TV Nova - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Dopřejte si televizní požitek

TV Nova

TV Nova je česká komerční televizní stanice s dlouhodobě největší sledovaností u nás. Její dostupnost je nejen v rámci České republiky, sledovat ji mohou i obyvatelé Slovenska v rámci kanálu Nova International. Společnost se sídlem na pražském Barrandově vysílá v HD kvalitě a nabízí velké množství sesterských kanálů. Na své si přijdou jak fanoušci sportu, tak milovníci kriminálek či komedie. Čtyřikrát denně Nova vysílá zpravodajství ve formě Televizních novin, se kterými je propojený i webový portál TN.cz. Dalším z portálů je například voyo.cz, kde můžou diváci po registraci sledovat jak filmy, které Nova odvysílala, tak všechny seriály, a to i s týdenním předstihem. Pro zlepšení kvality všech služeb, které TV Nova divákům poskytuje, zaměstnává společnost velké množství zkušených pracovníků a nová místa stále přibývají.

Hodnocení TV Nova

Přidat hodnocení
před 6,5 roky
5.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti TV Nova jako nezávislý pracovník, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

příjemné lidi a suprové jednání šefu

Negativa firmy:

nic

před 6,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti TV Nova na plný úvazek, do roku 2012.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zajímavá práce Původně i slušně zaplacená

Negativa firmy:

Tragický přístup k lidem Rezignace na obsah zpravodajství Práce jen pro ty, kdo plní rozkazy, nemají vlastní názor a budou ochotně dělat víc práce za méně peněz Velmi špatně ohodnocená práce

před 6,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti TV Nova na plný úvazek, do roku 2013.
Pozitiva firmy:

Podporuje charitativně mnoho lidí.

Negativa firmy:

Zaměstnanec vedení zpravodajství vůbec nezajímá, jde jen o to, vymáčknout z něj co nejvíce práce za minimální peníz. S tím je spojená obrovská fluktuace - většina lidí, co něco uměla, už dávno odešla.

před 7 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti TV Nova na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Pracovní prostředí , péče o zaměstnance, benefity

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (6)

Historie firmy

Spolešnost Nova, provozovatel stanice TV Nova, byla založena roku 1992 Fedorem Gálem, Josefem Alanem, Péterem Hunčíkem a Vlastimilem Venclíkem, kteří začali se svou kariérou pod názvem CET 21. V roce 1993 získala stanice TV Nova licenci k vysílání, které poprvé proběhlo 4. února 1994. Roku 2007 začala Nova vysílat v HDTV rozlišení a rok poté bylo spuštěno celoplošné vysílání již druhé stanice, kterou je Nova Cinema. V roce 2012 začíná vysílání programu Fanda, určeného pro muže, následovně jsou spuštěny další programy, mezi které patří mimo jiné Smíchov nebo Nova Sport. Množství spuštěných stanic zajistilo společnosti na české scéně velký úspěch. V roce 2017 začíná provozovatelská společnost CET 21 oficielně svou práci pod názvem TV Nova s.r.o.

Kariéra v TV Nova

Společnost Nova nabízí neustále nová volná místa na různých pracovních pozicích. Mimo jiné nabízí také stáže pro studenty, kterým tak umožňuje možnost praxe pro jejich budoucí kariéru. Ať už se ucházíte o pozici přímo ve vysílání nebo chcete pracovat na recepci, požadavkem je zpravidla znalost cizích jazyků, a to především angličtiny. Máte zájem o práci ve velké firmě oslovující celou společnost České republiky? Pak není lepší možnost, než se podívat, jaká volná místa Nova právě nabízí a jedno z nich si vybrat.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kříženeckého náměstí 1078/5A, 152 00 Praha

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

45800456

Založení / Zapsání do OR*:

22. 6. 1992

Právní forma:

s.r.o.

Web:

tv.nova.cz