Deichmann - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Londýnské náměstí 853/1, 639 00 Brno - Štýřice

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

26731185

Založení / Zapsání do OR*:

6. 11. 2002

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Německá obuvní společnost Deichmann je na trhu už více než 100 let, během kterých se stala jedním z největších prodejců bot v Evropě. Jejich pracovní nasazení je dostalo až do 26 zemí světa, kde svou kariéru v Deichmann nastartovalo zhruba 38 252 zaměstnanců, kteří úspěšně v roce 2016 prodali více než 173 miliónů párů bot. Naprostá špička ve svém oboru nabízí široký sortiment obuvi pro všechny. Vybrat si můžete kvalitní obuv do práce, na sport nebo jen tak pro volný den. V České republice se firmě daří velmi dobře, což značí stále vyšší počet prodejen, kterých je u nás momentálně kolem stovky.

Historie

Už v roce 1913 firmu založil Heinrich Deichmann v německém Porúří, kde sídlí společnost dodnes. Deichmannn velmi rychle rostl a brzy se zařadil mezi jedničku v prodeji obuvi v Evropě. Zakládají si na statutu rodinné firmy, později proto volné místo v Deichmann po zakladateli zaplnil jeho vnuk, který nyní sedí v čele společnosti. Od roku 2003 vstoupili s prodejem bot i do České republiky a v roce 2012 obdrželi cenu za Zaměstnavatele roku v ČR.

Kariéra v Deichmann

Díky neustálé stavbě nových prodejen vytváří Deichmann volná místa kontinuálně. Kariéru v Deichmann mohou začít ti, kteří se zajímají například o aktuální trendy v obuvnictví nebo chtějí být blíže módnímu průmyslu. Pro zaměstnance jsou připravené firemní benefity v podobě zaměstnaneckých slev a nabídnou vám práci ve skvělém týmu s rodinnou atmosférou, ve stabilním zázemí a možnost individuálního rozvoje. Životopis s fotografií a krátký motivační dopis se u nich neztratí. Být usměvavý, ochotný pomoci a komunikativní, jsou vítané vlastnosti.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 7 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Ovp - ostravsko
Pracuji ve společnosti DEICHMANN na plný úvazek více než 10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

možnost realizace, výborný plat, rodinná firma, výborný rodinný kolektiv, stabilní firma, stará se o své zaměstnance, výborní nadřízení

Negativa firmy:

není

před 8 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Zástup Vedoucího prodejny - Praha -Palladium
Pracuji ve společnosti DEICHMANN na poloviční úvazek 5-7 let.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

pracovní obuv 2x do roka zdarma,13 plat,darkový poukaz do Deichmann,vánoční dárek dle vl.výběru

Negativa firmy:

časté nedodržování směn,všichni zaměstnanci kromě Vedoucích mají smlouvy na zkrácený uvazek od 10h/týden po 40h/týdně .Mzdu tvoří hlavně přesčasy,příplatky za práci ve svátek a o víkendech.Podle výše uvazku je počítana nemocenská,dovolená...Práce je rozmanitá a dost fyzicky naročná-každodenní manipulace s krabicemi na obchodě..Šetří se i u Deichmanna,lidi fyzicky pracovat moc nechtějí..tudíž bývají směny obsazeny pouze 2 zaměstnanci,kteří se celých 12 h kromě pauzy nezastaví.Ve chvíli kdy se ohradíte,že máte více hodin,než je ve smlouvě,dostane se Vám odpověd,kterou určitě slyšet nechcete..Tak pracujete,o víkendech,svátcích,Vánocích,chodíte na přesčasy ve volnu,někdy i několik let a za své vyčurané kolegy,kteří nastoupily mnohem déle než vy sami..Pak se jednou zaseknete,řeknete pravdu vedoucímu a najednou vás odšoupnou na jinou(horší) provozovnu a jen čekají,kdy sám skončíte..Vděk,nebo ucta za odpracované roky není.. Přitom se firma Deichmann hrdě hlásí k tomu jak Dává prostor rodinám...Vše pro zaměstnance!! 6 let v této firmě stačilo..současným zaměstnancům přeji pevné nervy a těm budoucím...ostré lokty!!

před 9 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti DEICHMANN na zkrácený úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pravidely plat

Negativa firmy:

Neustale prestavby,pri kterych se 10h nosi krabice z jedne strany prodejny na druhou.Nesmyslně velke zavozy zboží které není kam davat a tak se neustále šoupe celá prodejna.Nizky počet zaměstnanců na prodejně a k tomu práce která nejde stihnout.Firma si absolutně neváží dlouhodobých zaměstnanců kteří mají výsledky,nez aby vyšla vstříc,radši je nechá odejit a kazdy nový po chvilce uteče.Reklamace se řeší na místě,takze na vás neustále někdo řve.

před 9 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Zástupkyně vedoucí - Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti DEICHMANN na poloviční úvazek méně než 1 rok, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic, firma je v rozkladu.

Negativa firmy:

Neseriózní jednání, nedodržování zákoníku práce!

Doporučení pro management firmy:

S tímto vedením, odejdete!

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (30)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Retailing Prodej zboží Obuvnictví Móda