VPN Family | práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Dopřejte si televizní požitek

VPN Family | ČD - Telematika a.s.

Program VPN Family funguje pod záštitou společnosti ČD - Telematika. Jedná se o stabilní společnost s dlouhou historií na trhu, která svým zaměstnancům nabízí mnoho benefitů. Ačkoliv není mezi benefity na pozicích ve firmě uvedena oblíbená MultiSport karta, společnost to dokáže zaměstnancům hravě vynahradit velkým množstvím jiných výhod. U pracovníků je ceněna jejich odbornost, a podle toho vypadá i výpočet čisté mzdy. Práci v ČD - Telematika je možné sjednat na plný i zkrácený úvazek.

Hodnocení VPN Family | ČD - Telematika a.s.

Přidat hodnocení

VPN Family pro České dráhy a organizaci Správa železnic

VPN Family je zaměstnanecký program určený zaměstnancům organizací České dráhy a Správa Železnic. Díky programu fungujícímu pod záštitou společnosti ČD - Telematika, mohou zaměstnanci těchto organizací a jejich rodinní příslušníci využívat zvýhodněné ceny pro mobilní hlasové a datové služby. Program pro zaměstnance organizací České dráhy a Správa železnic funguje již od roku 2008. Informace o VPN Family mohou být pro zájemce někdy hůře dohledatelné. Obvykle je hledají na adrese "www.vpnfamily.cz" nebo "www.vpnfamilycdt.cz". Informace o projektu jsou však k dispozici na webové stránce www.family.cdt.cz. Při zadání předchozích spojení do internetového vyhledávače by však měla příslušná webová stránka být mezi prvními výsledky.

VPN Family přihlášení

U služby VPN Family přihlášení do programu nepředstavuje žádný problém. Samozřejmě je podmínkou, že o něj žádají zaměstnanci Českých drah a Správy železnic. Kdokoliv chce provést do VPN Family přihlášení, vybere si konkrétního operátora (ve výběru může pomoci podívat se na VPN Family O2 ceník i ceníky dalších operátorů), a poté se do zaregistruje do programu. Registrace je nezávazná a zdarma. Registrovaný uživatel získá vlastní účet, kde si může zobrazit právě VPN Family O2 ceník i nabídky dalších operátorů. Kromě toho získá přístup k výpisu podmínek poskytovaných služeb.

VPN Family ceník a tarify

VPN Family tarify se liší podle toho, jakého operátora si uživatel vybere. Z velkých operátorů poskytují službu VPN Family O2 a Vodafone, dále pak SMART Comp, a.s. Z toho důvodu neexistuje jednotný VPN Family ceník. Je nutné si najít ceníky jednotlivých operátorů zvlášť, jelikož se jejich nabídky liší. S tím souvisí, že jsou pro jednotlivé poskytovatele odlišné VPN Family tarify. O2 má výběr ze čtyř balíčků, Vodafone ze šesti, přičemž každý z balíčků obsahuje různé ceny za poskytované služby. U obou těchto poskytovatelů je možné si sjednat až 12 sim karet.

Práce na programu VPN Family

Zájemci, kteří by se chtěli na programu VPN Family pracovně podílet, se mohou ucházet o práci u společnosti ČD - Telematika, která funguje pod záštitou organizace České dráhy. Jedná se o velmi stabilní společnost, která na trhu působí již dvacet let. Uplatní se především ti, kdo mají zájem o oblast ICT. Zaměstnanci ČD - Telematika se mohou podílet na projektech zajišťujících správu telekomunikačních infrastruktur, datových služeb a internetu. Uplatnit se mohou i studenti hledající praxi po ukončení studia na vysoké škole nebo odborném učilišti. Výše mzdy se obvykle odvíjí od úrovně odbornosti daného uchazeče, jeho zkušeností a pozice, na kterou se hlásí. Výpočet čisté mzdy před nástupem na pozici však nemusí být finální, zaměstnanci jsou odměňováni i v průběhu jejich působení ve firmě. Roli samozřejmě hraje i fakt, zda je osoba zaměstnaná na plný nebo zkrácený úvazek.

Kariéra v ČD - telematika

Kariéra ve společnosti ČD - Telematika je vhodná pro všechny, kteří se aktivně zajímají o informační a komunikační technologie. Kromě toho je samozřejmě možné se uplatnit na pozicích administrativního charakteru, které jsou potřeba v každé firmě (například účetní, back office manažeři, produktoví manažeři, podpora zákaznické linky apod.). Na odborné pozice hledají v ČD - Telematika například telekomunikační techniky, techniky rádiových technologií a kabelových sítí, architekty ETCS a další specialisty. Volná místa ČD - Telematika nabízí po celé České republice, uplatnit se mohou zájemci o práci z Prahy, ale i Jihočeského, Plzeňského nebo například Karlovarského kraje.

Společnost ČD Telematika odměňuje své zaměstnance celou řadou zajímavých benefitů. Právě zaměstnanecké benefity totiž mnoho uchazečů o práci v poslední době zajímá více než výpočet čisté mzdy. Mezi ty nejoblíbenější patří například MultiSport karta, která je zároveň přínosem i pro samotné zaměstnavatele. MultiSport karta totiž jejímu držiteli umožňuje vstup do sportovních a relaxačních zařízení za výhodnější ceny. Zaměstnanci se tak mohou po pracovním dnu odreagovat, a chodí pak do práce energičtější a motivovanější. ČD - Telematika však dopřává svým zaměstnancům jiné benefity, a to například 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní i penzijní pojištění, stravenky, levné mobilní volání, příspěvky na dovolené a aktivity pro děti, FlexiPass atd. V případě zájmu se mohou uchazeči o práci domluvit i na brigádě nebo práci na zkrácený úvazek.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pernerova 2819/2a, 130 00 Praha

IČ:

61459445

Založení / Zapsání do OR*:

18. 4. 1994

Právní forma:

a.s.