GASTROFRESH - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

GASTROFRESH

Společnost GASTROFRESH s.r.o. je distributor ovoce a zeleniny od českých i zahraničních dodavatelů. V jejich sortimentu najdete kromě ovoce a zeleniny ( i exotické a lesní plody) také bylinky, loupané produkty, saláty a čerstvé houby. Zásobují primárně kanceláře, firmy, gastronomické provozy, nemocnice, hotely, školy a velkoobchody.

Hodnocení GASTROFRESH

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)
Spolehlivý dodavatel ovoce a zeleniny.

Historie společnosti GASTROFRESH

Historie GASTROFRESH s.r.o. se začala psát v roce 1993, kdy se vyvinula z původní firmy Ludvík Kacer. Nejprve se zabývali stánkovým prodejem ovoce a zeleniny a dodáváním do gastronomických provozů. Postupem času získávali víc a víc zákazníků z řad restaurací, škol, školek hotelů, kanceláří a mnoha gastronomických subjektů.

Jejich zboží pochází od velkopěstitelů v Holandsku a Německu, dodavatelů ze Španělska, Řecka a Itálie a také od českých farmářů převážně z Polabí. Mají vlastní dodávkové vozy s chlazením, ve kterých vám přivezou potraviny, kam jen si budete přát.

Jak funguje GASTROFRESH?

Objednávka se dá udělat 24 h denně 7 dní v týdnu. E-mailem: gastrofresh@gastrofresh.cz nebo přes rychlou objednávku na webu. Další možností je zavolat na +420 257 910 531 nebo +420 257 924 696. Výhodou GASTROFRESH je doprava zdarma.

Mezi konkurenční firmy společnost patří například Titbit, Tekoo, Hortim či Efes. Nabídka se liší kromě sortimentu a cen například minimální cenou objednávky, které je u Tekoo 500 Kč a u GASTROFRESH 1000 Kč.

Kariéra v GASTROFRESH

GASTROFRESH tvrdí, že si velice váží svých zaměstnanců a nabízí jim velice dobré a odpovídající platové ohodnocení. Práce v GASTROFRESH je dobrá práce. Dalším lákadlem pro uchazeče by mohlo být stabilní zázemí zavedené společnosti, bonusy, školení a pravidelné teambuildingy.

Na oplátku požadují maximální pracovní nasazení, spolehlivost, slušné jednání a vystupování, dochvilnost, flexibilitu , ochotu učit se novým věcem a pozitivní přístup k sebezdokonalování v dané pracovní pozici. Zní to jako vy? Tak pošlete do GASTROFRESH svůj životopis!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

K Radotínu 492, 156 00 Praha 5 - Lipence

Velikost firmy:

1 - 10 zaměstnanců

IČ:

24682756

Založení / Zapsání do OR*:

9. 6. 2010

Právní forma:

s.r.o.