Pandora Jewelry CR, s.r.o. - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Sconto nábytek se spoustou kategorií

Pandora Jewelry CR, s.r.o.

Pandora CZ je dánská společnost, která vyrábí a prodává šperky. Byla založena již v roce 1982 Per Enevoldsen a jeho ženou Winnie Enevoldsen. Firma začala jako rodinná malá společnost v dánské Kodani. Zajímavostí může být, že manželé Enevoldsenovi šperky nevyráběli, nechali si je původně dovážet z Thajska, poté si tam najali v roce 1989 thajské designéry, kteří jim vyráběli šperky na zakázku a podle jejich požadavků. Značka Pandora prodávala náramky, řetízky, ozdoby, prstýnky, náušnice. S levnou výrobou a dovozem z Thajska si poté mohli dovolit dodávat šperky po celém světě.

Hodnocení Pandora Jewelry CR, s.r.o.

Přidat hodnocení

V současnosti Pandora patří mezi TOP 3 prodejce šperků, spolu s Cartier a Tiffany & Co.

Do Evropy se Pandora dostala v roce 2003 a do České republiky až v roce 2009. V současnosti se produkty značky Pandora prodávají ve více než 100 zemích a nalezneme po světě přibližně 2 500 prodejních poboček, kde si můžete šperky prohlédnout a koupit.

V roce 2018 činil celkový příjem společnosti Pandora 22,8 miliardy DKK (tj. přibližně 3,1 miliardy EUR).

Pandora politika

Značka Pandora nabízí vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupné šperky. Produkty jsou vyráběny odpovědným způsobem. Společnost poskytuje skvělé pracovní prostředí pro své zaměstnance. V současnosti se Pandora také velmi angažuje v boji za lepší planetu a pracuje na minimalizaci našeho ekologického dopadu na planetu.

Nabídka

Pandora se specializuje na originální a designové šperky, které mají svůj vlastní rukopis. Nejoblíbenější jsou náramky, na které si přidáváte přívěsky a ozdoby podle Vašich zájmů a preferencí, jedná se o individuální náramky a přívěsky, které kopírují povahu a styl nositele šperku.

  • Novinky (nové kolekce, Vánoce)
  • Přívěsky
  • Prsteny
  • Náramky
  • Náhrdelníky
  • Náušnice
  • Kolekce
  • Dárky

Klub Pandora

Přidejte se do Klubu Pandora a získejte všechny výhody. Dárek k narozeninám, speciální nabídky, exkluzivní poodhalení nových kolekcí, to vše a mnohem více získáte jako člen.

Certifikovaná odpovědnost

Veškerý globální provoz společnosti Pandora je certifikován Radou pro zodpovědné šperkařství (RJC), certifikační organizací, která také stanovuje normy.

Ochrana značky Pandora

V posledních letech čelí značka Pandora častým pokusům o padělaní a aktivně proti padělání bojuje. Pandora se snaží ochránit své duševní vlastnictví všemi možnými prostředky, včetně stálého globálního dohledu, registračních a kontrolních mechanismů, abyste si mohli být jisti, že váš výrobek Pandora je originál a odpovídá vysokým standardům kvality.

Kariéra v Pandora CZ

Nyní společnost zaměstnává přibližně 22 500 zaměstnanců po celém světě, z toho 13 500 zaměstnanců se nachází ve výrobní zemi, v Thajsku. V České republice má společnost přibližně 100 zaměstnanců. Pokud milujete šperky a rádi byste se stali členem týmu Pandora, sledujte naše stránky s aktuální nabídkou volných pracovních míst.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

V Celnici 1031/4, 110 00 Praha 1

Velikost firmy:

50 - 99 zaměstnanců

IČ:

29014735

Založení / Zapsání do OR*:

23. 12. 2009

Právní forma:

s.r.o.