Robert Bosch - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Robert Bosch

Údaje

Sídlo firmy:

Roberta Bosche 2678, 370 04 České Budějovice

Velikost firmy:

5 001 - 10 000 zaměstnanců

IČ:

46678735

Založení / Zapsání do OR*:

21. 4. 1992

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Společnost Robert Bosch, založená stejnojmenným německým podnikatelem, má na starosti dodávat díly do automobilového průmyslu a pro domácí spotřebiče a elektrické nářadí. Navíc se věnuje vývoji nových technologií, výzkumu, zabezpečovací technice a výrobě pro stavebnictví. Je to mezinárodní společnost s velmi vysokou produktivitou práce a v současnosti nabízí volná místa.

O společnosti Robert Bosch

Robert Bosch patří pod mezinárodní společnost Robert Bosch GmbH, která je na světě od roku 1886. V České republice patří firma k TOP 100 nejlepším firmám podle tržeb. Sídlí v Českých Budějovicích, kde se nachází jeden z výrobních závodů - další má v Brně, Jihlavě, Krnově a ve Městě Albrechtice. Neustále tak vznikají volná místa, která jsou potřeba obsadit. Pokud by vás nabídka práce zaujala, rozhodně si přečtěte i hodnocení zaměstnavatele. Za dobu své existence si firma dokázala vytvořit na trhu práce široký seznam lidí, kteří si budují kariéru v Robert Bosch a se svou prací jsou spokojení a šiří tu dobrou pověst firmy dále.

Historie firmy

Od úplného počátku existence má společnost 2 osobité rysy - inovaci a sociální angažovanost. Firma vznikla založením Dílny pro jemnou mechaniku a elektrotechniku v německém městečku Stuttgart. Roku 1895 vznikla firma Junkers, známá jako koncept Bosch pro termotechnická zařízení, která ovlivnila 2. světovou válku díky výrobě letounů. Společnost má také od roku 1964 svou vlastní nadaci a zajímavostí je, že vlastní dokonce 92 % akcií společnosti.

Na začátku 21. století se Robert Bosch po dlouhodobé akvizici spojil s firmou Mannesmann Rexroth AG a tak byla založena divize Bosch Rexroth AG, která Bosch Group pomohla ucelit její korporátní strukturu. Pár let poté se Robert Bosch dostal díky tvrdé práci a neuvěřitelným 907 novým patentům do amerického žebříčku Top 20 Patent Winners.

Robert Bosch kariéra

Společnost Roberta Bosche umožnuje každý den tvořit kariéru pro více jak 375 000 zaměstnanců po celém světě. Klade důraz na kariérní růst, kvalifikaci, pracovní profesionalitu a dává velké šance studentům a absolventům vysokých škol nastoupit do práce jako praktikant, stážista či přímo firemní zaměstnanec. Pro absolventy vysokých škol nabízí různé trainee programy pro zdokonalení cizího jazyka a získání neocenitelných zkušeností. Mezi obory, které práce v Robert Bosch nabízí patří hlavně výzkum, vývoj, internet věcí, obchod a provoz. Volná místa nabízí širokou škálu benefitů, záleží mimo jiné i na vaší odvedené práci. Změňte budoucnost zítřka a vytvořte si kariéru u Robert Bosch.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Robert Bosch na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádná

Negativa firmy:

Nesplněné sliby ohledně směn,až po čase náprava,ale to už byl člověk ze všeho tak otrávený, že sepisoval výpověď a hledal si jinou práci .....Neskutečný tlak na nové zaměstnance ,nefér přístup nadřízených k dělníkům na lince.....když se nestíhají normy,vybere se nováček a ten je volaný na kobereček i když výrobu brzdí jiný člověk,který je zaměstnancem už roky....Člověk není na stálo na jednom místě, neustále je s ním házeno jinam....neskutečný stres.....lidé jsou jen čísla....neosobní přístup nadřízených......Ve firmě je z pochopitelných důvodů obrovské množství ukrajinských pracovníků,člověk na šatně neslyší pomalu slovo česky.... Vyžadováno 6 až 7 nočních směn v jednom kuse bez volna....K této společnosti bych již nikdy nenastoupila ....

Doporučení pro management firmy:

Doporučila bych zlepšení podmínek ,hlavně platových, pro dělníky na linkách. Co vy by jste byli bez nich a bez jimi odvedené práce?!!!!!!

před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Operátor výroby - České Budějovice
Pracuji ve společnosti Robert Bosch na plný úvazek 5-7 let.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Výplata neodpovídá náročnosti práce, směnnost, buzerace, protekce, předražená a špatná strava v jídelně, plynoucí zdravotní problémy atd.

Doporučení pro management firmy:

Aby si šli zkusit jednu noční směnu, když jich plánují 5 až 6 v řadě! Aby vedoucí ve výrobě meli alespoň maturitu a chovali se k lidem slušně!

před 3 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Robert Bosch na pracovní smlouvu.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Poměrně dobré, dnes už podprůměrné peníze, ale za jakou cenu...

Negativa firmy:

Nezvládnutelné normy, lidé se k podřízeným chovají jako k dobytku. A to platí na všech úrovních. Nejhorší to maj ti, co makaj rukama. Chodím domu sedřenej z kůže. Slovo víkend neznám a neberu ani průměr. Za pár dní končím...

před 5 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Robert Bosch na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

penize vcas a vyplaceni premii

Negativa firmy:

Smeny 20s tj jeden volny vikend za mesic. Nepretrzite smeny, ktere se podepisuji na zdrav. stavu zamestnancu. Buzerace a velke normy, ktere stihate pokud u linky behate. Nevazi si novych zamestnancu. Daji je na nejhorsi prace, ktere nejdou delat dlouhodobe. Lidi neustale presouvaji z mista na misto. Coz kazdy nese spatne. Vedeni to nezajima a tak prichazi o lidi kterych je malo.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (21)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Technologie Energetika Automobilový průmysl Služby Stavebnictví a reality