NWT - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

nám. Míru 1217, 768 24 Hulín

Velikost firmy:

250 - 350 zaměstnanců

IČ:

63469511

Založení / Zapsání do OR*:

22. 6. 1995

Právní forma:

a.s.

Web:

www.nwt.cz

O společnosti

Společnost NWT a.s. se řadí mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy v České republice. Filozofií NWT je nabízet komplexní služby na profesionální úrovni s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Cílem společnosti je kvalita, spolehlivost a dlouhodobý vztah s klienty založený na vzájemné důvěře. Vizí společnosti je přinášet lidem nové světové technologie (New World Technologies), být číslo jedna v Evropě v šíři nabídky alternativních zdrojů energie, rozvíjet nezávislou, pro partnery finančně motivující energetiku, která bude v souladu s životním prostředím a celosvětovou enviromentální politikou.

Historie společnosti

Vybraná společnost je na trhu již přes dvacet let a jako svou hlavní vizi vidí přinášet lidem nové, zejména informační technologie a od této vize je odvozen i název celého holdingu. Konkrétně společnost vznikla v červnu roku 1995 zápisem do obchodního rejstříku u Krajského soudu v Brně. Podnik je životním dílem manželů, kteří jej společně založili a po celou dobu i vedli. Prvotní podnikatelská činnost byla zaměřena na prodej hardwarové a softwarové techniky. Postupem času vzniklo několik různorodých divizí společnosti a spousta dceřiných společností, které se navzájem doplňují a tím vytváří velmi samostatně pracující a úspěšný holding.

NWT kariéra

Jelikož jsme společnost, která se zabývá různorodou škálou oblastí i naše poptávka po zájemcích pokrývá velkou oblast nejrůznějších oborů. Společnost dává šanci mladým lidem, kteří neberou práci jako povinnost, ale jako místo pro realizaci a rozvoj. Celkově tvoříme prima bandu lidí, kteří se rádi potkají nejen v práci, ale i na jedné z mnoha firemních akcí, které společnost pro své zaměstnance pořádá.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Fotogalerie

Kolektiv pracovníků NWT
Sídlo NWT
Zakladatelé firmy

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

IT technologie Telekomunikace Technologie Energetika Zemědělství Ekonomie Stavebnictví a reality