Svět Androida - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Repasované počítače, notebooky a další

Svět Androida

Společnost Svět Androida byla založena za účelem informovat uživatele operačního systému Android o novinkách, vylepšeních, aplikacích, událostech a zároveň jim s jeho používáním radit. Společnost zprostředkovává jednoduchý a přehledný web, na kterém najdou uživatelé recenze, články, návody, zprávy i uživatelské fórum. Práci ve Světě Androida nalezlo několik programátorů, grafiků i redaktorů, kteří se snaží ho neustále vylepšovat. Volná místa však nabízí portál i nadále. Pokud Vás zajímají, podívejte se na ně níže.

Hodnocení Svět Androida

Přidat hodnocení
před 7 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Redaktor
Pracoval(a) jsem ve společnosti Svět Androida na pracovní smlouvu méně než 1 rok, do roku 2023.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Možnost pracovat neomezeně z domova, ale to je tak všechno. Recenze pod názvem, známé jméno, nečekané problémy, je zcela výstižná. V mém případě se Svět Androida ovšem překonal. Po zjištění, že plat ve společnosti je téměř nulový a záleží jen na tom, zda se čtenáři vyspí, došlo k ukončení práce z mé strany - a to ještě ve zkušební době. Společnost ovšem odmítla zaplatit již mnou napsané a veřejně publikované články. Prý až po úhradě nákladů, které jí vznikly mým zaškolováním, které probíhá formou nasdílení pár dokumentů přes google a kontrolou napsaných článků.

Negativa firmy:

Jak již bylo zmíněno v jiné recenzi na společnost, články musí mít určitou strukturu, obrázky do nich si tvoříte a hledáte sami. Vložení článku a splnění daných náležitostí zabere pomalu více času než napsání krátké zprávičky na portál.

Doporučení pro management firmy:

Zadarmo ani kuře nehrabe.

před 7 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Redaktor
Pracoval(a) jsem ve společnosti Svět Androida jako nezávislý pracovník 1-2 roky, do roku 2017.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Portál Svět Androida má silné jméno, které zná spousta lidí se zájmem o technologie. Takže pokud se chcete zviditelnit, zkuste to. Když budete hodní, nebudete dělat potíže či dokonce budete provozovat anální alpinismus, dočkáte se nějakého zařízení k recenzi.

Negativa firmy:

Problémů je ale mnohem víc. Komunikace s vedením je otřesná. Každou chvíli budete peskování za něco, co není vaší pracovní náplní. Tedy pokud se bavíme o činnosti redaktora. Ten si totiž kromě psaní také sám musí vyrábět naprostou většinu grafiky, přičemž pro ni platí taková pravidla, která ve spoustě případů nedávají vůbec smysl. Ale pokud pravidla splněna nebudou, nebude článek a tak ani peníze. Jo a s těma je to taky sranda. Člověk by čekal, že takto velké médium své autory dobře zaplatí. Jenže plat se zde odvíjí nejen od množství napsaných článků, ale také od toho jakou má čtenost. Pokud tedy za osm hodin splodíte skvělý článek, který ale nezaujme masu, může se stát, že za něj dostanete třeba jen dvě stovky. Pokud chcete u SA pracovat jen tak bokem, pravděpodobně si nevyděláte víc než tři litry za měsíc. Co se týče výplat, ty jsou pokaždý v jiný termín. V ruce máte dvě smlouvy (smlouvu o nakládání s autorským dílem a smlouvu o provedení práce), přičemž každá slibuje peníze v jiný termín (jedna do 15., druhá do 20.). Stane se ale i to, že peníze nepřijdou ani po 20., protože nová účetní nestíhá, účetní měla dovolenou, účetní chyběly podklady, které jste odeslaly před půl rokem... Jop. Takže pokud se máte rádi a svého času si vážíte, doporučil bych jinou možnost, než SA.

Doporučení pro management firmy:

Srazit ego a myslet na lidi, kteří ho živí.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

Svět Androida odstartoval svou kariéru v roce 2010 spojením tří velkých českých Android webů: android-google.cz, mujandroid.cz a googleandroid.cz. V té době se systémy Android stávaly populárními a tyto weby jako samostatné jednotky nedokázaly pokrýt všechny otázky, problémy a informace, které se systému týkaly. Díky sloučení došlo ke shromáždění všech informací do přehledné formy na jedno místo - do zpravodajského webu Svetandroida.cz.

Svět Androida se stal brzy velice populárním, web se proto začal rozrůstat o nové funkce, informace a inovace. Každý den přináší aktuální informace ze světa IT technologií a nejen těch, které se týkají systému Android, radí uživatelům s jeho používáním a zlehčuje tak životy. Svět Androida dokonce svým pravidelným uživatelům nabízí možnost zakoupení premium členství, které čtenářům přináší extra výhody.

Kariéra ve Světě Androida

Chtěli byste se stát součástí mladé firmy s přátelskou atmosférou? Baví Vás psaní a jste fanda technologií nebo IT? Podívejte se na volná místa ve Světě Androida. Portál inzeruje nabídku práce pro redaktory, kteří ho dobře znají, mají bezchybný psaný projev, dobrou znalost angličtiny, umí zpracovávat a předávat informace, mají vlastní počítač s Androidem, jsou časově flexibilní, zodpovědní a loajální.

Společnost podporuje seberealizaci svých zaměstnanců a nabízí jim prostor pro jejich kreativitu a růst v kariéře. Jejich práci odměňuje benefity jako je možnost práce z domova, volná pracovní doba, zajímavý bonusový program, pravidelná školení, kariérní růst a přístup k novým technologiím. Ve Světě Androida se můžete uplatnit i jako YouTuber. Začněte svou kariéru na správném místě a mějte práci, která bude Vaším koníčkem.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Cíglerova 1091/34, 198 00 Praha - Černý Most

IČ:

74697234.

Založení / Zapsání do OR*:

22. 8. 2007

Právní forma:

fyzická osoba podnikající podle živnostenského zákona