Opavia - LU - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Opavia - LU

V továrnách firmy Opavia vznikají lahodné sušenky a snacky, které zdobí stoly českých zákazníků již od roku 1840. Vynikající chuť garantuje patentovaná technologie a inovativní procesy výroby. Práce v Opavii souvisí také s distribucí nových edicí cukrových oplatků. Zároveň se do Česka soustředí Opavia práce na výrobu a prodej téměř dvaceti druhů sladkých sušenek i zdravějších variant pro náročné zákazníky.

Hodnocení Opavia - LU

Přidat hodnocení

Historie firmy Opavia

Na českém trhu Opavia volná místa obsazuje již od roku 1992, samotná historie firmy ale sahá až do poloviny 19. století. V opavské továrně pak nabízí Opavia volná místa od roku 1840, kde se rodina Kašpara Helhiora zasadila o první výrobu a následnou automatizaci oplatků. Perspektivní společnost Opavia postupně rozšířila svou výrobu i prostory. Nová továrna slibovala kariéru v Opavia všem pracovníkům, kteří uměli ovládat velkokapacitní stroje. Oplatky, pečivo, sušenky, suchary a perníčky i nadále doplňovaly další pochutiny ke kávě či čaji. Značka Opavia patřila pod Kraft Foods, Dnes je firma součástí koncernu Mondelēz.

Opavia kariéra

Klíčový byl rok 2007, kdy došlo k celosvětové akvizici divize. Pro Českou republiku to znamená, že kariéra Opavie se bude nadále rozrůstat a poskytovat v závodech Opavia volná místa na dělnických i manažerských pozicích. Kariéra v Opavia garantuje osobní i profesní rozvoj. U zaměstnavatele získáte atraktivní benefity i stabilní pracovní místo v oblasti prodeje a potravinářství. Práce v Opavii představuje nové výzvy. Atraktivní místo zde najdou dělnické profese i administrativní pracovníci. Velkou část zastává i marketingové oddělení, kde můžete realizovat své kreativní nápady a dávat tak oplatkům Opavia jedinečný styl. Zaměstnavatel Opavia volná místa nastavuje tak, aby nedošlo k syndromu vyhoření a zaměstnání bylo zábavné a motivující i pro dlouholeté zaměstnance.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Karolinská 661, 186 00 Praha 8 - Karlín

Velikost firmy:

nad 1 000 zaměstnanců

IČ:

25702050

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1999

Právní forma:

s.r.o.