Prostředí pro všechny

Sídlíme v moderních kancelářích u stanice metra Želivského. Fanoušky zdravého životního stylu potěšíme fitness centrem přímo v budově. IT techniky zase datacentrem, které máme po ruce. A pro ostatní je zde připravena kvalitní káva, která k nám putuje přímo z pražírny. Během působení firmy jsme dokázali vybudovat prostředí, ve kterém si každý přijde na své.

„Prínos práce v Ignumu je v tom, že u nás sa ľudia dostanú k novým technologiám a možnostiam ako rozvinúť svoje schopnosti. Zároveň si zdieľame znalosti medzi sebou.“ Michal Sobolič, Vedoucí vývoje a správy
„Na kolegy se dá spolehnout, je tu vzájemná zastupitelnost, jsme schopni si vyměnit směny. Nikdy se nestalo nic takového, že by se jeden na druhého vykašlal.“ Miroslav Svoboda, Linux administator

Kdo si hraje...

Zaměstnanci si ve volných chvílích mohou zahrát Nintendo Wii, stolní fotbálek nebo sledovat mistrovství světa v hokeji. Někteří z nich pak nachází klid v duši díky středečním lekcím jógy. Rádi pořádáme společné akce, jako je degustace vína na střeše nebo posezení po práci i s bývalými kolegy.

Kdo vlastně jsme?

Jsme profesionálním poskytovatelem hostingových služeb a registrátorem internetových domén. Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkům a nejlepší zákaznické podpoře. Tým IGNUM je postaven na dobrých mezilidských vztazích, cílem jeho práce je vždy spokojený zákazník. Řadíme se mezi technologické lídry ve svém oboru.

Fotogalerie

Zábava v Ignumu
Zábava v Ignumu
Zábava v Ignumu
Zábava v Ignumu
Lidi v Ignum
Lidi v Ignum
kanceláře v Ignumu
kanceláře v Ignumu

Zaměření firmy

Technologie