Český rozhlas | Nejlepší kariéra i volná místa! | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Český rozhlas

Český rozhlas patří mezi typ médií pro širokou veřejnost. Je možné si pustit Český rozhlas prostřednictvím digitální televizní sítě, mobilních telefonů a tabletů, satelitu, kabelové tv, tv přes pevnou telefonní linku, webových stránek či pozemního digitálního rozhlasu. Stejně jako mnoho jiných firem nabízí volná místa a jedná se o skvělou příležitost pro kariéru v oboru žurnalistiky.

Hodnocení Český rozhlas

Přidat hodnocení
před 6,5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní – Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti Český rozhlas na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

flexibilní pracovní doba

Negativa firmy:

- výrazný osobní busines managementu - na vedoucich pozicicich neschopni vedouci, kteri byli dosazeni do mista formou "trafika" nebo vedouci loajalni k nadrizenemu a kryti jeho soukromych aktivit

Doporučení pro management firmy:

provést důkladný personální audit a očistit firmu od osob, které si z Rozhlasu udělali soukromý business

před 6,5 roky
4.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Český rozhlas na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Stabilita, objektivita, podpora vzdělávání zaměstnanců, benefity.

Negativa firmy:

před 7 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Český rozhlas na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Mám rád, jak funguje náš tým. Lidé okolo mě jsou otevření a chápaví. Vždy je prostor pro diskuzi. Mí kolegové a nadřízení mě respektují a vychází mi vstříc. Chtějí, abych se zlepšoval a umí mě motivovat.

Negativa firmy:

Jde o velikou společnost se silnou byrokratickou strukturou. Umí být občas nepřehledná.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

O Český rozhlas a volná místa

Český rozhlas je v ČR proslulý díky 4 celoplošným stanicím, které jsou dokonce barevně odlišeny - Radiožurnál (červeně), Dvojka (fialově), Vltava (světle modře), Plus (oranžově). V digitálním světě má stanice Rádio Junior, Radio Wave, D-dur, Jazz a jako internetové streamy má Rádio Junior - písničky a Rádio Retro. Český rozhlas také vydává periodikum pod názvem Týdeník Rozhlas. Na internetu si mohou lidé přečíst zpravodajství také na internetových stránkách iRohlas. Český rozhlas je významným zaměstnavatelem v oblasti médií a nabízí širokou paletu volných pracovních míst.

Historie firmy

Minulost firmy spadá až k 18. květnu 1923, kdy začal pravidelně vysílat Československý rozhlas. Během dalších 10 let svého působení se místo vysílání stále přemisťovalo, delší dobu vydrželo v Národním domě na Náměstí Míru, odkud vysílal do r. 1933. Poté už se finálně Československý rozhlas přemístil do dnešního sídla - do Vinohradské ulice (Ředitelství pošt a telegrafů).Český rozhlas byl zřízen až roku 1991 Českou národní radou. Co se týče vzniku je Český rozhlas 2. nejstarší v Evropě hned po anglickém rozhlasu.

Český rozhlas kariéra

Chtěli byste pracovat pro českou stabilní firmu, kde byste sloužili veřejnosti a přitom byste byli v obraze s kulturou a jinými obory? V tom případě je pro vás práce v Českém rozhlase to pravé. Český rozhlas hledá zaměstnance na pozici editora/rky a specialisty/tky veřejných zakázek. Svým zaměstnancům nabízí 25 dnů dovolené, profesní i jazykové vzdělávací programy, příspěvek na stravování, sport, kulturu a mnoho dalšího. Nastartujte právě v Českém rozhlase svou kariéru!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Vinohradská 1409/12, 120 00 Praha

Velikost firmy:

1 500 - 1 999 zaměstnanců

IČ:

45245053

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1992

Právní forma:

o.p.s.