Golden Snack - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Všechno pro váš gril zde!

Golden Snack

Golden snack je česká firma, která se zabývá výrobou a distribucí pochutin. Společnost si zakládá na sledování kvality vstupních surovin (pelletů, speciálních odrůd brambor, slunečnicových a palmových olejů, vybraných druhů koření) a dodržování výrobních postupů.

Hodnocení Golden Snack

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Prioritou je pro ně také následná kvalitní spolupráce s obchodními partnery (např. Košík.cz, Tesco, Globus a další) a jejich maximální spokojenost s konečným cílem dodat spotřebiteli kvalitní český výrobek.

Historie společnosti

Společnost Golden Snack s.r.o. byla založena v roce 2000, se sídlem v Chýnově u Tábora, a to zcela bez účasti zahraničního kapitálu. Jde tedy o vyloženě českou firmu. Postupně začala vyrábět a distribuovat různé druhy pelletových snacků, crackerů, bramborových lupínků, slaných tyčinek a popcornu.

Během působení firmy, si získali významné postavení mezi výrobci a dodavateli slaných pochutin v Česku i Evropě. Dnes jsou jejich produkty registrovány pod značkami:

  • Golden Snack
  • Golden Rings
  • Staročeské krekry
  • Staročeské brambůrky
  • Staročeské soletky

Golden Snack také vyrábí produkty pro privátní značky

Pokud jsou vaše oblíbené brambůrky, které chroupete při sledování filmů online například „ty Kauflandovské“, ve skutečnosti za ně vděčíte Golden Snacku. Vyrábí totiž potraviny pro privátní značky mnoha známých řetězců. Jako příklad můžeme uvést K Classic, Soltino (Kaufland), Flop, AVE (Enapo) atd. V této branži je Golden Snack největším hráčem na trhu.

Kariéra v Golden Snack

Výrobní kapacita společnosti Golden Snack s.r.o. je koncipována mezi 3 samostatné výrobní linky, aby byla dostatečná kapacita pro výrobu brandových položek společnosti i privátních značek.

Právě ve výrobě Golden Snacku často chybí kolegové. V minulosti hledali například Pracovníky k výrobní lince snacků, strojníky, laboranty – kontrolory kvality, manipulanty atd. Pokud máte rádi produkty Golden Snack, v jejich výrobně je budete moct čichat celý den! Podívejte se také na hodnocení Golden Snacku jako zaměstnavatele.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Záhostice 40, 391 55 Chýnov

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

26023261

Založení / Zapsání do OR*:

15. 3. 2000

Právní forma:

s.r.o.