Údaje

Sídlo firmy:

Tomíčkova 2144/1, 148 00 Praha 4

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

64949681

Založení / Zapsání do OR*:

15. 2. 1996

Právní forma:

a.s.

O společnosti

T-Mobile Czech Republic a.s. je telekomunikační společnost provozující mobilní síť. Mimo poskytování telekomunikačních služeb se zaměřuje i na ostatní spojené služby které nabízí na svých pobočkách. S 6 miliony zákazníky je jedničkou na českém trhu.

O společnosti T-Mobile Czech Republic a.s.

Voláte, píšete nebo brouzdáte s námi po internetu už od roku 1996. Začínali jsme jako Paegas a roku 2002 vystoupili na mezinárodní úroveň coby T-Mobile. Dnes je s námi 6 milionů zákazníků a díky nim jsme jedničkou na českém mobilním trhu se silnou pozicí integrovaného ICT operátora. Jsme členem mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, díky čemuž využíváme i její zázemí a zákazníkům nabízíme jen samá nej. Vedle mobilních a fixních telekomunikačních služeb nabízí T-Mobile i široké portfolio IT služeb a řešení systémové integrace pro firemní zákazníky a veřejnou správu.

Historie firmy

T-Mobile Czech Republic a.s. přichází do České republiky v roce 1996 na standardu GSM (tedy modernějším, než tehdejší konkurenční Eurotel s analogovým NMT standardem). Paegas se pak roku 2002 stává T-Mobile a společnost se přejmenovává o rok později na T-Mobile Czech Republic a.s.. Od roku 2009 je T-Mobile po převzetí 100 000 zákazníků Českých radiokomunikací, kteří využívali pevné a hlasové služby, druhým největším poskytovatelem ADSL v ČR. Následně mezi lety 2010 do roku 2014 provozoval T-Mobile satelitní vysílání Skylink.

Kariéra v T-Mobile Czech Republic a.s.

Věříme, že technologie má lidem hlavně zjednodušovat a zpříjemňovat život. A že s "našimi lidmi" se toho dá dosáhnout. Proto o své zaměstnance neustále pečujeme, což nám jako zaměstnavateli vyneslo i spoustu ocenění. Součástí naši firemní DNA je odvaha ke změnám, proaktivní přístup k zákazníkům a fakt, že nás to spolu v našem týmu baví. Jestli vám je naše firemní kultura blízká a myslíte, že byste k nám zapadnul/a, neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Práce pro T-Mobile Vám přinese nejen skvělý tým kolegů, ale i mnoho dalších výhod, které práce ve firmě posedlé novými technologiemi přináší. A nejen takových těch klasických (5 týdnů dovolené, stravenky, pravidelné bonusy…). Když totiž budete chtít, můžete u nás pracovat z domova, vybrat si benefity podle svého gusta nebo pořídit pro rodinu a přátele volání i internet za lepší cenu..

Máte zájem pracovat v T-mobile? Volná místa se nabízí stále a zde naleznete i článek o tom, jak probíhá výběrové řízení.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 52 minutami
2.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti T-Mobile na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Nový telefon každé dva roky, možnost vysokých bonusů (za vysoké prodeje), benefity (zájezdy,cafeterie, stravenky, 5týdnů dovolené)

Negativa firmy:

Manažeři, kteří vytváří obrovský tlak na výsledky, nenechávají pracovat bez stresu - nikdy, měsíc co měsíc navyšující se cíle, dlouhodobě špatná atmosféra

před 10 dny
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti T-Mobile na pracovní smlouvu 3-4 roky, do roku 2015.
Pozitiva firmy:

Skvělé benefity, soutěže, slušný plat, když máte štěstí, tak i fajn kolektiv

Negativa firmy:

Tlak na plnění cílů, zaměstnanci na prodejnách jdou přes mrtvoly a těží z toho, že osobní kontakt není jak ověřit a jde o tvrzení proti tvrzení

před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Praha
Pracuji ve společnosti T-Mobile na plný úvazek 3-4 roky.
Pozitiva firmy:

možnost práce s moderními technologiemi, lokalita na metru (Praha)

Negativa firmy:

nekompetentní management - top management umí jen power-point prezentace, všude samá magenta, kecy o orientaci na zákazníka (která ale ve skutečnosti není), moderní buzzwordy (automatizace :-)) a podobně. Nicméně chybí znalosti, zkušenosti, selský rozum. V poslední době se již tak špatný stav kvality managementu zhoršil po integraci CZ - SK. Levá ruka neví, co dělá pravá, nedokončila se integrace dříve nakoupených společností. Jediným cílem společnosti je maximalizovat zisk, šetří se kde je jen možné, zaměstnanci jsou pro společnost jen nechtěné položky v rozpočtu.

Doporučení pro management firmy:

odjet někam hodně daleko

před 3 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti T-Mobile na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

zaměstnanecké benefity, stravenky, cafeterie, dovolená 5 týdnů, soutěže o zájezdy, restaurace přímo v práci, skvělý plat, příjemné prostředí, bezva kolektiv, home office, parádní pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, týmové akce a party...

Negativa firmy:

Zobrazit všechna hodnocení (56)

Pracovní nabídky

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

IT technologie Telekomunikace