Sanmina - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

Sanmina

Sanmina patří mezi přední technologické společnosti, která se zaměřila na výrobu a distribuci nejkomplexnějších a nejmodernějších optických, elektronických a mechanických produktů. Kariéru Sanmina založila především na poskytování špičkové kvality pro výrobce komunikačních sítí, výpočetního a skladovacího zařízení, zdravotnictví, v obraně a letectví. Společnost Sanmina se snaží neustále přicházet s novými nápady a zároveň zlepšovat ochranu životního prostředí.

Hodnocení Sanmina

Přidat hodnocení

Historie

Společnosti Sanmina byla založena roku 1980 v Silicon Valley jako společnost vyrábějící desky plošných spojů. Během dalších let svou práci Sanmina rozšířila i o další sortiment a stala se tak jedničkou ve svém oboru. V roce 2001 se Sanmina spojila se společností SCI Systems, ale postupně se k Sanmina připojily i další firmy a podniky. Dnes už Sanmina-SCI disponuje více než 80 výrobními závody po celém světě.

Do České republiky se firma dostala v roce 2012 a vystupuje tu pod názvem Sanmina-SCI Czech Republic. Hlavní sídlo má společnost v Brně, kde volné místo získalo už přes 500 zaměstnanců.

Kariéra v Sanmina

Volná místa Sanmina poskytuje zájemcům o práci z různých oborů a dokonce umožňuje nastartovat kariéru i absolventům, kteří chtějí získat odbornou praxi po boku zkušených pracovníků. Pro své zaměstnance si Sanmina připravila zajímavé a lákavé firemní benefity, jako je příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, podporu v programu zdraví, penzijní pojištění, životní pojištění aj. Nezapomínají ani na podporu dalšího vzdělávání pracovníků, pod kterým si můžete představit například příspěvek na jazykové kurzy. Pokud se vám zalíbila některá z nabídek volných míst v Sanmina, stačí jen poslat jim svůj životopis a těšit se na práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kolejní 2971/1, 612 00 Brno - Královo Pole

IČ:

24299197

Založení / Zapsání do OR*:

4. 5. 2012

Právní forma:

s.r.o.