Ticketpro - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Ticketpro

Ticketingová firma Ticketpro patří mezi lídry na trhu zábavního průmyslu. Cílem práce Ticketpro je atraktivní nabídka vstupenek do světa zábavy. Díky přehledné a stále se rozrůstající službě můžete online nakoupit vstupenky do divadla, na vyhlášené festivaly, sportovní akce i hudební koncerty. Dynamická značka nabízí volná místa Ticketpro v mnoha odvětvích. Lidé, kteří našli práci v Ticketpro, jsou totiž odborníci oslovující české i zahraniční interprety, sledující blížící se společenské události i další akce pro veřejnost.

Historie Tickepro

Na trhu vystupuje Ticketpro již od roku 1992 a neustále expanduje a rozšiřuje svou činnost. Zlomový byl rok 2017, kdy došlo ke sjednocení značky Ticketpro se skupinou Ticketmaster, jež má významné jméno ve více než třiceti zemích světa. Současná práce Ticketpro má za sebou stovky úspěšných projektů i rozsáhlou prodejní síť po celé republice. Lístky mohou mít podobu e-ticketu nebo klasické vstupenky, přičemž obě varianty disponují ochrannými prvky.

Kariéra v Ticketpro

Pokud se chcete stát součástí perspektivního týmu, budujte kariéru v Ticketpro. Stabilní zaměstnavatel nabízí pracovní pozice napříč všemi oblastmi, neboť potřebuje obsadit seniorské i absolventské pozice například na obchodním oddělení. Volná místa v Ticketpro ale zahrnují i pozice pro IT odborníky či nadšené juniory a milovníky umění, kultury i sportu. Volná místa Ticketpro nabízí v Praze, kde kromě povinností čeká na nové zaměstnance řada benefitů zahrnující možnost osobního růstu, jazykové kurzy, pracovní cesty do zahraničí nebo skvělé týmové prostředí se spoustou mimopracovních aktivit.

Hodnocení Ticketpro

Přidat hodnocení
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Počernická 272/96, 108 00 Praha

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

60192577

Založení / Zapsání do OR*:

20. 12. 1993

Právní forma:

a.s.