Údaje

Sídlo firmy:

náměstí Junkových 2808/32, 155 00 Praha 13 - Stodůlky

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

25788001

Založení / Zapsání do OR*:

13. 8. 1999

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Vodafone Czech Republic je telekomunikační společnost provozující mobilní síť. Dle tržeb patří mezi největší české firmy s více než 3,4 miliony zákazníků. Zanedbatelný není ani počet zaměstnanců. V současné době jich ve společnosti pracuje nad 10.000 tisíc.

O Vodafone

Společnost Vodafone je globální mobilní operátor se základnou ve Velké Británii. Dnes společnost působí již ve 26 zemích světa. V České republice se nachází 128 prodejen, kde je zaměstnáno přes 10 000 zaměstnanců, kteří pracují na různých pozicích od péče o zákazníky, marketing až po finance, plánování a strategie. To jsou obory, na které lze nejčastěji najít volná místa ve Vodafonu. Dříve byl Vodafone známý pod názvem Oskar. Tato firma se spíše řadila mezi menší české firmy.

Hlavní oblasti působení

Mimo zajištění telekomunikačních služeb poskytuje Vodafone například tyto produkty:

  • EET
  • Správa vozového parku (pomocí aplikace)
  • Internet věcí (M2M)
  • Hromadné SMS
  • Server Housing
  • OneNet pro zemědělství

Služby jsou rozděleny na osobní a pro firmy a korporace.

Říká se o Vodafone

Jako společnost s více jak 10 000 zaměstnanci se Vodafone řadí k největším zaměstnavatelům v České republice. S velikostí se také pojí jistá negativa, například v hodnocení zaměstnavatele je často uváděno strnulé přijímání změn, omezené možnosti sdílení názorů směrem k vedení nebo silná orientace na výkon a s tím spojené postihy za nedodržení stanovených cílů.

„Moderní zaměstnavatel, vstřícnost, možnost homeoffice, dobré ohodnocení, firemní benefity, fitness zdarma."

Tak hodnotí kladnou zkušenost se zaměstnáním ve Vodafone jeden z dlouhodobých zaměstnanců. Pokud Vás zajímá kariéra ve Vodafone, určitě si přečtěte i další zkušenosti současných i bývalých zaměstnanců v hodnocení zaměstnavatele!

Historie firmy

Vodafone získal svoji licenci pro ČR v roce 1999 a od počátku se snažil působit dojmem lidového operátora. Společnost zahájila činnost 1. března 2000 pod názvem Oskar. V roce 2012 otevřeli nejmodernější zákaznické centrum s názvem OneNet. Následující rok 2013 spustili jako první neomezené tarify, na které postupně navazovaly Red tarify. Rok 2014 byl pro firmu dalším milníkem. Rychlé pokrytí získalo hlavní město Praha a její okolí. Hned v dalším roce vyhrála společnost Vodafone hlavní ocenění Firemní web roku 2015 v soutěži WebTop100 a od té doby obhajuje své vítězství každým rokem.

Vodafone kariéra

Práce ve Vodafone je obrovskou příležitostí pro kariéru v oboru telekomunikací u jedné z největších českých firem. Vodafone nabízí i společné podnikání, kde hledá obchodní partnery na rozšíření frančízových prodejen. Společnost se drží 8 základních kroků, jedním z nich je napříkladpodpora lidí, kteří chtějí měnit svět - vytvoříme svět příležitostí a děláme výjimečné věci s výjimečnými lidmi. Vodafone si své zaměstnance hýčká i skrze firemní benefity mezi které patří práce z domova, 4+1 týden dovolené, stravenky a další. V současné době lze ve Vodafone najít několik zajímavých volných míst napříč obory ve všech krajích.

Volná místa jsou například v prodeji, IT a technologiích, marketingu a komunikaci, financích, personalistice či v administrativě. Své uplatnění zde najdou uchazeči z řad studentů a absolventů, ale také odborníci, kteří chtějí kariéru rozvíjet dál.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 dnem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Prodejce - Praha
Pracuji ve společnosti Vodafone na plný úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

-super kolektiv -podpora ze strany nadřízených -kdo chce tak si vydělá -možnosti růstu na různé pozice -benefitní systém -25 dní dovolené a 5 dní osobního volna

Negativa firmy:

-začátky jsou celkem těžké -nedostatek zaměstnanců

před 2 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Vodafone na poloviční úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zatím nejlepší práce jakou jsem vyzkoušela. Profesionální, lidský a přátelský přístup uvnitř firmy. Hezké platové ohodnocení, průběžné vzdělávání a školení zaměstnanců. Práce na dlouhou dobu, pokud vydržíte začátek :-)

Negativa firmy:

před 2 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Vodafone na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Nejlepší pracovní zkušenost, kterou jsem kdy měla.

Negativa firmy:

před 4 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Praha
Pracuji ve společnosti Vodafone na plný úvazek méně než 1 rok.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Vubec nic

Negativa firmy:

Fales - ktera se schovava radoby za benefit pratelskeho prostredi, nekompetence, zadna znalost trhu, pri nastupu do spolecnosti si vas nikdo nevsima - vetsinou lidi sedi na recepci a nevi, kam jit a tak, 100 let stara IT technika - notebook co ma pomalu 4kg a nic na nem nefunguje.....

Zobrazit všechna hodnocení (60)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Telekomunikace Komunikace Služby