Setos - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Dopřejte si televizní požitek

Setos

Společnost Setos je významným velkoobchodním prodejcem v oblasti telekomunikace. Produkty dodává nejznámějším retailovým a e-tailovým firmám a dalším českým a slovenským firmám. Práci vykonává ze svého sídla v Horoměřicích poblíž Prahy. Setos je distributor mobilních telefonů a jeho příslušenství, navigací a fototechniky. Provozuje také největší nezávislou síť maloobchodních prodejen - 2 oficiální prodejny značky Samsung, 26 prodejen značky Space a 4 prodejny Apple Premium Resseler. Díky snaze ve sledování trendů se může zákazník spolehnout, že jim firma Setos dodá moderní technologie a záruku dalšího rozvoje. Kdo si vybral z volných míst v Setos, nelituje, má totiž příležitost budovat svou kariéru v prostředí nejmodernějších technologií a technologických zařízení.

Hodnocení Setos

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie firmy

Společnost Setos disponuje na trhu od roku 1992. Svým zarytým systémem distribuce telekomunikačních zařízení si získala oblibu u více než 30 maloobchodních prodejen. Práce v Setos dopomáhá k vysokému obratu, a to přes jednu miliardu. Svou nabídku produktů společnost stále rozšiřuje, za poslední dobu firma přinesla například nositelnou elektroniku a začala se zajímat o rozsáhlou světovou novinku "Internet Of Things" (Internet věcí či loT). Tím nenechá nic náhodě a vyloučí tak jakékoliv volné místo, které by mohlo na trhu s technologiemi vzniknout.

Od začátku se Setos snaží, aby jejich služby měly pokaždé určitou přidanou hodnotu pro zákazníky. Díky stálému sledování nejnovějších trendů a neustálému nacházení nových obchodních příležitostí v průběhu existence firmy je práce i budování kariéry oblíbenou a nenucenou činností všech zaměstnanců.

Kariéra v Setos

Máte zájem o práci v Setos, ve společnosti, kterou zná každý v ČR i ve světě? Firma Setos si všech zaměstnanců velice váží, protože každý zaměstnanec znamená pro firmu další nový podnět či nápad prospěšný pro rozvoj firmy. Poptává volná místa jako prodejce mobilních telefonů či prodejní konzultant/ka. Neváhejte si najít práci v Setos a zkuste využít svůj prodejní talent a rozvíjet tím svou kariéru v Setos.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Přímá 84, 252 62 Horoměřice

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

46352163

Založení / Zapsání do OR*:

13. 8. 1992

Právní forma:

s.r.o.