AVONET - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Krátká 219, 763 26 Luhačovice

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

25322478

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1997

Právní forma:

s.r.o.

Web:

avonet.cz

O společnosti

Cítíte lehkou nervozitu, když se nemůžete připojit na internet? Aby vám bezpečně vždy fungoval, o to mimo jiné v rámci své práce pečuje firma AVONET. Své služby nabízí komplexně, neboť od AVONET získáte internet, chytrou televizi, levné volání, virtuální servery i ochranu dat. Její dlouholeté zkušenosti v oblasti poskytování rychlého a stabilního internetového připojení ji předurčují k tomu, aby stála na špici v oblíbenosti mezi zákazníky ve Zlínské kraji. Zaujala vás firma AVONET? Přečtěte si hodnocení AVONET jako zaměstnavatele!

Historie

Za vznikem společnosti AVONET hledejme bratry Dušana a Tomáše Máčalíky, kteří svoji firmu v roce 1996 v Luhačovicích založili. Již v té době je uchvátil internet a jemu se také chtěli věnovat ve své podnikatelské činnosti. Společnými silami se jim podařilo vybudovat specializovanou společnost pro zprostředkování přístupu k internetu. Volná místa v AVONET mají možnost získat zájemci o práci z různých oborů.

Kariéra v AVONET

Svoje znalosti a zkušenosti z oblasti telekomunikací můžete uplatnit v práci pro AVONET. Zájem má firma především o uchazeče o volná místa, kteří se nebojí převzít odpovědnost za svoje pracovní výsledky. Kariéru v AVONET můžete začít jako síťový specialista, montážní technik či telefonistka. Společnost od vás očekává slušné vystupování, orientaci na zákazníka, pečlivost i časovou flexibilitu. Prací v AVONET získáte špičkové technické zázemí a vybavení i profesní růst dle vašich schopností. Samozřejmostí jsou zaměstnanecké benefity - stravenky, sick days, příspěvek na rekreaci nebo nadstandardní domácí připojení k internetu.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (1)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Telekomunikace Technologie Služby