JABLOTRON - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

JABLOTRON

JABLOTRON je technologická firma , která se zaměřuje na topení a ventilace, autosortiment, alarmy a chytré ovládání, například s alarmem nebo GMS ovladačem a hasičem.

Hodnocení JABLOTRON

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

O firmě

Společnost JABLOTRON, s.r.o. je výhradně česká firma. Sortiment společnosti se převážně zaměřuje na zabezpečovací a komunikační systémy, včetně navazujících bezpečnostních služeb. JABLOTRON zabezpečuje jak domy a byty, ale i firmy. Dále také poskytuje možné řešení pro ochranu majetku, zdraví a bezpečí uživatelů. Práce v JABLOTRONU se dále týká například autosortimentu, zabezpečování vozidel, ale i monitorování aut. V neposlední řadě se zaměřuje na topení a ventilace, kde má na starosti zónová regulace topení a rekuperační jednotku.

Historie firmy

Jablotron, s.r.o. byla založena roku 1990. Společnost začínala úplně od nuly, kdy neměli žádné dostupné finance. I přesto na svém začátku dostala firma svou první nabídku u automobilových opraven. Po několika měsících, co firma JABLOTRON měla nakoupený sortiment a potřebné náležitosti, zjistila, že automobilová opravna se dostala do finanční tísně a objednávku zrušila.

Firma se přes to všechno chtěla na trhu udržet. Zpočátku byla jejich práce spíše na krátkodobých zakázkách na trhu, jako například dovážení elektřiny ze zahraničí a podobně. Dále pak přešli k zabezpečovacím systémům, které se měly úspěch a stali se jejich hlavní činností.

Firma dnes patří k velmi uznávaným technologickým firmám. JABLOTRON se rozrůstá a má více než 100 tis. uživatelů. Jejich výrobky se vyváží do 72 zemí světa. Obrat firmy již přesáhl 2,6 mld. Kč. Kariéru tak můžete začít na různých pozicích. Mezi velký úspěch firmy zcela jistě patří ocenění Gentlemanská firma 2017 .

JABLOTRON kariéra

Společnost JABLOTRON patří mezi větší české firmy, práci zde nachází okolo 600 zaměstnanců. Díky své pozici na trhu je Jablotron, s.r.o. skvělou příležitostí pro kariéru v technologickém rozvoji . Volná pracovní místa najdete v různých oborech, jak pro studenty a absolventy, ale i pozice pro odborníky v různých odvětvích, například - v obchodu, marketingu, ve vývoji, dále i v administrativě a provozu.

V současnosti však nabízí Jablotron volná místa nečastěji na pozice vývojářů. Produktoví vývojáři mají na starosti vývoj hardwaru, ale i softwaru a design produktů. Dále ve společnosti pracují i vývojáři Cloud aplikací, které slouží koncovým zákazníkům, ale i partnerům Jablotronu. Pokud chcete práci v obchodním oddělení a pozici získáte, budete se věnovat B2B a B2C zákazníkům. Administrativní pozice se týkají správy financí nebo budov či personalistiky.

“O zaměstnance se staráme jako o členy vlastní rodiny “

Mezi firemní benefity patří flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní školka, firemní akce.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pod Skalkou 4567/33, 46601 Jablonec nad Nisou

Velikost firmy:

200 - 249 zaměstnanců

IČ:

28668715

Právní forma:

a.s.