2N TELEKOMUNIKACE - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

2N TELEKOMUNIKACE

Kde vzniká jeden z nejmodernějších dveřních interkomů?

Naše společnost sídlí na Praze 4 v Modřanech, odkud podporujeme naše zákazníky z celého světa. K dispozici máme 2 budovy, které jsou po rekonstrukci a nabízí příjemné pracovní prostředí. Lokalita má dobrou dostupnost MHD a v těsné blízkosti je cyklostezka.

Naši zaměstnanci mohou využít Relax room s PS a stolním fotbálkem, kolárnu a další zázemí pro sportovce, ateliér a dětský koutek. Máme moderní showroom, kde jsou k dispozici naše produkty. Kromě dvou budov v Praze sídlí naši kolegové i v zahraničí. Najdete nás například v Itálii, Francii, Velké Británii, Německu nebo také v Austrálii a Spojených Arabských Emirátech. Zahraniční kolegové za námi pravidelně jezdí do Prahy kde pořádáme společné akce.

2N
2N

Lidé a kultura

Máme dobré manažery, kteří na sobě pracují, zajímají se o své lidi a mluví s nimi otevřeně. Každý je zodpovědný za výsledek své práce, který sdílí s ostatními. Chováme se k sobě vstřícně a přátelsky. Respektujeme se, spolupracujeme a díky neformálnímu a přátelskému přístupu u nás panuje motivační atmosféra. Výsledek je víc než proces.

Aktivně podporujeme slaďování pracovního a soukromého života. Pečujeme o děti našich zaměstnanců a máme zázemí pro sportovce. Jednou až dvakrát měsíčně se potkáváme i mimo práci. Většinou se jedná o akce sportovního, charitativního a vzdělávacího charakteru. Každý rok pořádáme velkou Outdoorovou akci, oslavy našich obchodních výsledků, vánoční večírek a akce pro děti našich zaměstnanců.

2N
2N 2N
2N
„Ve 2N jsem 13 let a s klidným srdcem mohu říct, ano, rozvoj je tady možný. Máme zde jak prostor růstu v rámci firmy, tak i možnost věci ovlivňovat. Platí pravidlo, že „Každý dobrý nápad je odměněn“. Věcí, kterou já osobně oceňuji a řadím ji velmi vysoko, je možnost se každý den naučit něco nového a přínosného nejen pro 2N, ale i pro můj osobní rozvoj. To vše přispívá k mé sebemotivaci, jejímž výsledkem je pak snaha dělat věci co nejlépe. “ Josef Bešta
„Ve firmě jsem 20 let a mohu říct, že ve 2N se stále něco děje. I po tak dlouhé době mě baví ráno vstávat do práce. Mám rád lidi, se kterými spolupracuji, kteří umí ocenit a oslavit úspěch a na druhou strani jsou schopni uznat chybu, když se stane a poučit se z ní. Ve 2N se rád podílím na výrobě zařízení, která používají lidé na celém světě a jsem hrdý, že je můžeme potkat i v destinacích, kde by je možná ani nikdo neočekával.“ Jiří Krejčí
2N
2N
2N

Co firma dělá

Jsme přední evropskou firmou zabývající se vývojem a výrobou produktů z oblasti ICT a fyzické bezpečnosti. Našim cílem je vyrábět originální, spolehlivé produkty založené na IP technologii, které udávají trendy v oblasti bezpečnosti a komunikace. Jsme jedničkou na trhu IP interkomů a působíme na více než 130 trzích světa. Díky vlastnímu vývoji jsme připraveni reagovat na potřeby zákazníků.

2N

Růst našich lidí je pro nás priorita

Hledáme svoje silné stránky a dáváme si zpětnou vazbu. Máme 30 interních koučů a vzájemně se od sebe učíme. Na těchto principech stavíme náš osobní i odborný růst. Nabízíme zajímavé možnosti rozvoje v podobě workshopů, školení nebo účasti na projektech napříč celou firmou. Dáváme lidem příležitosti ke kariérnímu růstu a manažerské pozice obsazujeme převážně z vlastních řad.

2N
2N

Jak probíhá pohovor

Výběrové řízení u nás bývá většinou dvoukolové. První kolo probíhá formou standardního pohovoru, kde se setkáte s někým z HR a rovnou i hiring managerem. Po prvním kole kandidátovi nabídneme takzvaný „den na zkoušku“, kdy se k nám uchazeč přijde podívat ještě jednou a setká se i s týmem, se kterým by pracoval. Zároveň uchazeči ukážeme, kde by bylo jeho pracovní místo, kdo by byl nejbližší kolega, na čem by pracoval a také může zažít celkovou atmosféru ve společnosti. Oceníme, když se kandidát podívá na naše firemní stránky, kariérní videa a obsah na sociálních sítích, kde zjistí všechny důležité informace. Jsme otevřeni veškerým otázkám.

2N 2N
2N

Fotogalerie

2N
2N
2N
2N
2N
2N
2N
2N

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 8 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Management - Praha
Pracuji ve společnosti 2N TELEKOMUNIKACE na zkrácený úvazek 8-10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

přátelská atmosféra, tvůrčí prostředí, možnost realizovat jednoduše svoje nápady, podpora inovace

Negativa firmy:

omezené možnosti parkování v blízkosti firmy

před 8 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Regional Sales Manager - Prague, Czech Republic
Pracuji ve společnosti 2N TELEKOMUNIKACE na plný úvazek 5-7 let.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Čtyři hvězdy jenom proto, že 5 nedávám snad už jen z principu. I po 4 letech můžu říct že firemní kultura, komunikace, vztahy uvnitř firmy jsou to nejlepší co jsem zažil. Firma si váží svých lidí, organizuje řadu aktivit, sportovní, dobročinné, osobní rozvoj apod. Finanční ohodnocení v pořádku, práce je pestrá, dynamická (Mezinár. obchod) a člověk se nenudí. Tlak na zodpovědné vedení a rozvoj přidělených trhů ruku v ruce s volností jak toho dosáhnout, důvěra a podpora nadřízeného. Možné dohodnout pružnou pracovní dobu, pokud to dává oběma stranám smysl.

Negativa firmy:

Placené parkování a zóny všude okolo (upřímně, dá se to přežít). Za mě drhnoucí komunikace mezi Product Managementem a Sales. PM podle mě neposlouchá Sales, tím pádem nemá zpětnou vazbu z trhu, a tím pádem hrozí že firma nebude schopna do budoucna vyvíjet skutečně konkurenceschopná řešení, tolik můj pohled a negativum pro tento okamžik.

před 8 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Obchodní - Praha
Pracuji ve společnosti 2N TELEKOMUNIKACE na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Přátelská společnost k zaměstnancům Neustálý vývoj přináší nové možnosti a produkty Skvělý kolektiv

Negativa firmy:

Pokrok jde tak rychle dopředu, že nestíháme sledovat změny, ale zase je dobře, že se dějí

před 8 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti 2N TELEKOMUNIKACE na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Relativní volnost

Negativa firmy:

Špatné HR, průměrný management

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (26)

Zaměření firmy

Technologie IT technologie