T-Mobile - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Elektronika výhodně zde!

T-Mobile

T-Mobile Czech Republic a.s. je telekomunikační společnost provozující mobilní síť. Mimo poskytování telekomunikačních služeb se zaměřuje i na ostatní spojené služby které nabízí na svých pobočkách. S 6 miliony zákazníky je jedničkou na českém trhu.

Hodnocení T-Mobile

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti T-Mobile jako nezávislý pracovník, do roku 2022.
Pozitiva firmy:

-

Negativa firmy:

Mnou rozpracované objednávky skončili na výplate kolegov. A ešte aj za vlastné peniaze sa treba vnucovať team lídrovi. Skratka zlá skúsenosť...

před 11 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti T-Mobile jako nezávislý pracovník, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Neskutečný tlak na zaměstnance od manažerů slibují hory doly ale přístup je jak k malým dětem nehledě na to že se sami nechovají jak manažeři. Pracovala jsem jako prodejce optiky nikdy víc práce super ale až vymění manažery tak nastoupím zpátky.

před 3,5 roky
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti T-Mobile na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Tarif s 20GB za 89,-

Negativa firmy:

Neskutečný tlak na zaměstnance a jednání jak s dětma ve školce. Za 2 měsíce končím a nebudu toho litovat

před 4 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti T-Mobile na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Na naši pozici dochází trvale k nepřiměřenému tlaku, člověk je nucen dělat svátky, víkendy, večer, hlavní je ovšem také vyplnit reporty, e-školení atd, nikoho nezajímá, že na to člověk čas nemá, nemáte-li čas, dostanete vybrat ve stylu "v pořádku tak za hodinu" - což při několikanásobném nárůstu práce není řešení, takže je nutné čas brát dál a dál z osobního volna, případně to musí udělat někdo z kolegů, kteří jsou pak také přetíženi, několik kolegů si již nese zdravotní následky, či byli dokonce hospitalizováni. Zvýšení mezd není ani o inflaci, případně není vůbec... musíme si ho zasloužit růstem firmy, což je ovšem těžké když výkon brzdí obrovský moloch a levá neví co dělá pravá i přesto že jsme firmě už věnovali všechen čas i to zmíněné zdraví... Taktéž se trvale porůznu mění pracovní aplikace, ruší přístupy, hesla, přístupová práva, ztrácí k práci nutná data migracemi atd. Firma se natolik zaměstnává sama sebou, že je často více času nutné věnovat firemní režii než zákazníkům. To že ve spoustě firem je např symbolicky z principu (ne že by člověk neměl 15kč) čaj v kuchyňce, či mléko do čaje, nebo sodobar a zde nic... nebo že u mobilního operátora si přispíváte na firemní tarif a nově je v plánu si přispívat i na pracovní pomůcku - Telefon... již ani nekomentuji.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (61)

O společnosti T-Mobile Czech Republic a.s.

Voláte, píšete nebo brouzdáte s námi po internetu už od roku 1996. Začínali jsme jako Paegas a roku 2002 vystoupili na mezinárodní úroveň coby T-Mobile. Dnes je s námi 6 milionů zákazníků a díky nim jsme jedničkou na českém mobilním trhu se silnou pozicí integrovaného ICT operátora. Jsme členem mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, díky čemuž využíváme i její zázemí a zákazníkům nabízíme jen samá nej. Vedle mobilních a fixních telekomunikačních služeb nabízí T-Mobile i široké portfolio IT služeb a řešení systémové integrace pro firemní zákazníky a veřejnou správu.

Historie firmy

T-Mobile Czech Republic a.s. přichází do České republiky v roce 1996 na standardu GSM (tedy modernějším, než tehdejší konkurenční Eurotel s analogovým NMT standardem). Paegas se pak roku 2002 stává T-Mobile a společnost se přejmenovává o rok později na T-Mobile Czech Republic a.s.. Od roku 2009 je T-Mobile po převzetí 100 000 zákazníků Českých radiokomunikací, kteří využívali pevné a hlasové služby, druhým největším poskytovatelem ADSL v ČR. Následně mezi lety 2010 do roku 2014 provozoval T-Mobile satelitní vysílání Skylink.

Kariéra v T-Mobile Czech Republic a.s.

Věříme, že technologie má lidem hlavně zjednodušovat a zpříjemňovat život. A že s "našimi lidmi" se toho dá dosáhnout. Proto o své zaměstnance neustále pečujeme, což nám jako zaměstnavateli vyneslo i spoustu ocenění. Součástí naši firemní DNA je odvaha ke změnám, proaktivní přístup k zákazníkům a fakt, že nás to spolu v našem týmu baví. Jestli vám je naše firemní kultura blízká a myslíte, že byste k nám zapadnul/a, neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Práce pro T-Mobile Vám přinese nejen skvělý tým kolegů, ale i mnoho dalších výhod, které práce ve firmě posedlé novými technologiemi přináší. A nejen takových těch klasických (5 týdnů dovolené, stravenky, pravidelné bonusy…). Když totiž budete chtít, můžete u nás pracovat z domova, vybrat si benefity podle svého gusta nebo pořídit pro rodinu a přátele volání i internet za lepší cenu..

Máte zájem pracovat v T-mobile? Volná místa se nabízí stále a zde naleznete i článek o tom, jak probíhá výběrové řízení.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Tomíčkova 2144/1, 148 00 Praha 4

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

64949681

Založení / Zapsání do OR*:

15. 2. 1996

Právní forma:

a.s.