NWT - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

NWT

Společnost NWT a.s. se řadí mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy v České republice. Filozofií NWT je nabízet komplexní služby na profesionální úrovni s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Cílem společnosti je kvalita, spolehlivost a dlouhodobý vztah s klienty založený na vzájemné důvěře. Vizí společnosti je přinášet lidem nové světové technologie (New World Technologies), být číslo jedna v Evropě v šíři nabídky alternativních zdrojů energie, rozvíjet nezávislou, pro partnery finančně motivující energetiku, která bude v souladu s životním prostředím a celosvětovou enviromentální politikou.

Hodnocení NWT

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Vybraná společnost je na trhu již přes dvacet let a jako svou hlavní vizi vidí přinášet lidem nové, zejména informační technologie a od této vize je odvozen i název celého holdingu. Konkrétně společnost vznikla v červnu roku 1995 zápisem do obchodního rejstříku u Krajského soudu v Brně. Podnik je životním dílem manželů, kteří jej společně založili a po celou dobu i vedli. Prvotní podnikatelská činnost byla zaměřena na prodej hardwarové a softwarové techniky. Postupem času vzniklo několik různorodých divizí společnosti a spousta dceřiných společností, které se navzájem doplňují a tím vytváří velmi samostatně pracující a úspěšný holding.

NWT kariéra

Jelikož jsme společnost, která se zabývá různorodou škálou oblastí i naše poptávka po zájemcích pokrývá velkou oblast nejrůznějších oborů. Společnost dává šanci mladým lidem, kteří neberou práci jako povinnost, ale jako místo pro realizaci a rozvoj. Celkově tvoříme prima bandu lidí, kteří se rádi potkají nejen v práci, ale i na jedné z mnoha firemních akcí, které společnost pro své zaměstnance pořádá.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

nám. Míru 1217, 768 24 Hulín

Velikost firmy:

250 - 350 zaměstnanců

IČ:

63469511

Založení / Zapsání do OR*:

22. 6. 1995

Právní forma:

a.s.

Web:

www.nwt.cz