Dobrá práce ve Vašem okolí | VímVíc.cz

Podívejte se na naší nabídku práce zde. Každý člověk si pod dobrou prací představí něco jiného. Důležitou roli hrají hodnoty a priority jednotlivce. Někdo touží po vysokém platu a povýšení, jiní si pod dobrou prací představí příjemné pracovní prostředí, dobrou dopravní dostupnost a například nenáročnost práce. Dobrou práci lze sehnat vždy a všude. Tedy za předpokladu, že jste velmi nenáročný člověk.

Volná pracovní místa
Dobrá práce

Nabídka dobré práce

Dobrou práci v České republice můžeme hledat všude. Šance, že nalezneme svoji vysněnou práci, se zvyšuje ve velkých městech, kde je nabídka práce podstatně vyšší než ve městech malých. Koukněte na naší nabídku práce zdenabídku práce zde. Například pokud hledáme dobrou práci v Praze, najdeme zde více jak 15 000 nabídek práce, tam by si dobrou práci mohli vybrat i ti nejnáročnější. Velká šance je i v zahraničí, pokud hledáme například dobrou práci anglicky nebo dobrou práci německy. Nejen v okolních státech jako je Německo a Rakousko, kam Češi rádi cestují za prací, ale i ve Spojeném království, USA, Japonsku, Číně i Kanadě. Práci zde naleznou i brigádníci a to především v létě. Dobrou práci v gastronomii a pohostinství najdeme zřejmě nejčastěji, ale často se objevuje i dobrá práce v hotelnictví, dobrá práce v dopravě nebo dobrá práce ve výrobě.

Při hledání zaměstnání zvažte všechna pro a proti dané práce. Někdo upřednostňuje práci za rohem a druhý je ochotný dojíždět do svého zaměstnání každý den více než hodinu. Zejména pokud se chystáte hledat práci v zahraničí.

Atributy dobré práce

Co vlastně dobrá práce znamená? Většina lidí si pod dobrou prací představí vysoký plat a minimum úsilí a náročnosti. To však nebývá vždy reálné. Faktem je, že za vysokým platem a povýšením většinou stojí léta studia či roky tvrdé práce, mnohdy kombinace obojího. Každý však u své práce oceňuje a upřednostňuje jiné vlastnosti. Někdo touží po práci u známé, prestižní společnosti, která nabízí nejen nadprůměrné platové ohodnocení, ale i prestiž, možnost stoupání po kariérním žebříčku a spoustu zaměstnaneckých benefitů. Jiní upřednostní pohodlí, dobrou dostupnost práce, časovou flexibilitu, pohodové a příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Ať už jsou Vaše priority co se týče dobré práce jakékoliv, měli byste být v práci spokojení a práce by Vám měla dávat smysl, nabízet možnost určité seberealizace a naplnění. Dobrá práce nejsou jen peníze a jméno firmy - v práci každý člověk stráví třetinu života a tak je nesmírně důležité, aby tato činnost byla pro jedince smysluplná a ideálně ho i bavila.

Hledám dobrou práci

Pokud hledáte dobrou práci, ujasněte si reálné možnosti, jakou pro Vás nejlepší práci můžete získat za předpokladu, že se budete opravdu snažit. Buďte realističtí, ale zároveň si klaďte vyšší cíle a buďte ambiciózní. Ujasněte si, co očekáváte od svého zaměstnání, kolik mu chcete věnovat času a úsilí. Napište perfektní životopis, který zaujme každého zaměstnavatele. Důležité je, aby v něm byly všechny důležité informace a fakta, ale zároveň aby nebyl příliš dlouhý. Vyzkoušejte proto kurz psaní životopisu. K životopisu nezapomeňte přidat motivační dopis, který přesvědčí každého. Připravte se i řádně na pohovor. Tak, abyste svého potencionálního zaměstnavatele oslnili a zvýšili své šance na získání dobré práce.

Při hledání práce buďte realiští, avšak ambiciózní. Klazte si vysoké cíle, ale nejdříve si ujasněte, co od své práce očekáváte.