T-Mobile - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Vstup do světa zábavy

T-Mobile

T-Mobile Czech Republic a.s. je telekomunikační společnost provozující mobilní síť. Mimo poskytování telekomunikačních služeb se zaměřuje i na ostatní spojené služby které nabízí na svých pobočkách. S 6 miliony zákazníky je jedničkou na českém trhu.

Hodnocení T-Mobile

Přidat hodnocení
před 1,5 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti T-Mobile jako nezávislý pracovník, do roku 2022.
Pozitiva firmy:

-

Negativa firmy:

Mnou rozpracované objednávky skončili na výplate kolegov. A ešte aj za vlastné peniaze sa treba vnucovať team lídrovi. Skratka zlá skúsenosť...

před 2 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti T-Mobile jako nezávislý pracovník, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Neskutečný tlak na zaměstnance od manažerů slibují hory doly ale přístup je jak k malým dětem nehledě na to že se sami nechovají jak manažeři. Pracovala jsem jako prodejce optiky nikdy víc práce super ale až vymění manažery tak nastoupím zpátky.

před 5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti T-Mobile na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Tarif s 20GB za 89,-

Negativa firmy:

Neskutečný tlak na zaměstnance a jednání jak s dětma ve školce. Za 2 měsíce končím a nebudu toho litovat

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti T-Mobile na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Na naši pozici dochází trvale k nepřiměřenému tlaku, člověk je nucen dělat svátky, víkendy, večer, hlavní je ovšem také vyplnit reporty, e-školení atd, nikoho nezajímá, že na to člověk čas nemá, nemáte-li čas, dostanete vybrat ve stylu "v pořádku tak za hodinu" - což při několikanásobném nárůstu práce není řešení, takže je nutné čas brát dál a dál z osobního volna, případně to musí udělat někdo z kolegů, kteří jsou pak také přetíženi, několik kolegů si již nese zdravotní následky, či byli dokonce hospitalizováni. Zvýšení mezd není ani o inflaci, případně není vůbec... musíme si ho zasloužit růstem firmy, což je ovšem těžké když výkon brzdí obrovský moloch a levá neví co dělá pravá i přesto že jsme firmě už věnovali všechen čas i to zmíněné zdraví... Taktéž se trvale porůznu mění pracovní aplikace, ruší přístupy, hesla, přístupová práva, ztrácí k práci nutná data migracemi atd. Firma se natolik zaměstnává sama sebou, že je často více času nutné věnovat firemní režii než zákazníkům. To že ve spoustě firem je např symbolicky z principu (ne že by člověk neměl 15kč) čaj v kuchyňce, či mléko do čaje, nebo sodobar a zde nic... nebo že u mobilního operátora si přispíváte na firemní tarif a nově je v plánu si přispívat i na pracovní pomůcku - Telefon... již ani nekomentuji.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (61)

O společnosti T-Mobile Czech Republic a.s.

Voláte, píšete nebo brouzdáte s námi po internetu už od roku 1996. Začínali jsme jako Paegas a roku 2002 vystoupili na mezinárodní úroveň coby T-Mobile. Dnes je s námi 6 milionů zákazníků a díky nim jsme jedničkou na českém mobilním trhu se silnou pozicí integrovaného ICT operátora. Jsme členem mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, díky čemuž využíváme i její zázemí a zákazníkům nabízíme jen samá nej. Vedle mobilních a fixních telekomunikačních služeb nabízí T-Mobile i široké portfolio IT služeb a řešení systémové integrace pro firemní zákazníky a veřejnou správu.

Historie firmy

T-Mobile Czech Republic a.s. přichází do České republiky v roce 1996 na standardu GSM (tedy modernějším, než tehdejší konkurenční Eurotel s analogovým NMT standardem). Paegas se pak roku 2002 stává T-Mobile a společnost se přejmenovává o rok později na T-Mobile Czech Republic a.s.. Od roku 2009 je T-Mobile po převzetí 100 000 zákazníků Českých radiokomunikací, kteří využívali pevné a hlasové služby, druhým největším poskytovatelem ADSL v ČR. Následně mezi lety 2010 do roku 2014 provozoval T-Mobile satelitní vysílání Skylink.

Kariéra v T-Mobile Czech Republic a.s.

Věříme, že technologie má lidem hlavně zjednodušovat a zpříjemňovat život. A že s "našimi lidmi" se toho dá dosáhnout. Proto o své zaměstnance neustále pečujeme, což nám jako zaměstnavateli vyneslo i spoustu ocenění. Součástí naši firemní DNA je odvaha ke změnám, proaktivní přístup k zákazníkům a fakt, že nás to spolu v našem týmu baví. Jestli vám je naše firemní kultura blízká a myslíte, že byste k nám zapadnul/a, neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Práce pro T-Mobile Vám přinese nejen skvělý tým kolegů, ale i mnoho dalších výhod, které práce ve firmě posedlé novými technologiemi přináší. A nejen takových těch klasických (5 týdnů dovolené, stravenky, pravidelné bonusy…). Když totiž budete chtít, můžete u nás pracovat z domova, vybrat si benefity podle svého gusta nebo pořídit pro rodinu a přátele volání i internet za lepší cenu..

Máte zájem pracovat v T-mobile? Volná místa se nabízí stále a zde naleznete i článek o tom, jak probíhá výběrové řízení.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Tomíčkova 2144/1, 148 00 Praha 4

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

64949681

Založení / Zapsání do OR*:

15. 2. 1996

Právní forma:

a.s.