BAŤA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Výprodej obuvi zde!

BAŤA

Společnost BAŤA, akciová společnost se řadí mezi významné české firmy s dlouholetou tradicí. Její úspěch je v České republice i ve světě spojovaný zejména s výrobou a prodejem obuvi.

Hodnocení BAŤA

Přidat hodnocení
před 10 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti BAŤA na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

kolektiv lidí

Negativa firmy:

malý plat, téměř žádné benefity

před 10 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti BAŤA na zkrácený úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zboží a to je asi tak jediné

Negativa firmy:

Žádné benefity, buzerace ale opravdu buzerace z vedení, nepříjemný kolektiv, systém každý jedeme na své kase takže si budeme podrážet nohy, běžně používané vulgarismy na pracovišti vůči zaměstnancům

před 1 rokem
2.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti BAŤA na zkrácený úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

dobrý kolektiv

Negativa firmy:

Bohužel, tato firma mě upřímně zklamala. V každé firmě je něco, ale taková buzerace z vedení, to se jen tak nevidí. Firma je na hony vzdálená původní myšlence starého pana Bati, kterému mu šlo o komunikaci mezi zaměstnanci. Na to zapomeňte, prodavačky se mezi sebou nesmí bavit? Milé vedení, zkuste si to prakticky vyzkoušet! Řekni svůj názor a dostaneš padáka, něco se ti nelíbí? Máš padáka. Oblíbená věc, je posílání všelijakých dotazníků, například jaké benefity byste chtěli? No, žádné ale následně nedostanete. Také je výborná otázka o loajalitě, kterou si ale firma Baťa patrně plete s naprostou debilitou zaměstnanců, kteří nesmějí říct ani popel. Řekla bych, že některé chování nadřízených hraničilo s porušováním zákoníku práce, porušování základních lidských práv a svobod a to nemluvím o lidské důstojnosti, která byla zcela pošlapána. Nikdy se mi nestalo za celý život, aby se mnou nadřízený mluvil jako s naprostou lůzou. Zde je to běžná praxe. Když tam teď jdu jen nakoupit, lituji ty, co tam jsou v těch zástěrkách. V tom parném létu to jistě musí stát za to! Na právo ve vysokých teplotách odmítnout nosit věc, která není nijak zvlášť potřebná zapomeňte, škvařit se budete, i kdybyste měli omdlít. Zaměstnavatel je povinen vám dát k dispozici vodu - tak na to tedy také rovnou zapomeňte, na pitný režim v parném létu nemáte nejmenší nárok.

před 1 rokem
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti BAŤA na zkrácený úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

dobrý kolektiv

Negativa firmy:

Bohužel, tato firma mě upřímně zklamala. V každé firmě je něco, ale taková buzerace z vedení, to se jen tak nevidí. Firma je na hony vzdálená původní myšlence starého pana Bati, kde mu šlo o komunikaci mezi zaměstnanci. Na to zapomeňte, prodavačky se mezi sebou nesmí bavit? Milé vedení, zkuste si to prakticky vyzkoušet! Řekni svůj názor a dostaneš padáka, něco se ti nelíbí? Máš padáka. Oblíbená věc, je posílání všelijakých dotazníků, například jaké benefity byste chtěli? No, žádné ale následně nedostanete. Také je výborná otázka o loajalitě, kterou si ale firma Baťa patrně plete s naprostou debilitou zaměstnanců, kteří nesmějí říct ani popel. Řekla bych, že některé chování nadřízených hraničilo s porušováním zákoníku práce, porušování základních lidských práv a svobod a to nemluvím o lidské důstojnosti, která byla zcela pošlapána. Nikdy se mi nestalo za celý život, aby se mnou nadřízený mluvil jako s naprostou lůzou. Zde je to běžná praxe. Když tam teď jdu jen nakoupit, lituji ty, co tam jsou v těch zástěrkách. V tom parném létu to jistě musí stát za to! Na právo ve vysokých teplotách odmítnout nosit věc, která není nijak zvlášť potřebná zapomeňte, škvařit se budete, i kdybyste měli omdlít. Zaměstnavatel je povinen vám dát k dispozici vodu - tak na to tedy také rovnou zapomeňte, na pitný režim v parném létu nemáte nejmenší nárok.

Doporučení pro management firmy:

pokud pro ně zaměstnanci jejich firmy něco znamenají, měli by upustit od zástěr - degraduje to lidskou důstojnost a zákazníci se jim posmívají, nezřídka kdy mi bylo řečeno, jestli tam pracuji nebo jsem přišla mýt nádobí. A pak ta výplata, nemyslím vedoucí, nemyslím management, ale prodavačky, ta výplata v dnešní době, kdy je práce dostatek a výplaty rostou je teda doslova žalostná. A benefity? Každá firma má nějaké benefity, zde není nic, příspěvek na důchod, stravenky, dovolená, 13, 14 plat, prostě doslova nic! Také diskuzi se zaměstnanci, která je základ. Kultura a hodnoty nulové, jelikož zaměstnáváte takové lidi, jaké zaměstnáváte. Po prodavačkách se chce úsměv na tváři, to ale nelze dělat v prostředí, kde se k vám nadřízení chovají jako byste byli kus hadru a říct svůj názor na věc je prostě zakázané. Doslova si člověk připadá jako ve vězení a v jednom kuse se bojí o práci.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (7)

Bata, jehož síť tvoří v současnosti sedm desítek prodejen, patří mezi největší české prodejce obuvi. Mnoho prodejen, které jsou součástí jejich maloobchodní sítě, byly baťovskými obchody již ve 20. a 30. letech. Mnohé z nich prošly nebo aktuálně procházejí rozsáhlými rekonstrukcemi a modernizacemi, neboť cílem této firmy je vybudovat pro své zákazníky prvotřídní pohodlí moderního designu, která se týká jak uspořádání prodejen, tak i poskytovaní kvalitních služeb.

Všechny společnosti Baťovy světové organizace si kladou za cíl rozvíjet a podporovat myšlenky a hodnoty, které u této firmy vznikly před více než sto lety.

Známé a po celém světě rozšířené heslo „Náš zákazník, náš pán“ platí stále a všichni se jej snaží svou prací naplňovat, aby mohli tvořit novodobé dějiny firmy Baťa. Snaží se poskytovat zákazníkům špičkové a bezkonkurenční služby ve všech úrovních její činnosti. Výsledkem výrobních i obchodních aktivit firmy je kvalita na světové úrovni, kterou denně přináší milionům svých zákazníků.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dlouhá ul. 130, 762 22 Zlín

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

44268050

Založení / Zapsání do OR*:

21. 9. 1894

Právní forma:

a.s.