Kofola - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Kofola

Společnost Kofola ČeskoSlovensko a.s. se zaměřuje na výrobu nealkoholických nápojů v sedmi závodech. Dodává do pěti zemí střední a východní Evropy, nejznámějším produktem je tradiční česká Kofola, která po obnovení výroby v podstatě nastartovala kariéru společnosti, v portfoliu však nalezneme i další známé výrobky. Stejně jako jiné firmy, i Kofola řeší volná místa a jejich obsazení.

Hodnocení Kofola

Přidat hodnocení
před 1 rokem
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Kofola na plný úvazek.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic moc, jenom snad pitný režim.

Negativa firmy:

Nízké platy na dnešní inflační dobu. Nucené přesčasy automaticky zahrnuté do základního platu. Neochota kolegů zaučovat novačky. Věčná nervozita vedoucích.

před 4 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Kofola na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

dobrý kolektiv, pravidelný plat, příjemné prostředí

Negativa firmy:

lidé na vedoucích pozicích

před 4,5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní - Mnichovo Hradiště
Pracoval(a) jsem ve společnosti Kofola na pracovní smlouvu 5-7 let, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Skvělí lidé ,snadná práce.

Negativa firmy:

Neváží si zaměstnanců.

před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Sirupář - Krnov
Pracuji ve společnosti Kofola na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Benefity, kolektiv, vedení, mzda, práce, společnost celkově.

Negativa firmy:

Nemám co vytknout.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (10)

O společnosti Kofola

Kofola má jako misi doslova:

"My jsme Kofola. S nadšením usilujeme o to, co je v životě opravdu důležité: milovat, žít zdravě a stále hledat nové cesty"

Mimo tradiční Kofolu pak vyrábí například vodu Rajec, sirup Jupí, nápoje Vinea, šťávy UGO, energetický nápoj Semtex a jiné. Také je hrdým distributorem značek Evian, Badoit či Rauch, a to pro Českou a Slovenskou republiku. Vizí společnosti je udržení se na špičce v gastru v Československém regionu, nabízet stále zdravější výrobky. K tomu všemu potřebuje "Kofoláky" z řad studentů, ale i lidí hledajících volné místo na plný pracovní úvazek. Práce je rozhodně dostatek!

Hlavní oblasti působení

Mezi země, kde společnost Kofola působí, patří:

  • Slovensko
  • Polsko
  • Slovinsko
  • Chorvatsko
  • Rusko
  • Rakousko
  • Maďarsko

Výroba pak probíhá v osmi závodech, například v Rajecké Lesné, Kutnu, v Lodži, Radenci či v Krnově.

Říká se o Kofole

Společnost v současné době nabízí volná místa, proto pokud máte zájem o práci v Kofole, určitě se podívejte i na hodnocení zaměstnavatele. Mezi pozitiva firmy jsou nejčastěji uvedeny dobré vztahy v kolektivu, spolehlivost a velikost firmy. Zároveň je však kritizována náročnost práce, ohodnocení, případně jiné negativní osobní zkušenosti.

Reklama na Kofolu

Styl marketingu je pro Kofolu charakteristický zajímavými nápady, jasně rozeznatelnou identitou a zejména některé z bývalých televizních reklam na Kofolu lze považovat za téměř legendární. Vzpomenout můžeme například na vánoční kampaň Kofoly, kde malá holčička s tatínkem narazí na divoké prase, nebo pes Ftefan či kampaň:

„Když ji miluješ, není co řešit"

Je také nutné si uvědomit, že známé reklamy jsou i na jiné produkty Kofoly, například Rajec. V současnosti se značka snaží právě o širší povědomí v oblasti celého portfolia značek.

Historie firmy

Vznik společnosti Kofola ČeskoSlovensko je spojena s rokem 1993, kdy rodina v čele s řeckým podnikatelem Kostasem Samarasem kupuje sodovkárnu státního podniku Nealko Olomouc a začíná produkovat sycené nápoje. Roku 1996 je založena dceřiná dopravní společnost SANTA - NÁPOJE KRNOV a také vzniká společnost Kofola, jak je známá do dnešních let. Nastává technologický rozvoj, vstup na další trhy a nové produkty, což pozitivně ovlivňuje kariéru značky. Roku 2002 pak dochází k výrazné expanzi a strategickým investicím - nákupem registrované obchodní známky a receptury tradiční Kofoly společnosti Ivax v hodnotě 215 milionů korun. Hodnota investic nadále vzrůstala, společnost obsazovala přední místa v žebříčcích obdivovaných firem a následně získává Generální ředitel Jannis Samaras titul Podnikatel roku 2011. Od roku 2015 je pak firma obchodována na pražské burze.

Kofola ČeskoSlovensko kariéra

Práce v Kofola ČeskoSlovensko by měla být založena na hodnotách, které společnost deklaruje, jako je poctivost, originalita, hrdost, odpovědnost a nadšení. Kariéra je vhodná pro uchazeče hledající osobní a kariérní růst, nadprůměrně ohodnocení za nadprůměrnou práci, hledající svůj talent a hledající nové cesty v oblasti péče o životní prostředí. Volná místa v Kofole pak obsahují standardní firemní benefity, příležitost k osobním rozvoji, práci na nových projektech a stabilní zázemí v tradiční potravinářské společnosti.

Jaká práce se teď v Kofole najde? Nejedná se pouze o výrobu, ale volná místa se týkají například obchodních zástupců, skladníků, specialistů nebo i elektrotechniků. Škála míst pro kariéru v Kofole je více než široká. Pro studenty pak existuje možnost stáže „Na startu“, která umožní spolupráci na jednom ze zajímavých projektů.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Za Drahou 165/1, 794 01 Krnov - Pod Bezručovým vrchem

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

27767680

Založení / Zapsání do OR*:

15. 5. 2006

Právní forma:

a.s.