Asus ČR - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

Asus ČR

ASUS, jeden z TOP 3 výrobců notebooků a tvůrce nejprodávanějších a nejúspěšnějších základních desek na světě, je vůdčí společností nové éry digitálních technologií.

Hodnocení Asus ČR

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Společnost ASUS navrhuje a vyrábí produkty, které přesně vyhovují potřebám dnešních digitálních domácností, kanceláří i jednotlivců. Široké portfolio jejích produktů zahrnuje základní desky, grafické karty, optické jednotky, monitory, displeje, stolní počítače, počítače Eee Box a počítače typu vše v jednom, notebooky, netbooky, tablety, servery, multimediální zařízení, bezdrátová řešení, síťová zařízení a mobilní telefony.

Společnost ASUS naslouchá rozmanitým potřebám svých zákazníků a jejím prvořadým cílem je nabízet jim skutečně inovativní produkty a řešení, které ocení při práci i zábavě.

Zaváděním nových pokrokových inovací, trendů a technologií, které mají skutečný dopad na životy zákazníků a ve větším měřítku i na samotnou Zemi, společnost ASUS doufá, že kromě zvyšování podílu na trhu bude zvyšovat i svůj podíl v myslích spotřebitelů.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4 - Nusle

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

27390721

Založení / Zapsání do OR*:

2. 4. 1989

Právní forma:

s.r.o.