DinoPark Ostrava - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Vstup do světa zábavy

DinoPark Ostrava

DinoPark Ostrava je vůbec největší ze všech dinoparků v České republice, a proto se jedná o skvělé místo, kde můžete strávit odpoledne s rodinou. Zároveň díky své rozloze poskytuje volná místa a brigády na léto.

Hodnocení DinoPark Ostrava

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

DinoPark Ostrava najdete jen několik kilometrů od centra Ostravy a patří do sítě zábavních center. Těch u nás najdete 5, ale v posledních letech začaly sklízet úspěch i za hranicemi, konkrétně na Slovensku, v Rusku a Španělsku.

Společnost rozjela kariéru díky zcela výjimečnému konceptu, v parcích najdete pohyblivé a statické modely dinosaurů. Děti se tak zábavnou a hravou formou dovídají o tom, jak vypadal život na planetě před 65 miliony let.

Ročně navštíví celou síť DinoParků milion návštěvníků, pro které je kromě zábavy v podobě atrakcí nachystané i 3D kino, občerstvení, parkování a mnoho dalšího.

Zaujala Vás práce v tomto originálním a ojedinělém prostředím? Tak hurá do světa druhohor!

DinoPark Ostrava kariéra

Kariéra je vhodná pro zaměstnance a brigádníky, kteří dovršili věk osmnácti let. Náplní Vaší práce může být administrativa a starost o zázemí společnosti ve vedoucích pozicích, ale také zajišťování běžného chodu parku. Volná místa seženete v sekci občerstvení, při přípravě nových ozvučených scén jako technik, obsluha 3D kina a podobně. Počítejte, že práce v DinoParku Ostrava často probíhá i o víkendech.

V DinoParku Ostrava Vás čeká práce v příjemném a čistém prostředí, mladý a dynamický kolektiv a benefity firmy v závislosti na tom, kterou práci přesně budete vykonávat. Těšit se můžete například na volné vstupenky.

Společnost naopak vyžaduje příjemné vystupování, pracovitost a spolehlivost. Pokud se hlásíte na brigádu, bude se hodit potravinářský průkaz.

Pokud máte zájem začít budovat kariéru v Dinoparku Ostrava, pak se mrkněte na výpis volných míst a pošlete do společnosti životopis, který zaujme. Tím zvýšíte šanci na přijetí. .

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Stará cesta 145/2, 312 00 Plzeň - Doubravka

Velikost firmy:

50-99 zaměstnanců

IČ:

26366576

Založení / Zapsání do OR*:

14. 1. 2004

Právní forma:

a.s.