AmRest - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

AmRest

Polská společnost AmRest Holdings SE provozuje na bázi franšízy restaurace s rychlým občerstvením ve střední a východní Evropě. V České republice bylo dosud otevřeno 133 provozoven KFC, Starbucks, Burger King a Pizza Hut, kde najdete práci s možností rychlého postupu. Oblíbené gastro řetězce dále expandují do menších měst a nabízejí volná místa v AmRestu po celé republice.

Hodnocení AmRest

Přidat hodnocení
před 3,5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti AmRest na pracovní smlouvu.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- flexibilní směny, sami si říkáme kdy chceme a nechceme do práce - super kolektiv (dobré vztahy, manažeři se nepovyšují) - milý přístup - berou od 15 let

Negativa firmy:

- pomalé jednání a těžká komunikace - sami si musíte zaplatit pracovní obuv, která je povinná - nižší plat než u např. Mc donald's

před 4,5 roky
3.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti AmRest na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

jídlo pro zaměstnance výhodně zlevněné

Negativa firmy:

nepříjemní zákazníci

před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – MNG/Barista – Ostrava/Praha
Pracuji ve společnosti AmRest na poloviční úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výplata včas, flexibilita jak pro studenty tak pro HPP, kariérní růst

Negativa firmy:

Práce v KFC chování mng k crew Práce ve SBUX - žádná negativa

před 5 roky
5.0
Bývalý zaměstnanec – Servis – Beroun
Pracoval(a) jsem ve společnosti AmRest na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Skvělí kolektiv Dobrý plat

Negativa firmy:

Strasne směny někdy i 16 v kuse a druhy den další 11 za cely týden jeden den volna

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (31)

Historie firmy

V roce 1993 se Henry McGovern a Don Kendall ml. přestěhovali do Polska s ideálem stát se po pádu SSSR součástí budování novodobé historie státu. O půl roku později ve Vratislavi otevřeli první Pizza Hut. Společnost se začala postupně rozšiřovat do okolních států. Dnes tento provozovatel rychlého občerstvení operuje v patnácti zemích (Polsku, ČR, Maďarsku, Rusku, Rumunsku, Srbsku, Bulharsku, Chorvatsku, Slovensku, Španělsku, Francii, Německu, Portugalsku, Číně a Rakousku) a v 1500 pobočkách si kariéru v AmRest buduje okolo 21 tisíc lidí.

Češi poprvé ochutnali smažené kuře v roce 1994 v provozovně KFC ve Vodičkově ulici. Na kávu ze Starbucks si však museli počkat až do ledna 2008, kdy byla otevřena první kavárna na Malostranském náměstí. Tu si rychle oblíbili nejen turisté, ale také první zaměstnanci, kteří si začali vychutnávat jak kvalitní kávu, tak zábavnou a zajímavou kariéru. Rozšíření o další pobočky kaváren a volná místa na sebe nenechalo dlouho čekat. První hamburgery amerického fastfoodu Burger King se grilovaly na Zličíně. A po třinácti letech se loni vrátil do pražského OC Palladium Pizza Hut. Podle plánu společnosti by mělo být do roku 2021 otevřeno v Čechách dalších 70 poboček, které nabídnou práci v AmRest restauracích stovkám lidí.

Kariéra v AmRest

Ve společnosti AmRest můžete budovat kariéru doslova od píky, kdy vás zkušenější spolupracovníci zaučí. Můžete například začít na pokladně v KFC při studiu vysoké školy, připravovat burgery v Burger King, prodávat pizzu v Pizza Hut nebo připravovat kávu ve Starbucks. Kromě nabídek pro manuálně zručné uchazeče hledá společnost schopné manažery nebo administrativní pracovníky například účetní či recepční. Amrest požaduje po brigádnících časovou flexibilitu, příjemné jednání, zodpovědnost, chtít na sobě pracovat a zlepšovat se.

Zaměstnanci si pochvalují především práci v mladém kolektivu, flexibilní pracovní dobu, firemní kulturu a společné akce a benefity (například 25% slevu napříč restauracemi AmRestu či motivační bonusy). Možný je i kariérní růst. Společnost nabízí volná místa v různých oborech na plný úvazek či jako brigádu pro studenty středních nebo vysokých škol a maminky na mateřské dovolené po celé České republice.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Evropská 2591/33e, 160 00 Praha - Dejvice

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

26476215

Založení / Zapsání do OR*:

5. 9. 2001

Právní forma:

s.r.o.