O historii firmy

Společnost je jednou z největších českých obchodních společností. Penny Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997 a zaměstnává více než 7 tisíc zaměstnanců.

Penny Market své prodejny umisťoval spíše do menších měst a na vesnice, kde se snažil získat své věrné zákazníky. V roce 2008 koupila společnost REWE řetězec Plus s jeho 146 prodejnami. O něco později se Plus a Penny Market sloučily dohromady a vznikla jednička mezi českými diskonty, která se zaměřuje převážně na české značky a zboží od českých výrobců.

Penny Market se neustále rozšiřuje a aktuálně najdeme přes 350 prodejen jen na Českém území. Penny Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy.

Kariéra v Penny Marketu

Penny Market svým zaměstnancům nabízí perspektivní zaměstnání v neustále se rozvíjející společnosti, která nabízí volná pracovní místa i možnosti kariérního růstu v mezinárodní firmě. Poptává celou řadu profesí v oboru maloobchodní sítě v potravinářském průmyslu. Tedy pracovní místa na prodejnách, kariéru na centrále nebo v logistice. Mimo hlavní pracovní poměry nabízí Penny i částečné úvazky a brigády. Průměrný plat v Penny Marketu byl vyměřen na 21 426 Kč.

Penny nabízí volná místa v různých městech a benefity, které v práci nabízí jsou v podobě 5 týdnů dovolené, stravenky, MultiSport karta, příspěvek 30 % navíc v neděli, pravidelné navyšování mzdy, hodnotné poukázky na nákupy pro zaměstnance a odměny při výročích či odchodech do důchodu.

Je tohle Vaše firma?
Výhodná půjčka na vysněnou nemovitost!
Sídlo firmy:

Počernická 257, 250 73 Radonice

Velikost firmy:

5 000 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

64945880

Založení / Zapsání do OR*:

25. 1. 1996

Právní forma:

s.r.o.