Refresher - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Fresh bundy, parky a kabáty

Refresher

Refresher je předním a vedoucím lifestylovým magazínem v České republice a na Slovensku. Denně přináší objektivní zprávy a články z domova i ze světa, týkající se módy, techniky, hudby, filmu a nejnovějších událostí. Splňuje funkci inspirátora a motivuje mladé umělce a talenty jako jsou hudebníci, výtvarníci, fotografové nebo začínající podnikatele či studenty a další. To vše prostřednictvím webové stránky a blogu. Veškerou práci v Refresheru odvádějí mladí, kreativní lidé, kteří vytvářejí originální magazín pro mladé lidi, pro které zároveň nabízí i volná místa.

Hodnocení Refresher

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Refresheru začala kariéra v roce 2011, kdy ho na Slovensku vytvořil Gábor Boros jako maturitní projekt. Z malého školního projektu se stal brzy magazín ovlivňující lidi jak na Slovensku, tak i v Česku. Původní myšlenka byla založit webový magazín, který by psal o všem, co zajímá mladé lidi. Práci v Refresheru postupně získalo stále více kreativních lidí, kteří se na tomto konceptu chtěli podílet. Na stránkách webového magazínu najdeme již příspěvky jak ve slovenském jazyce, tak i v českém.

Refresher využívá i moderních technologií a svůj web propojuje se sociálními sítěmi, které používá k reklamě a propagaci, pro získání nových čtenářů. Právě skrze Facebook objevilo Refresher nejvíce fanoušků. Firma navíc spolupracuje se známou značkou Adidas, jejími partnery jsou i Footshop nebo Jägermeister.

Kariéra v Refresheru

Hledáte práci, ve které se budete cítit dobře a dostanete příležitost se moci seberealizovat? Kariéra v Refresheru nabízí práci v kolektivu mladých lidí s kreativními nápady, flexibilní pracovní dobu, zaměstnanecké výhody a benefity. Podívejte se, jaká volná místa Refresher nabízí a získejte práci ve známém a čteném magazínu. Abyste dosáhli úspěchu, přesvědčte se, že máte kreativní informační dovednosti, které se Vám budou hodit pro psaní článků a PR zpráv.

Refresher inzeruje i další volná místa například na pozici moderátora/ky, obchodníka či kameramana. Požaduje především extrovertní uchazeče, kteří se nebojí jednat se známými osobnostmi, znají dobře prostředí sociálních sítí (Facebooku, Instagramu a YouTube) jsou zodpovědní a schopni plnit deadliny.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jeseniova 1151/55, Žižkov, 130 00 Praha

IČ:

06090389

Založení / Zapsání do OR*:

10. 5. 2017

Právní forma:

s.r.o.