Mondelēz - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Mondelēz

Mondelēz je nadnárodní americká společnost, která se zaměřila na výrobu cukrovinek, nápojů a potravin. Její působení zasahuje do 165 zemí světa, ve kterých volné místo v Mondelēz našlo přes 100 tisíc zaměstnanců. Výrobky společnosti Mondelēz jsou celosvětově známé a u nás jsou to například sušenky Oreo, čokoláda Milka a Toblerone, Opavia, Halls, BeBe a mnoho dalších. Cílem Mondelēz je zákazníkům vytvořit okamžiky radosti a potěšení a dokonce se zapojuje do různých projektů, jež se týkají tzv. potravinové pomoci, která bojuje proti hladovění.

Hodnocení Mondelēz

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (5)

Historie

Historie společnosti Mondelēz sahá do roku 1923, kdy existovalo sdružení pro mléčné výrobky v USA a neslo název, National Diary. Postupem času se společnost rozšiřovala a spojovala s jinými firmami a v roce 1995 změnila svůj název na Kraft Foods. Firma Kraft Foods se v roce 2012 rozdělila na dvě společnosti, z nichž jedna je právě dnešní společnost Mondelēz International, která se specializuje na globální snack. Mondelēz, dříve Kraft Foods, působí na českém a slovenském trhu od roku 1992 a dokonce pod její značkou najdeme českého výrobce cukrovinek, Opavia. Za svou letitou práci Mondelēz získalo mnoho ocenění, jako je například místo na seznamu Nejobdivovanějších firem časopisu Fortune.

Kariéra v Mondelēz

Mondelēz volná místa nabízí obsadit uchazečům, kteří jsou vášniví, energičtí a zvědaví a nebojí se práce ve velké nadnárodní společnosti. Kariéru v Mondelēz je možné začít budovat v různých odděleních, jako je HR, zákaznický servis a logistika, finance, obchod, marketing, výroba aj. Na zaměstnance firmy Mondelēz čekají lákavé benefity v podobě stravenek, firemních produktů, příspěvků na sport či kulturu nebo i příspěvek na penzijní pojištění. Obsadit volné místo v Mondelēz nabízejí také studentům a absolventům, kteří mají možnost využít práci na zkrácený úvazek a získat tak praxi a odborné zkušenosti. Kanceláře má firma Mondelēz v Praze a v Bratislavě, ale volné místo zprostředkovávají i ve svých továrnách, které se nacházejí v Bratislavě, Mariánských Lázních, v Opavě a v Lovosicích.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Karolinská 661, 186 00 Praha

Velikost firmy:

100 - 250 zaměstnanců

IČ:

47123915

Založení / Zapsání do OR*:

21. 9. 1992

Právní forma:

s.r.o.