Globus - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Kostelecká 822/75, 196 00 Praha 9

Velikost firmy:

5 000 - 10 000 zaměstnanců

IČ:

63473291

Založení / Zapsání do OR*:

27. 7. 1995

Právní forma:

k.s.

O společnosti

Globus je na českém trhu jedním z nejvýznamnějších maloobchodních řetězců nejenom v potravinářském průmyslu. Globus je provozovatelem maloobchodní sítě hypermarketů, hobby marketů a elektro obchodů. Podobně jako jiné hypermarkety, i Globus nabízí volná místa. Pokud Vás práce pro tuto společnost zajímá, rozhodně čtěte dál!

O firmě

Globus je německý maloobchodní řetězec, nabízející potravinové a nepotravinové zboží. Provozuje hypermarkety, elektro obchody a hobby markety, patřící do skupiny Globus. Kariéru tak můžete začít v jednom z těchto obchodů.

Globus jako první přišel s nápadem naskenování kódu a dání zboží rovnou do tašky, bez jakýchkoliv dlouhých front na pokladnách, skenerem Scan&Go (Rovnou do tašky). V současné době Globus spustil aplikaci Scan&Go v mobilu. Globus své zákazníky hýčká, a proto pro ně hledá pořád nové alternativy. Práce zaměstnanců každý den přispívá ke zvýšení kvality služeb a nabízeného sortimentu. A hlavně se snaží svým klientům zrychlit jejich nakupování. Globus nabízí i aktuální slevové akce, které můžete pravidelně sledovat na letákách Globus.

Naše vize

“Chceme být nejpodnikavější společností v branži.“

Historie firmy

V roce 1828 otevřel Franz Brunch malý obchůdek s potravinami. Firma prosperovala a rostla, přinášela i volná místa pro místní obyvatele. Později vznikl poprvé samoobslužný prodej, v roce 1930 začali rozvážet potraviny i domů. V roce 1965 tehdejší majitel, už velkoobchodu potravin, se spojil s majitelem obchodu s nábytkem. A téhož roku společně zapsali svůj podnikatelský záměr a začali ho realizovat. V té době hlavně v Německu.

V roce 1996 přišli s Globusem i do České republiky a stali se zde prvním hypermarketem pro Českou republiku.V roce 2009 se firma Globus umístila na 3. pozici v kategorii velkoobchod, maloobchod a zprostředkování v soutěži 100 nejobdivovanějších firem České republiky. I v roce 2015 zůstává rodinnou firmou s osobním přístupem k zákazníkům. Doposud Globus otevřel 15 hypermarketů. Společnost má v plánu rozšiřovat své prodejny a zainvestovat do svých prodejen po celé České republice.

Globus - kariéra

Společnost Globus patří k největším maloobchodním řetězcům v České republice. Díky svému postavení na trhu může Globus nabízet velké příležitosti pro kariéru v oboru maloobchodního prodeje. Ve firmě Globus pracuje přibližně 6000 zaměstnanců, se kterými se snaží pořád udržet rodinnou atmosféru. Globus vyžaduje po svých zaměstnancích, aby pro ně byl zákazník vždy na prvním místě, aby byli odborníky ve svém oboru a hlavně, aby svou práci dělali rádi.

Kariéra v Globusu není jen práce na prodejně. Společnost nabízí také trainee program či vzdělávání učňů. Firma nabízí širokou škálu pracovních nabídek , které rozděluje na 3 části. Hypermarket, kde najde práci, například pekař, pomocný kuchař, prodavač, pokladní, skladník a podobně. Další částí je Logistické centrum a poslední je Koordinace, kde hledají zaměstnance, například na pozice programátora, technologa, analytika, IT specialisty nebo marketingového specialisty. Firma Globus nabízí velké množství benefitů, které doplňuje osobní přístup, příjemné pracovní prostředí, možnost vzdělání a kariérní postup. Pokud Vás volná místa zaujala, přečtěte si více díky zkušenosti zaměstnanců s firmou v hodnocení!

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Globus na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Nic pozitivního na firmě není

Negativa firmy:

Malý plat , nepříjemni nadřízení , pomluvy , pomsta, nedostávají se proplacení svátky, přístup je takový ze se k vám otočí zády . Nedoporučuji zde pracovat nejhorší zkušenost co muže být.

před 3 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Pokladní - Praha Zličín
Pracoval(a) jsem ve společnosti Globus na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Pravidelně chodila malá výplata

Negativa firmy:

Zastaralý systém hodnocení šikovných a schopných zaměstnanci,

před 4 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Globus na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

žádné

Negativa firmy:

Nízký plat katastrofa

před 5 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Globus na zkrácený úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Smlouva na dobu neurčitou, zaměstnanecké bonusy, pravidelně vyplácená mzda

Negativa firmy:

osobní ohodnocení, přesčasy jako náhradní volno, přetěžování zaměstnanců

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (65)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Potravinářství Velkoobchod Rychlé občerstvení Prodej sportovního vybavení Prodej zboží