Skylink - kariéra, volná místa, práce | VímVíc.cz

Skylink

Skylink je největším poskytovatelem satelitního a internetového televizního vysílání se 100% pokrytím v České republice a na Slovensku. O kvalitě služeb a obrovském výběru televizních programů svědčí fakt, že má Skylink více než 1 500 000 spokojených zákazníků.

Hodnocení Skylink

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Česká společnost TradeTec, s.r.o., která byla původním vlastníkem Skylinku a působila na trhu satelitního televizního připojení vedle značky CS Link, vznikla již v roce 2008. O rok později Media Vision, a tím i CS Link, koupila lucemburská společnost M7 Group. V roce 2011 společnost M7 Group koupila i značku Skylink. Nyní probíhá modernizace a neustálé rozšiřování nabídky programů Skylinku. Naopak aktivity CS Linku jsou postupně utlumovány.

Skylink služby a programy

Skylink nabízí televizi přes satelit, nebo přes internet. Obě varianty mají širokou nabídku programů včetně programů v HD kvalitě. Pokud nechcete nic řešit, se smlouvou na 2 roky vám satelit nainstalují za symbolickou jednu korunu sami. Za 259 korun měsíčně poté můžete sledovat 91 programů s filmy, pohádkami, seriály i sportem.

Skylink Live Tv

S aplikací Skylink Live TV, která je k satelitu zdarma, můžete sledovat TV živě nebo z internetového archívu kdekoliv v celé EU. Užít si tak můžete 67 TV programů a Videopůjčovnu s desítkami filmů a seriálů. Pokud vám zrovna uteče oblíbená epizoda, sedmidenní archiv TV ji pro vás schová na později.

Skylink kontakt

Operátoři zákaznického servisu jsou k zastižení na čísle 595 694 310 každý všední den od 8 rána do 8 do večera. Pokud potřebujete poradit o víkendu, musíte stihnout zavolat do šesti do večera. Skylink ale zastává názor, že nejrychlejší vyřízení vašeho požadavku zajistíte prostřednictvím chatu na jeho webových stránkách.

Kariéra ve Skylinku

Hledáte práci v dynamickém mezinárodně orientovaném prostředí? Zkuste Skylink! Může se pyšnit týmem motivovaných pracovníků, skvělou komunikací a flexibilním a neformálním pracovním prostředím. Výhody práce pro Skylink jsou následující:

  • atraktivní plat podle získaných dovedností a zkušeností
  • flexibilní pracovní doba s příležitostnou prací z domova
  • příspěvek do penzijního připojištění
  • nárok na 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • lekce angličtiny

Pokud vás nabídka zaujala, podívejte se na volné pozice ve Skylinku hned teď.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Prokopa Velikého 572, Týnské Předměstí, 344 01 Domažlice

Velikost firmy:

100 - 150 zaměstnanců

IČ:

04699491

Založení / Zapsání do OR*:

7. 1. 2016

Právní forma:

s.r.o.