AV MEDIA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

AV MEDIA

Společnost AV MEDIA je v České republice jedničkou na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky. Práce v AV MEDIA začíná návrhem instalace, pokračuje realizací řešení pro sdílení obrazu a zvuku a díky následnému servisu, který zaměstnanci AV MEDIA zajišťují, prakticky nikdy nekončí. Nejmodernější AV techniku nalezneme na dispečerských provozech, v kinech, školících sálech nebo v muzeích. Klientela AV MEDIA je různorodá, tvoří ji vysoké školy, firmy, veřejné instituce, hotely nebo domácnosti. Společnost sídlí v Praze, kariéru AV MEDIA ale můžete budovat i na regionálních pobočkách v Brně, Ostravě, Pardubicích, Plzni a v Českých Budějovicích.

Hodnocení AV MEDIA

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Společnost AV MEDIA byla založena v roce 1992 třemi kamarády - společníky - Petrem Barcalem, Petrem Hrubešem a Davidem Leschem. AV MEDIA prodávala a půjčovala jedny z prvních přístrojů, které umožňovaly promítání obrazu z počítače či videorekordéru na plátno. Již za dva roky měla společnost obrat 10 milionů Kč, v roce 1996 dokonce 55 milionů Kč a společnost úspěšně rostla a rozvíjela se. Rovněž rostla nabídka volných pracovních míst v AV MEDIA. AV MEDIA působí po celé Evropě. Na Slovensku se věnuje digitalizaci kin a v Polsku byla založena dceřiná firma Brill AV Media. Díky nadšenému vedení, výborným obchodním plánům, schopným zaměstnancům, neustále modernizaci a sledování nejnovějších trendů v oblasti audiovizuální techniky a především spokojeným zákazníkům je společnost lídrem v této oblast v ČR.

AV MEDIA kariéra

Svým pracovníkům AV MEDIA nabízí pozitivní firemní klima, aktivní přístup managementu, otevřenou a jasnou komunikaci a ochotu investovat do rozvoje lidí. Práce v AV MEDIA přináší i další firemní benefity jako služební notebook a mobil, stravenky, 5 dní volna navíc, MultiSport kartu, home-office či výuku angličtiny. AV MEDIA se podílí na podpoře a přípravě studentů ze středních a vysokých škol pro budoucí povolání. Studentům nabízí možnost získat praxi v oboru formou stáží a brigád především v technických odděleních. Volná místa AV MEDIA inzeruje především pro oblasti techniky a instalací, obchodu a administrativy. Ale pro práci v AV MEDIA hledá například i logistiky a skladníky. Prohlédněte si nabídku volných míst v AV MEDIA. Třeba najdete to vhodné pro sebe, a začnete tak svou kariéru v AV MEDIA.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pražská 1335/63, 102 00 Praha - Hostivař

Velikost firmy:

200 - 250 zaměstnanců

IČ:

48108375

Založení / Zapsání do OR*:

23. 12. 1992

Právní forma:

a.s.