Emco - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Emco

Společnost Emco je česká potravinářská firma, která vyrábí a distribuuje zdravé snídaně nebo svačiny v podobě müsli, ovesných kaších nebo ovocných a müsli tyčinek. Firma se rozrostla i mimo tuzemský trh a dováží své výrobky už do 40 zemí světa. Zaměřují se hlavně na zdravé a kvalitní suroviny, které odpovídají zdravému životnímu stylu. Na webových stránkách lze najít i různé recepty, jež jsou připravovány přímo z jejich produktů. Kariéru v Emco buduje už přes 200 zaměstnanců a to na centrále, ve výrobě nebo dokonce i u vlastních mlýnů. Volná místa Emco pořád aktualizuje, neboť firma stále roste a hledá nové kolegy a kolegyně do svého týmu.

Hodnocení Emco

Přidat hodnocení

Historie

Příběh společnosti Emco začal v roce 1990, kdy firmu založil Zdeněk Jahoda. Nejprve svou práci Emco zaměřil na nákup a prodej zahraničních cornflakes a v roce 1994 poprvé nabídli zboží s logem Emco. Už po 8 letech představili výrobu vlastních produktů, které v dnešní době můžeme najít i mimo český a slovenský trh. Výroba je čistě v rámci tuzemska a suroviny nakupují od českých dodavatelů. Jejich ovesné vločky pochází od českých zemědělců a dále je zpracovávají ve vlastních mlýnech v jižních Čechách. Firma sponzoruje i různé sportovní či společenské akce pro rodiny s dětmi a navíc podporuje Nadační fond proti korupci.

Kariéra v Emco

Práce v Emco se nese v duchu neformální pracovní atmosféry se skvělým týmem kolegů. Nabídky volných míst Emco stále rozšiřuje a uplatnění může najít každý v různých oborech. O své zaměstnance se společnost stará a díky možnosti dalšího vzdělávání, školení nebo jazykových kurzů mohou pracovníci Emco kariérně růst. Práce v Emco přináší také zajímavé firemní benefity v podobě poukázek na sport, příspěvků na stravování, vzorků produktů zdarma nebo výhodného mobilního tarifu i pro rodinné příslušníky. Volná místa v úspěšné české firmě jsou stále aktualizovány a čekají na schopného zájemce.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Türkova 2319/5b, 149 00 Praha - Chodov

Velikost firmy:

200 - 249 zaměstnanců

IČ:

41191129

Založení / Zapsání do OR*:

31. 12. 1991

Právní forma:

s.r.o.

Web:

emco.cz