Coca-Cola - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Českobrodská 1329, 198 00 Praha 9 - Kyje

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

41189698

Založení / Zapsání do OR*:

22. 8. 1991

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko se specializuje na výrobu, distribuci a prodej nealkoholických nápojů jedné z nejúspěšnějších společností světa The Coca-Cola Company. Na pěti výrobních linkách má práci až 1000 zaměstnanců, kteří se podílejí na úspěšném chodu společnosti a zaručují spolehlivé dodání produktů 15 milionům spotřebitelů po Česku i Slovensku. Mimo nejznámější Coca-Coly a jejích různých variací, prodávají i nelkoholické nápoje jako například Fanta, Sprite, Kinley, Cappy nebo Fuzetea.

Historie společnosti

Slavná Coca-Cola se začala vyrábět již v roce 1886, avšak obchodní společnost vznikla až v roce 1892 v USA. The Coca-Cola Company se stala velmi brzy celosvětovně úspěšnou, díky své marketingové a reklamní politice ale především díky mezinárodní distribuce produktů pomocí vojáků za druhé světové války. Tím se rozšířila Coca-Cola do celého světa. Díky tomu zde získali lidé práci a mohli začít budovat svou kariéru. Do České republiky se dostala v roce 1945 a vyrábět se u nás začala v roce 1971.

O dvacet let společnost Coca-Cola HBC Česko a Slovensko (dříve Coca-Cola Amatil Limited) plně získává licenci na výrobu, distribuci a prodej nealkoholických značkových nápojů, odkupuje sodovkárnu v Kyjích, otevírá Coca-Cola volná pracovní místa a zahajuje velkoprodukci. V současné době působí ve 28 zemích Evropy, Asie i Afriky a poskytuje produkty více jak 600 spotřebitelům. Snaží se být stále inovativní, v současnosti díky novému nápoji AdeZ a upevňovat tak svou pozici na trhu.

Kariéra v Coca-Cola

Práce pro Coca-Cola znamená přijmout výzvu pracovat pro jednu z největších a nejoblíbenějších značek na světě. Firma plně respektuje své zaměstnance, snaží se o jejich osobní rozvoj i vzdělávání, nabízí jím možnost růstu kariéry, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké slevy na produkty firmy, měsíční příděl nápojů, přípěvky na stravování a další.

Podívejte se ještě dnes po volných pracovních místech, která Coca-Cola nabízí a vyberte si svou vysněnou kariéru! Společnost poskytuje trainee programy, které mají připravit budoucí manažery na jejich pozici. Volná místa najdete v prodeji, marketingu, výrobě, logistice, lidských zdrojích nebo financích. Jelikož firma působí celosvětově, budete v případě zájmu o práci v zahraničí potřebovat znalost cizího jazyka. Zkuste se zdokonalit v některém z kurzů jazyků, dříve než vykročíte na pohovor.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 24 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Coca-Cola na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Naučíte se řecký, jako zkušenost a kolonka do CV super. Tím výčet končí

Negativa firmy:

Práce od nevidím do už z práce nevidím. Worklife balance je vulgární slovo. Spíš než obchodování se jedná o rozdávání tak, aby tabulka svítila zeleně. Větší faleš a intriky. Pořád se budete jen radit. Každý týden v kanclu, každý den v telefonu a pokud s nebudete radit bude se radit někdo jiný jak si s vámi poradit. Chcete od někoho pomoci? Většina kvalitních a znalých zaměstnanců odešla. Plusem je, že vám plat (dá-li se to tak nazvat) příjde včas.

Doporučení pro management firmy:

Začněte věřit a řídít se vámi neustále omýlaným heslem, že zaměstnanci jsou vám vším. A podle toho se k nim chovat.

před 2 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Coca-Cola na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Ani ne že firmy,ale spíš super kolegové,člověk dokáže vztahy tvořit i po telefonu,většina kolegů napříč odděleními jsou ochotní pomoct,opravdu spoustu věcí se dá domluvit,pokud člověk ví kam zavolat a koho oslovit. A Benefity..

Negativa firmy:

Spoustu věcí si člověk musí vyřešit a zařídit sám,málokdy pomůže obrátit se na nadřízeného. Přesčasy které nikdo neocení,to co člověk udělá navíc protože chce aby něco fungovalo a dodrželo se vůči zákazníkovi , jako by přece bylo samozřejmostí,ale vy výsledku to nikdo nevidí. Oddělení si často přehazují vinu mezi sebou Zdlouhavé procesy,všechno trvá,problémy s logistikou.. Častá změna procesů,tabulky a reporty až do Aleluja... Je toho víc,ale myslím že už je něco špatně pokud má člověk v neděli večer sevřený žaludek co zas zítra bude ...

před 3 měsíci
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Coca-Cola na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

přátelský kolektiv, týdenní meetingy, HGMM

Negativa firmy:

Při welcome day jsem předal i spolu s OP i zdravotní výpis spolu v deskách. Firemni doktorka mela na me cas az 28 den v mesici. Kolega mi rekl at si zajdu na personalni pro papiry. Bohuzel je ztratili a doslechl jsem se, ze se to nestalo poprve. Diky tomu se mnou ukoncili pracovni pomer.

před 3 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Coca-Cola na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Ve firmě jsou výborné podmínky pro osobní rozvoj, každý den máte možnost se naučit něco nového. Vždy je prostor pro váš názor a vaše nápady. Jako jedno z největších pozitiv, ale hodnotím skvělé kolegy, kteří tvoří velice příjemnou atmosféru firmy a jsou vždy ochotni vám pomoci.

Negativa firmy:

Z důvodu korporátní struktury musí člověk počítat s delším průběhem určitých procesů. Máte ale možnost přicházet s novými nápady na jejich inovace. Váš názor je důležitý. Někdy je ale potřeba udělat určitá rozhodnutí a změny rychle a během chvíle.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (35)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Výroba minerálních vod a limonád Prodej zboží