Danone - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Danone

Danone je jedničkou ve výrobě mléčných výrobků na českém trhu. Tato potravinářská společnost vyrábí mléčné výrobky a jogurty značek Aktimel, Danone, Kostíci, Oikos, Fantasia, Danette a Activia. Společnost u nás působí již od roku 1990 a svou Danone kariéru v ČR buduje více než 100 pracovníků.

Hodnocení Danone

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

První jogurt Danone byl vyroben v Barceloně již roku 1919. Další volná místa v Danone vznikly v roce 1929, kdy společnost vstoupila na francouzský trh. Jogurt s blahodárnými účinky dodávali pracovníci Danone i španělské královské rodině a do mnoha nemocnic. Následovala expanze do Spojených států pod názvem Dannon a do mnoha dalších zemí, která je spjata se vznikem nových volných míst v Danone. V roce 1990 přichází Danone do tehdejšího Československa. Kupuje mlékárnu v Benešově a práci Danone dává mnoha zaměstnancům. Již v roce 1994 je Danone jedničkou českého trhu s mléčnými produkty. Společnost trvale rozšiřuje své portfolio výrobků. Na své Danone kariéře po celém světě pracuje více než 5 000 zaměstnanců, kteří se řídí základními hodnotami koncernu: BLÍZKOST, OTEVŘENOST, ENTUZIAZMUS a HUMANITA.

Danone kariéra

Máte zájem o práci v mezinárodní a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí? Pak je kariéra v Danone pro vás to pravé! Danone velice dbá na bezpečnost svých zaměstnanců, sociální odpovědnost a podporuje lokální zemědělce. Pro zaměstnance, které zajímá mezinárodní kariéra v Danone, existuje program podporující mezinárodní mobilitu pracovníků. Mezi další firemní benefity patří především možnosti dalšího vzdělávání, mnohé kurzy a celková podpora profesního i osobního rozvoje. Benefity jsou orientovány především na podporu zdraví zaměstnanců a rovněž na flexibilitu. Volná místa v Danone je možné najít pro obchodní pozice, práci v marketingu, administrativě, výrobě, ale i v dalších oblastech. Společnost nabízí i trainee programy, svou kariéru v Danone tak mohou začít i studenti a absolventi. Práci Danone nabízí především v Praze. Výběrové řízení na volné pozice v Danone obvykle probíhá formou Assessment centra, přijímací řízení je dvou nebo tříkolové. Nezbytná bývá znalost anglického jazyka. U technických pozic se výběrové řízení liší. Zaujala-li vás práce v Danone, prohlédněte si nabídku volných míst ve společnosti a začněte svou Danone kariéru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Vinohradská 2828/151, 130 00 Praha - Žižkov

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

45272972

Založení / Zapsání do OR*:

5. 1. 1992

Právní forma:

a.s.