CentroNet - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Dopřejte si televizní požitek

CentroNet

Na českém trhu nabízí dynamická firma CentroNet práci již více než deset let. Svou práci CentroNet soustředí především do provozu optické telekomunikační sítě s vysokokapacitním přenosem. Společnost se zaměřuje rovněž na moderní vyspělou komunikační technologii a uspokojuje tak náročné požadavky klienta. Mezi hlavní práce CentroNet řadí poradenství v rámci nového GDPR nařízení, plošné řešení konektivity v rámci celé České republiky a budování veřejných wifi hotspotů. V portfoliu služeb nechybí ani monitorovací služby pro zajištění ochrany majetku zákazníků.

Hodnocení CentroNet

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Na trhu funguje firma již více než 10 let a od roku 2008 buduje velice úspěšnou optickou datovou síť. Ta je určena pro domácí přípojky v rezidenčních částech hlavního města. Vlastníkem společnosti CentroNet je slovenský miliardář Milan Fiľo. V roce 2014 zdvojnásobila firma investice. Práce pro CentroNet jsou nabízeny především do řad servisních a instalačních pracovníků.

Kariéra v CentroNet

Volná místa CentroNet nabízí do kanceláří i terénu, kde je nezbytné asertivně vystupovat a pracovat samostatně. Nově otevřená volná místa v CentroNet jsou obsazována absolventy minimálně středních škol, kteří se dokáží orientovat v technické dokumentaci, popřípadě mají zkušenost s provozem a údržbou telekomunikačních sítí a znají počítačové programy. Kariéra v CentroNet znamená především nové možnosti vzdělávání, řadu atraktivních benefitů a flexibilní pracovní dobu. Kariéra v CentroNet je určena všem, kteří chtějí pracovat pro významného hráče na českém trhu a ocení třeba služební automobil a telefon k soukromým účelům nebo stále oblíbenější sick days.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

náměstí Republiky 1037/3, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

26165473

Založení / Zapsání do OR*:

21. 3. 2000

Právní forma:

a.s.