Údaje

Sídlo firmy:

Za Drahou 165/1, 794 01 Krnov - Pod Bezručovým vrchem

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

27767680

Založení / Zapsání do OR*:

15. 5. 2006

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Společnost Kofola ČeskoSlovensko a.s. se zaměřuje na výrobu nealkoholických nápojů v sedmi závodech. Dodává do pěti zemí střední a východní Evropy, nejznámějším produktem je tradiční česká Kofola, která po obnovení výroby v podstatě nastartovala kariéru společnosti, v portfoliu však nalezneme i další známé výrobky. Stejně jako jiné firmy, i Kofola řeší volná místa a jejich obsazení.

O společnosti Kofola

Kofola má jako misi doslova:

"My jsme Kofola. S nadšením usilujeme o to, co je v životě opravdu důležité: milovat, žít zdravě a stále hledat nové cesty"

Mimo tradiční Kofolu pak vyrábí například vodu Rajec, sirup Jupí, nápoje Vinea, šťávy UGO, energetický nápoj Semtex a jiné. Také je hrdým distributorem značek Evian, Badoit či Rauch, a to pro Českou a Slovenskou republiku. Vizí společnosti je udržení se na špičce v gastru v Československém regionu, nabízet stále zdravější výrobky. K tomu všemu potřebuje "Kofoláky" z řad studentů, ale i lidí hledajících volné místo na plný pracovní úvazek. Práce je rozhodně dostatek!

Hlavní oblasti působení

Mezi země, kde společnost Kofola působí, patří:

  • Slovensko
  • Polsko
  • Slovinsko
  • Chorvatsko
  • Rusko
  • Rakousko
  • Maďarsko

Výroba pak probíhá v osmi závodech, například v Rajecké Lesné, Kutnu, v Lodži, Radenci či v Krnově.

Říká se o Kofole

Společnost v současné době nabízí volná místa, proto pokud máte zájem o práci v Kofole, určitě se podívejte i na hodnocení zaměstnavatele. Mezi pozitiva firmy jsou nejčastěji uvedeny dobré vztahy v kolektivu, spolehlivost a velikost firmy. Zároveň je však kritizována náročnost práce, ohodnocení, případně jiné negativní osobní zkušenosti.

Reklama na Kofolu

Styl marketingu je pro Kofolu charakteristický zajímavými nápady, jasně rozeznatelnou identitou a zejména některé z bývalých televizních reklam na Kofolu lze považovat za téměř legendární. Vzpomenout můžeme například na vánoční kampaň Kofoly, kde malá holčička s tatínkem narazí na divoké prase, nebo pes Ftefan či kampaň:

„Když ji miluješ, není co řešit"

Je také nutné si uvědomit, že známé reklamy jsou i na jiné produkty Kofoly, například Rajec. V současnosti se značka snaží právě o širší povědomí v oblasti celého portfolia značek.

Historie firmy

Vznik společnosti Kofola ČeskoSlovensko je spojena s rokem 1993, kdy rodina v čele s řeckým podnikatelem Kostasem Samarasem kupuje sodovkárnu státního podniku Nealko Olomouc a začíná produkovat sycené nápoje. Roku 1996 je založena dceřiná dopravní společnost SANTA - NÁPOJE KRNOV a také vzniká společnost Kofola, jak je známá do dnešních let. Nastává technologický rozvoj, vstup na další trhy a nové produkty, což pozitivně ovlivňuje kariéru značky. Roku 2002 pak dochází k výrazné expanzi a strategickým investicím - nákupem registrované obchodní známky a receptury tradiční Kofoly společnosti Ivax v hodnotě 215 milionů korun. Hodnota investic nadále vzrůstala, společnost obsazovala přední místa v žebříčcích obdivovaných firem a následně získává Generální ředitel Jannis Samaras titul Podnikatel roku 2011. Od roku 2015 je pak firma obchodována na pražské burze.

Kofola ČeskoSlovensko kariéra

Práce v Kofola ČeskoSlovensko by měla být založena na hodnotách, které společnost deklaruje, jako je poctivost, originalita, hrdost, odpovědnost a nadšení. Kariéra je vhodná pro uchazeče hledající osobní a kariérní růst, nadprůměrně ohodnocení za nadprůměrnou práci, hledající svůj talent a hledající nové cesty v oblasti péče o životní prostředí. Volná místa v Kofole pak obsahují standardní firemní benefity, příležitost k osobním rozvoji, práci na nových projektech a stabilní zázemí v tradiční potravinářské společnosti.

Jaká práce se teď v Kofole najde? Nejedná se pouze o výrobu, ale volná místa se týkají například obchodních zástupců, skladníků, specialistů nebo i elektrotechniků. Škála míst pro kariéru v Kofole je více než široká. Pro studenty pak existuje možnost stáže „Na startu“, která umožní spolupráci na jednom ze zajímavých projektů.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 8 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Sirupář - Krnov
Pracuji ve společnosti Kofola na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Benefity, kolektiv, vedení, mzda, práce, společnost celkově.

Negativa firmy:

Nemám co vytknout.

před 1 rokem
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Kofola na zkrácený úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Benefity

Negativa firmy:

před 1 rokem
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Kofola na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Benefity

Negativa firmy:

Fales,nespravedlnost,podrazáctví

před 1,5 rokem
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Kofola na pracovní smlouvu, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Nebudu se vyjadřovat

Negativa firmy:

Nebudu psát

Doporučení pro management firmy:

Wezmem Co Můžem... super věc jak vyhazovat firemní penize a přijít o zaměstnance. Zástupci WCM (současní i minulí) jsou flákači a nehodí se ani, aby dělali na vrátnici. Dnešní doba není vhodná na takové komedie. Zbytečně pricházíte o ty nejlepší zaměstnance. Přeji mnoho úspěchů

Zobrazit všechna hodnocení (7)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Management Služby Potravinářství