Costa Coffee - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Čerstvá káva za nejnižší ceny

Costa Coffee

Společnost Costa Coffee provozuje úspěšný kavárenský řetězec, do kterého dodává kvalitní kávu z vlastní pražírny, ve které zaměstnává jediné tři italské pražiče ve Velké Británii. Costa Coffee zaměstnává dokonce i vlastního profesionálního ochutnávače kávy. Tento úspěšný kavárenský řetězec dosahuje ročního obratu přes 350 milónů liber. Práci v Costa Coffee má ve více jak 1000 pobočkách několik tisíc zaměstnanců. Volná místa najdou i další, pokud Vás zajímají, podívejte se na ně níže.

Hodnocení Costa Coffee

Přidat hodnocení
před 7 měsíci
2.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Costa Coffee na plný úvazek, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Management velmi neprofesionální, važte si lidí kteří jsou pod vámi,

před 8 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Costa Coffee na pracovní smlouvu.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Přátelský kolektiv, časová flexibilita, bonusy pro zaměstnance a slevy ve všech provozovnách spadajících pod firmu Lagardère

Negativa firmy:

Velmi nízký plat. Nedostatek zaměstnanců, proto jste často na směně i ve složení jen brigádníci. Nesmyslné zákazy ohledně například barvy ponožek či vlasových doplňků, vše musíte mít jen černé.

Doporučení pro management firmy:

Zvyšte platy, protože jinak vám i schopní lidé odejdou za lepší prací.

před 9 měsíci
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Costa Coffee na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Krásný interiér, výborně laděné barvy, uspokojující atmosféra. Příspěvky na uniformy. Vůně kávy. Skvělý team. Možnost trénovat po směně.

Negativa firmy:

Velký stres na pobočce, nátlak vedoucích. Protivní manažeři, o tom že baristé dělají i za uklízečky radši nemluvím. Chtělo by to odpovídat na emaily a hlavně rychlejší vyřízení smluv obecně...

před 1,5 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Costa Coffee na pracovní smlouvu.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic.

Negativa firmy:

Plat vůbec neodpovídá tomu co musíme zvládat. Na směně jsme věčně celý den ve 2 a vedení to absolutně nezajímá. Diví se, že celá costa jde domů ale dokud nepridaji na platu nikdo jim tuhle práci dělat nebude.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (15)

Historie společnosti

Společnost odstartovala svou kariéru v roce 1971, kdy ji založili bratři Bruno a Sergio Costa v Londýně, když otevřeli svoji první pražírnu kávy. Svou kvalitní, pomalu praženou kávu s příchutí mocha Italia dodávali do místních kaváren a obchodů. Káva byla tak úspěšná, že v roce 1978 bratři Costa otevřeli první kavárnu v rámci nového kavárenského řetězce. V roce 1995 se Costa Coffee stala součástí společnosti Whitbread, díky čemuž mohla zahájit expanzi do zahraničí.

Svou první zahraniční kavárnu otevřela Costa Coffee v roce 1999 a to v Dubaji. Brzy na to začala otevírat další i s dalšími volnými místy a již o necelých deset let později slaví nejen 1000 poboček po celém světě, ale také je největším kavárenským řetězcem ve Velké Británii. Do České republiky firma Costa Coffee vstoupila v roce 2007, kde oslavila velký úspěch, který pokračuje i nadále, kdy se postupně rozšiřuje do všech krajů. Současně Costa Coffee působí ve 28 zemích světa a je členem Rainforest Alliance, která zaručuje kvalitní a eticky vhodný původ kávových zrn.

Kariéra v Costa Coffee

Toužíte pracovat v příjemném prostředí provoněném kávou? Chcete pracovat v potravinářství a naučit se dělat nejen chuťově výbornou, ale i dobře vypadající kávu? Pak je práce v Costa Coffee to pravé pro Vás. Společnost nejčastěji hledá pracovníky na pozici baristy, kteří mají na starosti přípravu kávy a jiných nápojů pro zákazníky, mají se zajímat o jejich potřeby a nabídnout jim vhodný nápoj nebo jídlo, starat se také o prostředí kavárny. Požadují po něm ochotu pracovat a s radostí komunikovat, spolehlivost, loajalitu, pečlivost, zručnost a obchodního ducha. Praxi nebudete potřebovat, rádi Vás na pozici zaučí.

Zaměstnanci si v Costa Coffee chválí především příjemnou atmosféru a přátelské prostředí. Podívejte se na volná pracovní místa a začněte budovat kariéru, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Českobrodská 1329, 198 21 Praha 9

Velikost firmy:

200 - 249 zaměstnanců

IČ:

27607968

Založení / Zapsání do OR*:

11. 10. 2006

Právní forma:

s.r.o.