GoOut - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Dopřejte si televizní požitek

GoOut

Společnost GoOut je českou technologickou firmou, jejímž cílem je vybudování globální on-demand služby, díky které budou mít uživatelé možnost najít jakoukoliv kulturní akci a případně si rovnou zakoupit vstupenky. Kariéru GoOut buduje nejen v tuzemsku, ale také v Evropě, jako je Polsko, Německo či Finsko a Estonsko. V současné době provozuje v Praze, Brně, Plzni a Ostravě prodejnu vstupenek, ale společnost plánuje i jejich rozšíření. GoOut se ráda dělí o své technické poznatky se čtenáři různých specializovaných webů a dokonce se často sama firma objevuje ve světových médiích.

Hodnocení GoOut

Přidat hodnocení

Historie

Webová stránka GoOut, kterou vytvořili Vojtěch Knyttl a Petr Zátorský, byla spuštěna na podzim v roce 2011. Svou práci GoOut zaměřil především na informování lidí o kultuře v České republice a jeho vizí je vytvářet seznam aktuálních kulturní událostí, jež poté pomůže k většímu zájmu o kulturu mezi tuzemskými obyvateli. V roce 2014 GoOut představil i systém pro předprodej vstupenek. Téhož roku také došlo ke spojení s hudebním magazínem indie-music.cz. GoOut pro své uživatele dokonce vyvinul i mobilní aplikaci, díky níž budou mít všechny informace ihned po ruce.

Kariéra v GoOut

Volná místa GoOut nabízí zájemcům, kteří milují kulturní scénu a digitální technologie. Hlavní sídlo společnosti je Praze na Vinohradech a těšit se můžete na příjemné a přátelské pracovní prostředí s mladým týmem kolegů. Získat práci v GoOut je možné jak na hlavní pracovní poměr, tak i na zkrácený úvazek a navíc si pro své zaměstnance připravila lákavé benefity v podobě volných vstupů na kulturní akce, MultiSport kartu a možnost kariérního růstu. Jestliže se vám zalíbilo nějaké volné místo u GoOut, tak neváhejte a pošlete jim svůj životopis s krátkým motivačním dopisem.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Mánesova 917/28, 120 00 Praha - Vinohrady

IČ:

01901613

Založení / Zapsání do OR*:

22. 7. 2013

Právní forma:

s.r.o.

Web:

goout.net