Penny Market - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Výhodná půjčka na vysněnou nemovitost!

Penny Market

Penny Market s.r.o. je velkoobchodní řetězec prodejen s širokou nabídkou potravinářského i nepotravinářského sortimentu.

Hodnocení Penny Market

Přidat hodnocení
před 22 dny
3.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Penny Market na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Pracuji jako zástupce vedoucího. Výplata super. Práce jako takova mě baví. Baví mě běhat po prodejně i když je práce opravdu hodně a ve třech lidech je někdy velmi těžké udržet prodejnu ve stavu jak by mela vypadat a jak si to vedení žádá.

Negativa firmy:

Absolutně žádné uznání ze strany vedoucího. Když nám měl vyřídit pochvalu od oblastního, měl s tím velký problém. Mám pocit že se vedoucí školí na to aby drželi zaměstnance neustále ve stresu. Kdyz všechno stíháte, máte hotových věcí víc než je zvykem, tak jde a hledá kraviny. Zjebe vás za věci které jste nemohli ovlivnit, protože jste čerpali dovolenou. Je to o lidech, pokud narazíte na zakomplexovanýho blba, tak máte prostě smůlu. Jde hlavně o čísla a n

před 5 měsíci
3.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Penny Market na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Pracuji zde půl roku. Vše je o přístupu vedení a spolupracovníků. Máme super kolektiv a to dělá opravdu hodně. I když je někdy práce nad hlavu, dá se zvládnout, když si vzájemně vyjdeme vstříc. Plat je hezký.

Negativa firmy:

Není čas na přestávky. Neustálý nedostatek zaměstnanců. Oblastní vedoucí a vedení by se měli víc zajímat o vztahy mezi zaměstnanci. Pak by nebyl problém s nedostatkem lidí. Většina totiž uteče, když vleze do slepičárny, kde si vzájemně neumí a nechtějí vycházet vstříc.

před 5 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Penny Market na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Žádné firma která je opravdu zvláštní a neumí se chovat ke svým zaměstnancům.

Negativa firmy:

Opravdu ať si každý rozmysli zda do této firmy vubec jít pracovat vše co je již zde napsáno je opravdu pravda a to celorepublikove tři lidé na filiálku žádné prestavky atd.

před 6 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - moravskoslezský kraj
Pracuji ve společnosti Penny Market na plný úvazek 3-4 roky.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

jediné pozitivní je ,že výplata chodí včas

Negativa firmy:

Již nikdy více. Nesmyslné zadávání 10 úkolů najednou.Jak píšou předemnou ve třech lidech nemožné stihnout.OV absolutně neschopní něco vyřešit.zajímají je jen čísla a tabulky

Doporučení pro management firmy:

otevřít oči..

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (99)

O firmě

Společnost Penny Market je původem německá firma, která patří mezi dceřinou společnost mezinárodního obchodního řetězce REWE Group se sídlem v Kolíně nad Rýnem. V České republice najdeme více než 350 prodejen Penny Market, ve kterých nacházi práci tisíce zaměstnanců. Společnost rozšířuje nabídku každý týden o nové akční zboží z oblasti potravin i spotřebního zboží. Nabízí převážně české značky a zboží od českých výrobců, v prodejnách naleznete přibližně 2 000 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Stejně jako mnoho jiných obchodních řetězců, i Penny nabízí volná pracovní místa.

Penny Market neustále investuje a renovuje, aby se jejich klienti cítili v supermarketu mnohem útulněji. Proto pro rodiny s dětmi, zařídil dětský koutek přímo v prodejně. Vy si v klidu můžete nakoupit a o Vaše děti bude dobře postaráno. Prozatím lze najít prodejny pouze v Praze a v Mělníku, ale během 2 let má v plánu zmodernizovat i další prodejny.

Produkty Penny

Podobně jako jiné diskonty, i Penny Market se zaměřuje na co nejlevnější zboží, akční slevy a výhodné nákupy. Toho společnost dociluje zejména sortimentem vlastních značek Penny. Řada těchto výrobků je připravena odborníky speciálně pro Penny a patří mezi ně:

  • Penny (různé zboží)
  • Nealkoholické nápoje TANJA
  • Mléčné výrobky Boni
  • Uzeniny Řezníkův talíř
  • Zabijačkay
  • NA GRIL
  • Masné výrobky DOBRÉ MASO
  • Karlova Koruna
  • Naturalia

Dále nabízí vlastní pečivo, BIO výrobky, víno a non-food produkty. Penny pak nabízí samozřejmě i zavedené značky, které také umisťuje do akčních nabídek a letáků.

Říká se o Penny

Podobně jako mnoho jiných obchodních řetězců, i Penny je zaměstnanci hodnocen kladně i záporně, dle typu práce nebo kolektivu. Mezi hlavní pozitiva však zaměstnanci zmiňují, že Penny nabízí navýšení platu, stravenky, karty k soutěžím pro zaměstnance. Z pohledu vedoucích pracovníků pak najdeme v hodnocení i velmi pozitivní názory, že je práce naplňuje a baví. Ohledně záporů se najdou vždy drobné neshody s vedením, náročnost práce a tlak, který mohou způsobit i zákazníci. Také s načasováním směn a plněním plánu mohou být horší zkušenosti. Mimo tyto negativa však Penny market patří, alespoň z pohledu zkušeností s prací, k lépe hodnoceným řetězcům.

Penny aktuální leták

Všechno zboží, které je pro daný týden ve slevě, inzeruje Penny ve svém akčním letáku. Ten je možné dohledat i na webových stránkách Penny Market, nebo využít možností mobilní aplikace, která zjednodušuje nakupování. Penny aplikace umožňuje zobrazit speciální nabídky týdne, aktuální leták, správu nákupního seznamu, informuje o novinkách a obsahuje mapu prodejen Penny včetně otvírací doby a navigace.

O historii firmy

Společnost je jednou z největších českých obchodních společností. Penny Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997 a zaměstnává více než 7 tisíc zaměstnanců.

Penny Market své prodejny umisťoval spíše do menších měst a na vesnice, kde se snažil získat své věrné zákazníky. V roce 2008 koupila společnost REWE řetězec Plus s jeho 146 prodejnami. O něco později se Plus a Penny Market sloučily dohromady a vznikla jednička mezi českými diskonty, která se zaměřuje převážně na české značky a zboží od českých výrobců.

Penny Market se neustále rozšiřuje a aktuálně najdeme přes 350 prodejen jen na Českém území. Penny Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy.

Kariéra v Penny Marketu

Penny Market svým zaměstnancům nabízí perspektivní zaměstnání v neustále se rozvíjející společnosti, která nabízí volná pracovní místa i možnosti kariérního růstu v mezinárodní firmě. Poptává celou řadu profesí v oboru maloobchodní sítě v potravinářském průmyslu. Tedy pracovní místa na prodejnách, kariéru na centrále nebo v logistice. Mimo hlavní pracovní poměry nabízí Penny i částečné úvazky a brigády. Průměrný plat v Penny Marketu byl vyměřen na 21 426 Kč.

Penny nabízí volná místa v různých městech a benefity, které v práci nabízí jsou v podobě 5 týdnů dovolené, stravenky, MultiSport karta, příspěvek 30 % navíc v neděli, pravidelné navyšování mzdy, hodnotné poukázky na nákupy pro zaměstnance a odměny při výročích či odchodech do důchodu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Počernická 257, 250 73 Radonice

Velikost firmy:

5 000 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

64945880

Založení / Zapsání do OR*:

25. 1. 1996

Právní forma:

s.r.o.