Deichmann - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Výprodej obuvi zde!

DEICHMANN

Německá obuvní společnost Deichmann je na trhu už více než 100 let, během kterých se stala jedním z největších prodejců bot v Evropě. Jejich pracovní nasazení je dostalo až do 26 zemí světa, kde svou kariéru v Deichmann nastartovalo zhruba 38 252 zaměstnanců, kteří úspěšně v roce 2016 prodali více než 173 miliónů párů bot. Naprostá špička ve svém oboru nabízí široký sortiment obuvi pro všechny. Vybrat si můžete kvalitní obuv do práce, na sport nebo jen tak pro volný den. V České republice se firmě daří velmi dobře, což značí stále vyšší počet prodejen, kterých je u nás momentálně kolem stovky.

Hodnocení DEICHMANN

Přidat hodnocení
před 4 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Zástupce vedouci prodejny
Pracuji ve společnosti DEICHMANN na zkrácený úvazek 1-2 roky.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

2x ročně pracovní obuv, vánoční dárek dle výběru, slevy na nákup, pěkně prostředí, pravidelná výplata

Negativa firmy:

Opravdu se tam nenudím, protože zboží chodí hodně často takže se musí přesouvat celá prodejna. Nemluvě o tom že každý pátek vyjíždí obeznik, který se musí vypracovat takže opět vše předělávat... Plus příprava akci atd... Pak když přijede někdo nadřízený a začne na vás peskovat, že máte venku listí.. Chodí se mnohem víc do práce než vám slíbili takže osobní život moc nemáte a když jdete Ty dny na víc tak nepřijde ani to slovo děkuji berou to jako samozřejmost. Takže člověk domu se vraci opravdu unaven protože tady se člověk fakt nenudí

před 5 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Vedoucí prodejny
Pracoval(a) jsem ve společnosti DEICHMANN na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2015.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- práce na dobu neurčitou - mnoho benefitů a každý rok se rozšiřuje nabídka - každoroční nárůst mezd - dobrá komunikace napříč celou firmou, velmi ochotné a vstřícné vedení na centrále - jasně daná pravidla, všichni ví co a kdy mají dělat - všichni táhnou za jeden provaz - i vedení z centrály má jednou za rok povinnost jít na prodejnu a pomoci / možnost zpětné vazby, pohled zdola - možnost kariérního růstu - atd.

Negativa firmy:

V závislosti na obrátkovém typu prodejny: - hodně přesčasových hodin - stres z neustálého dohánění práce, málokdy se dá vše stihnout - u konkurence, více lidí na zvládnutí "stejné" práce ve stejném časovém období - velká prodejna = velký stres, malá = "malý" - bohužel vysoká fluktuaci zaměstnanců

před 1 rokem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Ovp - ostravsko
Pracuji ve společnosti DEICHMANN na plný úvazek více než 10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

možnost realizace, výborný plat, rodinná firma, výborný rodinný kolektiv, stabilní firma, stará se o své zaměstnance, výborní nadřízení

Negativa firmy:

není

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Zástup Vedoucího prodejny - Praha -Palladium
Pracuji ve společnosti DEICHMANN na poloviční úvazek 5-7 let.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

pracovní obuv 2x do roka zdarma,13 plat,darkový poukaz do Deichmann,vánoční dárek dle vl.výběru

Negativa firmy:

časté nedodržování směn,všichni zaměstnanci kromě Vedoucích mají smlouvy na zkrácený uvazek od 10h/týden po 40h/týdně .Mzdu tvoří hlavně přesčasy,příplatky za práci ve svátek a o víkendech.Podle výše uvazku je počítana nemocenská,dovolená...Práce je rozmanitá a dost fyzicky naročná-každodenní manipulace s krabicemi na obchodě..Šetří se i u Deichmanna,lidi fyzicky pracovat moc nechtějí..tudíž bývají směny obsazeny pouze 2 zaměstnanci,kteří se celých 12 h kromě pauzy nezastaví.Ve chvíli kdy se ohradíte,že máte více hodin,než je ve smlouvě,dostane se Vám odpověd,kterou určitě slyšet nechcete..Tak pracujete,o víkendech,svátcích,Vánocích,chodíte na přesčasy ve volnu,někdy i několik let a za své vyčurané kolegy,kteří nastoupily mnohem déle než vy sami..Pak se jednou zaseknete,řeknete pravdu vedoucímu a najednou vás odšoupnou na jinou(horší) provozovnu a jen čekají,kdy sám skončíte..Vděk,nebo ucta za odpracované roky není.. Přitom se firma Deichmann hrdě hlásí k tomu jak Dává prostor rodinám...Vše pro zaměstnance!! 6 let v této firmě stačilo..současným zaměstnancům přeji pevné nervy a těm budoucím...ostré lokty!!

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (32)

Historie

Už v roce 1913 firmu založil Heinrich Deichmann v německém Porúří, kde sídlí společnost dodnes. Deichmannn velmi rychle rostl a brzy se zařadil mezi jedničku v prodeji obuvi v Evropě. Zakládají si na statutu rodinné firmy, později proto volné místo v Deichmann po zakladateli zaplnil jeho vnuk, který nyní sedí v čele společnosti. Od roku 2003 vstoupili s prodejem bot i do České republiky a v roce 2012 obdrželi cenu za Zaměstnavatele roku v ČR.

Kariéra v Deichmann

Díky neustálé stavbě nových prodejen vytváří Deichmann volná místa kontinuálně. Kariéru v Deichmann mohou začít ti, kteří se zajímají například o aktuální trendy v obuvnictví nebo chtějí být blíže módnímu průmyslu. Pro zaměstnance jsou připravené firemní benefity v podobě zaměstnaneckých slev a nabídnou vám práci ve skvělém týmu s rodinnou atmosférou, ve stabilním zázemí a možnost individuálního rozvoje. Životopis s fotografií a krátký motivační dopis se u nich neztratí. Být usměvavý, ochotný pomoci a komunikativní, jsou vítané vlastnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Londýnské náměstí 853/1, 639 00 Brno - Štýřice

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

26731185

Založení / Zapsání do OR*:

6. 11. 2002

Právní forma:

s.r.o.