CommScope Czech Republic - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Dopřejte si televizní požitek

CommScope Czech Republic

Společnost CommScope se zabývá budováním infrastruktury, zlepšováním života lidí díky výrobě technologicky vyspělých produktů a nabízením různých komplexních řešení. Společnosti jde především o urychlení a zlepšení komunikace v dnešním světě. Vyrábí telekomunikační a elektrotechnická zařízení. Práci u CommScope našlo více než 20 000 spokojených zaměstnanců po celém světě. Firma však stále nabízí volná místa i v zahraničí, což ocení nejen mladí lidé, kteří tak mohou získat cennou praxi a procvičit si cizí jazyk.

Hodnocení CommScope Czech Republic

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
3.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti CommScope Czech Republic na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Nenáročná práce, plat kazdy měsíc, Obědy, docela čisté pracoviště a dobrý kolektiv.

Negativa firmy:

Neváží si dobrých zaměstnanců a dávají přednost kamarádům. Teplé místečko s bonusy jen kamarádům Etika firmy se hroutí. Neschopnost vedení některých manažeru. Kladeny důraz na strhávání peněz za naprosté hlouposti. Šetří na špatných místech. Naprostý nezájem o názor Podřízených.

před 2 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti CommScope Czech Republic na pracovní smlouvu, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

negativa převažují, nic pozitivního jsem na firmě neshledla

Negativa firmy:

Firma si neváží svých pracovníků a je to zřejmé už jenom ze vstupního pohovoru. Přistane před vámi "chobotnice" s optickými kabely, na kterou musíte nasázet barevné značky. Kabely jsou teňoučké, stejně tak značky. Takže budete cca 20 minut navlékat barevné korálky na kabel a vaše školitelka si mezitím bude sedět u pc a odepisovat někomu na facebooku. Načež před vámi přistane další sestava, kterou musíte smontovat. A by toho nebylo málo, doslova cítíte, jak se vám školitelka vpíjí do zad a čeká, až uděláte chybu. Vím, jakou práci hledám a za čím jdu a to je pro tuhle firmu problém. Neboť si bojí přiznat, že i lidé bez kvalifikace jsou schopni dělat něco více, než navlékat na dráty barevné značky. V ten moment si připadáte jako levná pracovní síla a jejich hala tomu hodně naznačuje. Kdo můžete, raději se této firmě obloukem vyhněte. Pokud jste člověk, který ví co hledá, přemýšlí hlavou a nebojí se vyjádřit svůj názor, tady nemáte šanci.

před 3,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti CommScope Czech Republic na plný úvazek, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Žiadne

Negativa firmy:

Pracovala som tam rok a pol, pred obnovením zmluvy , ma poslali po výpis zo zdravotnej dokumentácií, a vyšetrenie karpálnych tunelov. Týždeň po tom mi oznámili že nieje práca a že zmluvu nepredĺžia, takto to spravili z viacerými ľuďmi, ale stále naberajú nových ľudí, ktorých potom vyhadzujú, alebo útečú sami. U ľudí na vyšších pozíciách je ego vyššie ako IQ. Radi si totiž ego dvíhajú na ľuďoch ktorý sa nevedia brániť. Znalosť problematiky v riadení a organizovaní práce je nulová. Najhoršia pracovná skúsenosť.... Commscope Nikdy viac

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti CommScope Czech Republic na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

platí v čas

Negativa firmy:

Veliká buzerace ze strany nadřízených, směny podle toho jestli máte s mistrem velice blízký vztah nebo lezete tam kam je potřeba. Šikana ze stran zaměstanců jak mistrů na denním pořádku. Neváží si svých stálých zaměstatnancl a neustále vymýšlí jak je oškubat a kde jim sebrat na platě. Ale jako všude, vše je o lidech. Jde o to kam se dostanete. Především, nenec hat po sobě šlapat! Kultura firmy jen na papíře, něco jiného je realita.

Doporučení pro management firmy:

Važte si více zaučených a schopných lidí, protože vědí o práci více než vy sami. Když budete naslouchat, pomůže to jak Vám tak celé firmě.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (13)

Historie společnosti

Společnost je již přes 40 let lídrem v budování infrastruktury, přináší inovativní technologická řešení a zlepšuje spojení ve světě. Společnost se snaží především vytvářet produkty, které půjdou krok s dobou a budou v budoucnosti užitečné, proto je již od roku 1976 stále se zlepšující firmou, která sklízí velký úspěch.

V hledání inteligentních řešení komunikace společnost slibuje tu nejvyšší efektivnost a spolehlivost. Kariéru v CommScope buduje tým nejlepších profesionálů, přicházející každý den s novými kreativními nápady pro zkvalitnění služeb a produktů společnosti po celém světě.

Kariéra v CommScope

Hledáte práci v úspěšné firmě, která působí po celém světě a svých zaměstnanců si váží? Firma CommScope hledá profesionály, kteří by přispěli k rozvoji firmy a seberealizovali se jako jedinci. CommScope nabízí svým pracovníkům spoustu zaměstnaneckých benefitů, aby je motivovala k dobré práci a případnému postupu v jejich kariéře.

Společnost hledá zaměstnance nejen do výroby, ale i vývoje, odbytu, marketingu nebo legislativy či lidských zdrojů. Je otevřená i čerstvým absolventům, kteří díky tomu mohou získat cennou zkušenost v zahraničí. Podívejte se po volných místech v CommScope ještě dnes a najděte si práci snů.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Evropská 862, 664 42 Modřice

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

26751771

Založení / Zapsání do OR*:

20. 1. 2003

Právní forma:

s.r.o.