ADP Employer Services ČR - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

ADP Employer Services ČR

ADP je globální poskytovatel cloudových řešení, outsourcingové služby, analýzy a odborné služby z oblasti technologií a lidských zdrojů.

Hodnocení ADP Employer Services ČR

Přidat hodnocení
před 8 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ADP Employer Services ČR na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

občerstvení na pracovišti mladý a přátelský kolektiv

Negativa firmy:

přesčasy plat - množství práce neodpovídá finančnímu ohodnocení, těžko si lze vybrat dovolenou a když tak jen v určité době s volným časem se tato prace moc skloubit nedá berou se ucházeci, kteří jazyk (y) neovládají tak dobře Člověk celej den jen sedí za počítačem a účtuje a účtuje. Jakobstroj. Děsný

před 9 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ADP Employer Services ČR na zkrácený úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Bohužel žádná

Negativa firmy:

To co se děje ve firmě ADP jsem v životě nezažila. Dají Vám práce až nad hlavu a za malé peníze. Dřete jako otrok, pak si musíte vybrat přesčasové hodiny, pokud si je ihned nevyberete, nařídí Vám i kdy. Ani dovolenou si nemůžete vzít, protože není žádná zastupitelnost. Po návratu z dovolené se děsíte, co Vás bude čekat. Sednete a jedete jako motorová myš. Nadřízení mají oblíbené kolegy, kteří můžou všechno a dokonce jim i pomůžou. Pokud patříte mezi neoblíbené, většinou pro vlastní názor, nadřízení se hlasitě baví o těchto lidech jako o ******** a vůbec se tím netají. Všichni se tváří navenek spokojeně a přitom si každý šušká jak nesnesitelné to tam je.

Doporučení pro management firmy:

Odejděte

před 10 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní - Plzeň
Pracoval(a) jsem ve společnosti ADP Employer Services ČR na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jako jediné plus firmy beru její umístění v centru Plzně.

Negativa firmy:

Při vstupním pohovoru se během prvních pár minut od vedení dozvíte, že je práce vhodná pouze pro homosexuály a ženy po mateřské. Vedení pobočky Vám zásadně tyká, ať se Vám to líbí nebo ne. Zaměstnanci se dělí na oblíbence (ti, co jí jdou na ruku) a na ty druhé, kteří mají smůlu (to když si dovolíte říct svůj názor). Platové ohodnocení neodpovídá množství práce a času, který nad ní strávíte. Mezi benefity řadí pytlíkový čaj a kávu na pracovišti. Jediný bonus jsou stravenky. Nic víc nečekejte. Dojíždění neproplácí, o 13. a 14. platu si můžete nechat jen zdát. Parkovací místa u firmy také mají jen vyvolení. Na všem se neskutečně šetří. Platy se prakticky nehýbou, nováčci bez zkušeností dostávají vyšší nástupní plat než lidé, co ve firmě pracují x let. Už nejsou ani požadavky na vzdělání, úroveň jde fakt zoufale dolů. Ve firmě je obrovská fluktuace lidí. Z 90% ženský kolektiv, mladé holky po škole a maminky na/po mateřské. Stejně tak nečekejte, že Vaši práci někdo ocení. Pracuješ dobře? Tak dostaneš ještě víc práce. Neskutečný problém vybrat si dovolenou víc jak týden v kuse. Stejně tak vybrat si volno za přesčasové hodiny. A pokud ano, naděláte si hned nové přesčasové hodiny po návratu, jelikož Vaši práci nemá kdo zastoupit. A že půjdete marodit? Tak o tom si nechte jen zdát. Hezky si vezmete notebook domů. Protože u nich přece pracují i lidi s rakovinou, takže nějaká chřipka není omluva. Pokud máte problém (třeba už nezvládáte množství práce) a řeknete si o pomoc, vyhodí Vás z kanceláře s tím, že je to nezajímá (osobní zkušenost). A pokud si dovolíte dát výpověď, tak ve výpovědce čekejte jen to nejhorší (taktéž vlastní zkušenost). Během těch tří let ve firmě jsem dala výpověď celkem 2x. Jednou jsem jí stáhla (to mi bylo slíbeno, že mě přeřadí na jinou práci) a celý následující rok toho litovala a hledala si nové zaměstnání. Tuto firmu opravdu nedoporučuji!!!

Doporučení pro management firmy:

Zavřete to.

před 10 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ADP Employer Services ČR na plný úvazek.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Umístění firmy, výplata včas, plnĕ hrazené stravenky. Fajn práce pro start pracovní kariéry po škole.

Negativa firmy:

Neúměrné pracovní vytížení zvláště vzhledem ke mzdě. V době uzavírek množství přesčasů, které se přeplácí opravdu velmi vyjímečně a zároveň problematické vybírání = jste tlačeni do toho hodiny vybrat jako náhradní volno, ale protože zde není zastupitelnost, jelikož všichni mají práce nad hlavu, po návratu z volna/dovolené jste nuceni pracovat opět přesčas. Chybí dostatek zkušených zaměstnanců - seniorů. Odnáší to kvalita, protože se lidi zatěžují příliš. Vedení je poměrně laxní, často řeší nepodstatné věci a důležité mu unikají. Žádný 13. plat, pouze bonus, který je vyplácen podivně. Poměrně přeplněné kanceláře a klasický ženský kolektiv. Zaškolování nováčků taky postupem času ztrácí na kvalitě, protože na to není čas. Neustále se žije pod tlakem.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (12)

Poskytuje firmám nástroje, které jim pomáhají prosperovat.

Jako jeden z největších a nejzkušenějších poskytovatelů HR služeb na světě nabídí ADP služby a řešení, které vám pomohou vybudovat tým, který vás vezme do budoucnosti.

Společnost pomáhá v oblasti mzdové agendy, benefitů a dodržování předpisů v talentovém managementu našim klientům uspět.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Rohanské nábřeží 670/17, 186 00 Praha 8 - Karlín

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

61858684

Založení / Zapsání do OR*:

20. 10. 1994

Právní forma:

a.s.