Česká telekomunikační infrastruktura | kariéra a volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

Česká telekomunikační infrastruktura - CETIN

CETIN (Česká telekomunikační infrastruktura a.s.) vlastní a provozuje největší telekomunikační síť pokrývající celé území České republiky.

Hodnocení Česká telekomunikační infrastruktura - CETIN

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Jsme nezávislým velkoobchodním hráčem bez vazeb na konkrétního poskytovatele. Naší filozofií je princip otevřeného přístupu k síti za spravedlivých a rovných podmínek pro všechny operátory. Jako vlastník a provozovatel největší telekomunikační sítě v zemi jsme tu neustále pro vás i vaše zákazníky.

Na národní úrovni poskytuje CETIN především služby infrastruktury mobilních sítí, masové služby pevných sítí (nabídka služeb přístupu k síti, xDSL připojení, IP TV, hlasové služby), datové služby pro korporátní sítě a pronájem datových center. Hlavními odběrateli na českém trhu jsou telekomunikační operátoři a poskytovatelé internetového připojení.

CETIN také zajišťuje mezinárodní služby, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Na mezinárodní úrovni je společnost přítomna prostřednictvím fyzických síťových uzlů (POP) v Londýně, Vídni, Bratislavě, Frankfurtu. Nabízí komplexní mezinárodní hlasové a datové služby pro více než 200 zákazníků po celém světě.

Díky svým zkušeným zaměstnancům a rozsáhlé infrastruktuře nabízí CETIN nejefektivnější, nejspolehlivější a nejbezpečnější velkoobchodní telekomunikační služby v zemi. Více než 1 500  zaměstnanců společnosti CETIN se stará o to, aby svým zákazníkům umožnili efektivní a rychlé nasazení jejich sítí a umožnili zajistit jejich provoz a dostupnost v rámci celé České republiky.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Olšanská 2681/6, 130 00 Praha 3

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

04084063

Založení / Zapsání do OR*:

1. 6. 2015

Právní forma:

a.s.