BAUER MEDIA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

BAUER MEDIA

Bauer Media je největším časopiseckým vydavatelstvím v ČR. Vydává tři desítky časopisů a oblíbených speciálů.

Hodnocení BAUER MEDIA

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Je lídrem v segmentech programových titulů a společenských týdeníků. Významnou součást portfolia tvoří časopisy pro ženy – od lifestylových až po servisní a příběhové. Svými časopisy oslovuje vydavatelství i mužské publikum stejně jako dětské čtenáře.

Bauer Media je aktivní i v oblasti elektronických a sociálních médií. Společnost je provozovatelem internetových portálů JenProZeny.cz, JenProMuze.cz, JenProHolky.cz, Dolcevita.cz, Televize.cz.

Koncern Bauer Media Group patří k předním světovým mediálním domům. Sídlí v Hamburku a navazuje na 140tiletou tradici rodinné vydavatelské společnosti. Bauer Media Group sestává z 300 firem, které působí v 20 zemích světa.

Tradičně nejsilnějším produktem jsou tištěná média (600 titulů), vedle kterých skupina úspěšně rozvíjí i digitální projekty (400 produktů) a provozuje rozhlasové a TV stanice (100). Globální záběr mediální skupiny Bauer svědčí o oblibě a popularitě mediálního obsahu, na jehož tvorbě se pod claimem „We think popular.“ podílí 11,5 tisíc spolupracovníků.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha - Smíchov

Velikost firmy:

100 - 250 zaměstnanců

IČ:

49709968

Založení / Zapsání do OR*:

10. 9. 1994

Právní forma:

v.o.s.