Storyous.com - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

Storyous.com

Společnost Storyous se zabývá vývojem moderního pokladního systému, jenž by usnadnil a modernizoval podnikání mnoha lidem v gastronomii a pohostinství. Tento mobilní pokladní systém je určen především malým a středním podnikům, avšak společnost pracuje neustále na nových vylepšeních, funkcích a inovacích, které tento systém rozšíří dál. Storyous se stává stále častěji tou pravou volbou ve výběru pokladního systému u mnoha podnikatelů, práci ve Storyous nalezlo již několik desítek zaměstnanců. Volná místa však nabízí společnost dále.

Hodnocení Storyous.com

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

Společnost Storyous začínala svou kariéru jako start up projekt Hynka Husníka a Davida Mengera v roce 2011 v Brně. Hlavním cílem bylo vytvořit mobilní a webovou aplikaci. První nápad se týkal kávy a aplikace, která by vyhledávala kavárny v okolí. Postupně to přerostlo v projekt, který se zabýval mobilními platbami. Zákazník měl využívat především pouze svého mobilu při platbě v restauraci či kavárně.

Projekt se však ukázal být ne příliš výdělečný a společnost se později přeorientovala na vývoj mobilního pokladního systému, který by posunul díky IT technologiím zastaralé pokladní systémy do 21. století. Díky jednoduchosti systému je snadné naučit se ho ovládat a instalovat ho do podniku, proto také firma zaznamenala úspěch. Společnost se snaží také expandovat, Storyous nalezneme i v Polsku a ve Španělsku. Systém by měl podporovat i bitcoinové platby.

Kariéra ve Storyous

Hledáte perspektivní práci, ve které se budete moci seberealizovat? Zkuste se podívat na volná místa ve Storyous. Storyous nabízí práci v přátelském a příjemném prostředí, zaměstnancům nabízí řadu výhod a benefitů. Společnost inzeruje pozice pro vývojáře, manažery nebo zákaznickou péči. Chce do svého týmu lidi, kteří mají zájem o moderní technologie a s láskou a zápalem budou vykonávat svěřené úkoly.

Zaměstnanci mohou využívat karty Multisport, home office, sick days, společných obědů, coffee breaks, filmových večerů a dalšího. Ve Storyous se můžete zároveň dále vzdělávat a účastnit jazykových kurzů. Nastartujte svoji kariéru ve Storyous a dělejte práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Rohanské nábřeží 678/25, 186 00 Praha - Karlín

Velikost firmy:

50 - 200 zaměstnanců

IČ:

24250856

Založení / Zapsání do OR*:

23. 7. 2012

Právní forma:

s.r.o.