Office Shoes - Shoebox CZ - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Slevy na vybrané značky obuvi

Office Shoes - Shoebox CZ

Společnost OFFICE SHOES provozuje úspěšnou síť maloobchodních prodejen se značkovou obuví. Firma OFFICE SHOES nabízí svým zákazníkům široký sortiment značkového a kvalitního zboží, který se vyvíjí podle aktuálních trendů. Zákazníci mohou obuv nakupovat v internetovém obchodu OFFICE SHOES nebo v kamenných prodejnách, kde si zboží mohou před koupí odzkoušet. Práci v OFFICE SHOES nalezlo již několik stovek spokojených zaměstnanců.

Hodnocení Office Shoes - Shoebox CZ

Přidat hodnocení
před 1,5 rokem
2.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Office Shoes - Shoebox CZ na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Velký čas pro sebe.

Negativa firmy:

Výplaty jsou velmi nízké, ohodnocení Vám ztrhávají jak se jim to líbí bez upozornění. Dávají strašně moc slibů, ale nikdy nic z toho. Na zákazníky hledí strašným okem. Všichni jsou pro ně póvl jen oni jsou nejlepší. Všechno je jen divadlo. Všude se na Vás smějí a za zády pomlouvají.

před 2 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Obchodní asistentka
Pracuji ve společnosti Office Shoes - Shoebox CZ na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Přesčasy proplacené, 100kč stravenky navíc bez stržení jakékoliv částky z platu, 100% příplatek za svátek, skvělý kolektiv, vánoční poukazky , zaměstnanecké slevy, není problém dovolené v letním období, měsíční target, ochotní nadřízení,

Negativa firmy:

sem tam nesmyslné přecenění, jeden den přijde přecenění a druhý den opět se přecenějí stejné boty a jdou ještě do větší slevy,

před 2,5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Office Shoes - Shoebox CZ na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Při nástupu do práce slíbí vám vše možné, ale realita je úplně jiná.Zaklad je snad nejnižší ze všech obchodů v Praze!!! Nepropláceji práce přes čas, neseriózní a neférové jednání vůči zaměstnancům!!

před 5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Office Shoes - Shoebox CZ na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

skvělá přetvářka a sliby

Negativa firmy:

Nízké ohodnocení, neproplácení práce přes čas, neseriózní a neférové jednání vůči zaměstnancům

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (17)

Historie firmy

Spoelčnost OFFICE SHOES odstartovala svou kariéru v roce 1996, kdy začínala prodávat malé a méně známé značky obuvi. Společnost postupně rozšiřovala portfolio svých produktů a nabízela čím dál známější značky obuvi. V OFFICE SHOES najdeme značky jako jsou Vans, Timberlad, UGG nebo dokonce Tommy Hilfiger a další. V OFFICE SHOES jsou boty pro muže i ženy všech věkových kategorií. K obuvi zde seženeme i doplňky a čistící prostředky.

Společnost OFFICE SHOES díky svému úspěchu v průběhu několika dalších let také expandovala do zahraničí, kde otevřela nová volná místa. Nyní ji najdeme v devíti zemích Evropy - Chorvatsku, Bosně, Černé Hoře, Srbsku, Rumunsku, Bulharsku, Slovensku a samozřejmě v České republice, kde také najdeme celkem 17 kamenných prodejen. OFFICE SHOES disponuje v těchto devíti zemích Evropy více jak 150 prodejnami.

Kariéra v OFFICE SHOES

Máte rádi tenisky a baví Vás sledovat nejnovější trendy v obuvi a módě? Nevadí Vám komunikovat s lidmi a pracovat v týmu? Pokud jste si na tyto otázky odpověděli kladně, mohla by pro Vás práce v OFFICE SHOES být to pravé. Firma hledá zaměstnance na pozice asistentek prodeje na plný i zkrácený úvazek, manažery prodejen, skladníky, inventarizační pracovníky nebo zástupce manažera. Hlavní požadavky na asistentky prodeje jsou: komunikativnost, příjemné vystupování, časová flexibilita a ochota učit se novému.

Společnost nabízí svým zaměstnancům možnost růstu v kariéře, motivující finanční ohodnocení včetně provizí z prodeje, příjemné pracovní prostředí i kolektiv, benefity v podobě slev na firemní zboží, občerstvení na pracovišti, vánoční poukázky nebo stravenky. Podívejte se na volná místa v OFFICE SHOES a získejte novou práci.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Václavské nám. 808/66, 110 00 Praha 1 - Nové Město

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

27735800

Založení / Zapsání do OR*:

14. 6. 2017

Právní forma:

s.r.o.