Mixit - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Mixit

Česká společnost Mixit kariéru odstartovala v potravinářství a to výrobou müsli na zakázku dle chuti zákazníka. Mixit není jen o kombinaci cereálií, sušeného ovoce nebo oříšků, ale ve svém sortimentu má také snídaňové kaše, sušenky, müsli tyčinky a mnoho dalšího. Společnost Mixit si ráda hraje a obměňuje motivy svých tubusů dle ročního období, trendů či účelů a zároveň jsou i plně recyklovatelné. Mixit vybírá do svých produktů jen ty nejkvalitnější suroviny, které pocházejí především od tuzemských dodavatelů. Firma Mixit se také zapojila do projektu Snídaně do školek, jehož cílem je zavedení kvalitních cereálií do jídelníčků ve školkách a učit děti zdravě snídat.

Hodnocení Mixit

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

Dějiny společnosti Mixit sahají do roku 2009, kdy se dva spolužáci, Martin Wallner a Tomáš Huber, rozhodli dát vznik projektu Mixit. Už v prvním roce působení přijali zaměstnance a spustili kampaň v rádiu. Během následujících let si zákazníci oblíbili koncept Mixit natolik, že se výroba rozšířila na Slovensko a dokonce i do Polska a Kanady. Za svou skvěle odvedenou práci Mixit získala například titul EY Začínající Podnikatel roku 2015. Firma Mixit také spolupracuje a podporuje různé projekty, jako je expedice Pavla Blažka, který se snaží sám dobýt Severní i Jižní pól.

Kariéra v Mixit

Firma Mixit volná místa neustále aktualizuje a nabízí práci jak na hlavní pracovní poměr, tak i brigádně. Stát se součástí týmu Mixit je možné například ve výrobě, jako pracovník expedice či jako obsluha stroje na výrobu müsli směsí. Zaměstnanci v Mixit se mohou těšit na příjemné pracovní prostředí s přátelským kolektivem a na slevu na výrobky od Mixit. Uchazeč o práci v Mixit by měl ve svém životopisu uvést, že je spolehlivý, má pozitivní a odpovědný přístup k práci, je flexibilní a má uživatelskou znalost práce s PC. Pro obsazení volného místa v Mixit je také potřeba vyřídit si potravinářský průkaz, který vystavuje praktický lékař na základě prohlídky.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Dubu 1639/53, 14700 Praha - Braník

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

24836451

Založení / Zapsání do OR*:

20. 4. 2011

Právní forma:

s.r.o.