Deichmann - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Slevy na vybrané značky obuvi

DEICHMANN

Německá obuvní společnost Deichmann je na trhu už více než 100 let, během kterých se stala jedním z největších prodejců bot v Evropě. Jejich pracovní nasazení je dostalo až do 26 zemí světa, kde svou kariéru v Deichmann nastartovalo zhruba 38 252 zaměstnanců, kteří úspěšně v roce 2016 prodali více než 173 miliónů párů bot. Naprostá špička ve svém oboru nabízí široký sortiment obuvi pro všechny. Vybrat si můžete kvalitní obuv do práce, na sport nebo jen tak pro volný den. V České republice se firmě daří velmi dobře, což značí stále vyšší počet prodejen, kterých je u nás momentálně kolem stovky.

Hodnocení DEICHMANN

Přidat hodnocení
před 11 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti DEICHMANN na poloviční úvazek, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

vyplata v čas

Negativa firmy:

zlý kolektív, samé intrigy, ohovarania, očiernenie mena pred oblastným , personal drzi na zakazníkov fotenie zakazníkov ako su oblečený - potom vám dajú na vyber bud inam pracovat do ineho deichmannu a ked to neprímete- mate výpoved , nejdu podla zakonnika prace celkovo -trnava - city arena

před 1,5 rokem
1.0

Rovnováha práce - osobní život

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti DEICHMANN na zkrácený úvazek.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Plat chodí včas, 25 dnů dovolené, pracovní obuv zdarma

Negativa firmy:

Chybí personál, přesčasy neproplacené, neustálé předělávání celé prodejny , práce nejde absolutně stíhat, rovnání krabic pravítkem, vnucování doplňkového sortimentu, reklamace na místě…

před 1,5 rokem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti DEICHMANN na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Na prodejně dobrý kolektiv

Negativa firmy:

Chování oblastních a regionálních manažerek je otřesné. Neustále po Vás šlapou, zvláště když jde o doplňkový prodej a neustále vyhrožují vyhazovem. To jsem ještě nezažila

před 3 roky
4.0
Bývalý zaměstnanec - Prodavačka - Mělník
Pracoval(a) jsem ve společnosti DEICHMANN na zkrácený úvazek méně než 1 rok, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Nejlepší kolektiv, jaký jsem kdy poznala. 10% sleva na nezlevněné zboží. Nabízení doplňkového sortimentu mi vůbec nevadilo, ba naopak mě to i bavilo. Naučila jsem se, jak pečovat a starat se o obuv, všechny typy a materiály obuvi. Vše mi bylo krásně vysvětleno a popsáno (podle čeho se boty na prodejně řadí, vrácení obuvi, reklamace,...). Byla jsem v této práci spokojená. Moc všem děkuji za krásných 8 měsíců!

Negativa firmy:

Štvalo mě, že jsem nemohla mít láhev s pitím na prodejně a pravidelně pít. Vždycky jsem musela odběhnout dozadu se napít, což moc dobře při plné prodejně nešlo, ještě když jste v práci jen dvě a druhá je ve skladu. Takže dodržování pitného režimu absolutně žádné. Dále bych klidně přidala ke dvěma třicetiminutovým přestávkám ještě jednu třeba patnáctiminutovou, je to opravdu namáhavá práce. Bohužel jsem musela odejít z důvodu přestěhování se. Dojíždění se mi nevyplatilo finančně. Kdyby firma DEICHMANN přispívala alespoň něco málo na dopravu do práce, neměla bych problém zůstat.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (37)

Historie

Už v roce 1913 firmu založil Heinrich Deichmann v německém Porúří, kde sídlí společnost dodnes. Deichmannn velmi rychle rostl a brzy se zařadil mezi jedničku v prodeji obuvi v Evropě. Zakládají si na statutu rodinné firmy, později proto volné místo v Deichmann po zakladateli zaplnil jeho vnuk, který nyní sedí v čele společnosti. Od roku 2003 vstoupili s prodejem bot i do České republiky a v roce 2012 obdrželi cenu za Zaměstnavatele roku v ČR.

Kariéra v Deichmann

Díky neustálé stavbě nových prodejen vytváří Deichmann volná místa kontinuálně. Kariéru v Deichmann mohou začít ti, kteří se zajímají například o aktuální trendy v obuvnictví nebo chtějí být blíže módnímu průmyslu. Pro zaměstnance jsou připravené firemní benefity v podobě zaměstnaneckých slev a nabídnou vám práci ve skvělém týmu s rodinnou atmosférou, ve stabilním zázemí a možnost individuálního rozvoje. Životopis s fotografií a krátký motivační dopis se u nich neztratí. Být usměvavý, ochotný pomoci a komunikativní, jsou vítané vlastnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Londýnské náměstí 853/1, 639 00 Brno - Štýřice

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

26731185

Založení / Zapsání do OR*:

6. 11. 2002

Právní forma:

s.r.o.