Robert Bosch - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Robert Bosch

Společnost Robert Bosch, založená stejnojmenným německým podnikatelem, má na starosti dodávat díly do automobilového průmyslu a pro domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Navíc se věnuje vývoji nových technologií, výzkumu, zabezpečovací technice a výrobě pro stavebnictví. Je to mezinárodní společnost s velmi vysokou produktivitou práce a v současnosti nabízí volná místa.

Hodnocení Robert Bosch

Přidat hodnocení
před 4,5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Robert Bosch na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Výplata včas na svém místě.

Negativa firmy:

Arogantní nadřízení. Směnový model 20S takřka nezná slovo víkend. Jsem z práce vyčerpaný psychicky i fyzicky. Normy se nedají zvládnout. Opravdu důkladně si rozmyslete, zdali to chcete podstoupit. Není to pro každého. Pokud nezvládnete normu, končíte...

před 4,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Technik
Pracuji ve společnosti Robert Bosch na plný úvazek více než 10 let.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

U firmy pracuji téměř 19 let. Pozitivní je výplata každý měsíc na úctě, penzijní pojištění a jiné benefity

Negativa firmy:

Pracoval jsem jak ve výrobě tak v kanceláři můžu porovnat dva úplně odlišné světy. S kolegama jsme dělili Bosch na Bosch 1 a Bosch 2. Bosch 2 dělníci . Směnový model 20s katastrofa není možné skloubit rodinný a pracovní život a to firma říká jak je pro rodinu model 20s ideál na rozvod. Jeden měsíc děláte 20s a další jiný směnový model supr na plánování. Jednání některých vedoucí tragické. Je smutné když zkušenému strojaři dělá vedoucího přidavač ze stavby který se na víc neumí chovat jednoduše práci ve firmě Bosch jako dělník nemůžu doporučit. A to nemluvím o agenturních zamestnancích. Jednání s nima úplně tragické dnes jdeš zítra už nemusíš chodit. Tak fungující agentury. Bosch 1 kancelář. Pohoda, pracovní tempo pohodička bohužel jsem se někdy setkal s pohrdáním dělníků někteří kancelářský si myslí že spasí svět a ve výrobě je to samej tupec měli by si to na tu linku aspoň na půl roku zkusit a pak přidávat a přidávat práci. Ještě v kanclu pohoda a i tak sem se rozhodl excelenci vysočiny opustit. Mám toho po 19 letech už plné zuby. Odbory to je kapitola sama o sobě.

Doporučení pro management firmy:

Doporučil bych lépe ohodnotit lidi ve výrobě a ne říkat. Že lidi nechtějí chodit do práce i když jim dáte nějaké odměny. Lidi chtějí být doma s rodinama.

před 4,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Robert Bosch na plný úvazek, do roku 2009.
Pozitiva firmy:

Benefity

Negativa firmy:

Plat,nesplnitelné normy

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Robert Bosch na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádná

Negativa firmy:

Nesplněné sliby ohledně směn,až po čase náprava,ale to už byl člověk ze všeho tak otrávený, že sepisoval výpověď a hledal si jinou práci .....Neskutečný tlak na nové zaměstnance ,nefér přístup nadřízených k dělníkům na lince.....když se nestíhají normy,vybere se nováček a ten je volaný na kobereček i když výrobu brzdí jiný člověk,který je zaměstnancem už roky....Člověk není na stálo na jednom místě, neustále je s ním házeno jinam....neskutečný stres.....lidé jsou jen čísla....neosobní přístup nadřízených......Ve firmě je z pochopitelných důvodů obrovské množství ukrajinských pracovníků,člověk na šatně neslyší pomalu slovo česky.... Vyžadováno 6 až 7 nočních směn v jednom kuse bez volna....K této společnosti bych již nikdy nenastoupila ....

Doporučení pro management firmy:

Doporučila bych zlepšení podmínek ,hlavně platových, pro dělníky na linkách. Co vy by jste byli bez nich a bez jimi odvedené práce?!!!!!!

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (24)

O společnosti Robert Bosch

Robert Bosch patří pod mezinárodní společnost Robert Bosch GmbH, která je na světě od roku 1886. V České republice patří firma k TOP 100 nejlepším firmám podle tržeb. Sídlí v Českých Budějovicích, kde se nachází jeden z výrobních závodů - další má v Brně, Jihlavě, Krnově a ve Městě Albrechtice. Neustále tak vznikají volná místa, která jsou potřeba obsadit. Pokud by vás nabídka práce zaujala, rozhodně si přečtěte i hodnocení zaměstnavatele. Za dobu své existence si firma dokázala vytvořit na trhu práce široký seznam lidí, kteří si budují kariéru v Robert Bosch a se svou prací jsou spokojení a šiří tu dobrou pověst firmy dále.

Historie firmy

Od úplného počátku existence má společnost 2 osobité rysy - inovaci a sociální angažovanost. Firma vznikla založením Dílny pro jemnou mechaniku a elektrotechniku v německém městečku Stuttgart. Roku 1895 vznikla firma Junkers, známá jako koncept Bosch pro termotechnická zařízení, která ovlivnila 2. světovou válku díky výrobě letounů. Společnost má také od roku 1964 svou vlastní nadaci a zajímavostí je, že vlastní dokonce 92 % akcií společnosti.

Na začátku 21. století se Robert Bosch po dlouhodobé akvizici spojil s firmou Mannesmann Rexroth AG a tak byla založena divize Bosch Rexroth AG, která Bosch Group pomohla ucelit její korporátní strukturu. Pár let poté se Robert Bosch dostal díky tvrdé práci a neuvěřitelným 907 novým patentům do amerického žebříčku Top 20 Patent Winners.

Robert Bosch kariéra

Společnost Roberta Bosche umožnuje každý den tvořit kariéru pro více jak 375 000 zaměstnanců po celém světě. Klade důraz na kariérní růst, kvalifikaci, pracovní profesionalitu a dává velké šance studentům a absolventům vysokých škol nastoupit do práce jako praktikant, stážista či přímo firemní zaměstnanec. Pro absolventy vysokých škol nabízí různé trainee programy pro zdokonalení cizího jazyka a získání neocenitelných zkušeností. Mezi obory, které práce v Robert Bosch nabízí patří hlavně výzkum, vývoj, internet věcí, obchod a provoz. Volná místa nabízí širokou škálu benefitů, záleží mimo jiné i na vaší odvedené práci. Změňte budoucnost zítřka a vytvořte si kariéru u Robert Bosch.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Roberta Bosche 2678, 370 04 České Budějovice

Velikost firmy:

5 001 - 10 000 zaměstnanců

IČ:

46678735

Založení / Zapsání do OR*:

21. 4. 1992

Právní forma:

s.r.o.