Red Bull - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš

Red Bull

Společnost Red Bull přišla na trh potravinářských výrobků s obdobou thajského energetického nápoje Krating Daeng. V jejich sídle v Salcbursku upravili jeho chuť a recepturu a započali svou kariéru. Zaměření společnosti se soustředí především na sportovce a osoby vykonávající fyzickou námahu. Legendárním se stal její chytlavý slogan “Redbull Vám dává křídla”, který je dnes v povědomí téměř každého. Aktuálně poskytuje Red Bull práci téměř 12 000 zaměstnanců v celkem 171 zemích světa a o další volná místa není nouze. Kromě originální chuti energetického nápoje dnes nabízí Red Bull i nové příchutě, mezi které patří například Brusinka, Tropické ovoce a další. Všechny nápoje jsou navíc prodávané ve 100% recyklovatelných plechovkách.

Hodnocení Red Bull

Přidat hodnocení

Historie firmy

Zakladatelem společnosti je Dietrich Mateschitz, který svou kariéru započal v 80. letech 20. století v Rakousku. Během prvních tří let se zabýval vývojem nápoje jako takového, poté vytvořil jedinečnou marketingovou kampaň a 1. dubna 1987 přišla první várka nápoje Red Bull na trh v jeho domovské zemi. Receptura nápoje zůstala od počátku stejná, postupem času přišly pouze jeho obdoby v podobě nových příchutí. Dnes už není Red Bull pouze výrobcem energetického nápoje, stal se symbolem sportovců, kterým v hojné míře poskytuje sponzoring. Ve spojení s touto společností můžeme jistě mluvit o velmi dobře provedené práci, kterou za posledních 30 let stihla vykonat. Důkazem může být například číslo 6 miliard, které udává počet prodaných plechovek v roce 2016.

Kariéra v Red Bull

Ať už hledáte práci v České republice nebo v jiné zemi, dokonce i na jiném kontinentu, Red Bull bude vždy u toho. Díky jeho rozšířené působnosti je jen na Vás, zda chcete nastartovat svou kariéru v Evropě či Spojených státech. Uchytit se navíc můžete i v případě, že jste student, se kterým firma úzce spolupracuje. Volná místa nabízí ve velkém množství v okruhu marketingu a managementu, možností je ale mnoho. Pokud jste člověk, který má energii do života a rád by jí předával lidem kolem sebe, pak je práce v Red Bullu přesně pro Vás. Podívejte se tedy, jaké pozice firma nabízí, a vyberte si jednu z nich.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dejvice, Nad Paťankou 1980/10, 16000 Praha 6

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

25793829

Právní forma:

s.r.o.