GAMEE - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Vstup do světa zábavy

GAMEE

Kariéru GAMEE postavil na herní sociální sítí, která nabízí milovníkům mobilních her možnost soupeřit s přáteli zdarma. V současné době využívá aplikaci přes 8 milionů uživatelů po celém světě a je hratelná dokonce i na různých platformách, jako je Facebook, Google, Kik či Telegram. Ve své portfoliu poskytuje hráčům širokou škálu her od zábavných mini her až po logické hry, střílečky, závodní auta, skákačky a mnoho dalších. Aplikaci GAMEE zařadil časopis Forbes mezi 10 nejperspektivnějších startup projektů v České republice a stále se snaží přicházet s inovacemi, které přinesou uživatelům větší pohodlí a zábavu.

Hodnocení GAMEE

Přidat hodnocení

Historie

Projekt GAMEE vznikl roku 2015 jako herní platforma pro hry, který vyvinula česká vývojářská společnost Cleevio, jež vytváří aplikace se smyslem a potenciálem. Od roku 2008 pomáhala spustit několik úspěšných startup aplikací, jako je Spendee, nabízející mobilní služby pro snadný management a přehled financí nebo Snippit, fungující na principu sdílení obrázků i části písniček. Práce GAMEE se stala světově známou a počet uživatelů této aplikace velmi rychle roste. Česká herní platforma má své hlavní sídlo v Praze, kde volné místo v GAMEE obsadilo už kreativních a zábavných 15 pracovníků.

Kariéra v GAMME

GAMEE volné místo nabízí především uchazečům o práci z oboru vývojář, kteří budou ctít motto: „Work hard, play hard“. Zaměstnanci se mohou těšit na mladé a zapálené kolegy v moderním prostředí s kancelářemi v krásné vile pod Vyšehradem. V rámci firemních benefitů jednou ročně celý tým odjíždí na Bali, kde se věnují nejenom práci, ale také objevují krásy ostrova. Své interní vztahy utužují také skrz teambuildingy nebo si společně po práci zahrají Xbox, který májí přímo v kancelářích. Podívejte se na nabídky volných míst v GAMEE a pošlete jim svůj životopis s informaci o dosaženém vzdělání a profesních zkušenostech a staňte se součástí globální společnosti, kde se můžete vrátit zpátky do dětských let.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Rašínovo nábřeží 71/10, 128 00 Praha - Vyšehrad

Velikost firmy:

10-50 zaměstnanců

IČ:

29103746

Založení / Zapsání do OR*:

8. 7. 2010

Právní forma:

s.r.o.