SlevyDnes.cz - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

SlevyDnes.cz

SlevyDnes je slevový portál, který zprostředkovává slevy jednotlivých slevových portálů v České republice. Do Obchodního rejstříku byl zapsaný v roce 2014 a funguje do současnosti. Slevový portál SlevyDnes provozuje své webové stránky pod záštitou společnosti Elephant Orchestra s.r.o.

Hodnocení SlevyDnes.cz

Přidat hodnocení

SlevyDnes.cz

SlevyDnes v současnosti poskytují slevové nabídky 22 slevových portálů (Hyperslevy, Favi, České kormidlo, Slevadne, Slevotéka, České slevy, Jakost, Concours, aj.). Na SlevyDnes se mohou obrátit také poskytovatelé slev a požádat o zveřejnění v trvalé nabídce tohoto portálu.

Naleznete zde nabídky na: Pobyty, Krása, Jídlo, Kultura, Móda a styl, Služby, Zábava a Zboží.

Kontakt

Na webových stránkách SlevyDnes nenajdete klasické kontaktní údaje, společnost můžete kontaktovat přes tzv. Kontaktní formulář, který na stránkách naleznete.

Slevový portál Vás ihned na úvodní stránce upozorňuje, že popis a fotografie jsou převzaty od příslušných slevových serverů a za případné chyby nenesou SlevyDnes odpovědnost.

Přinášíme Vám kontaktní údaje na Elephant Orchestra:

  • www.elephant-orchestra.com
  • e-mail: office@elephant-orchestra.com
  • tel.: +420 270 003 663

Dotazy

SlevyDnes také ihned informují, že zajišťují pouze přehled slevových nabídek konkrétních slevových serverů. Dotazy na konkrétní objednávky voucherů mají být směřovány přímo na zvolený slevový server.

Kariéra ve SlevyDnes

Pokud byste stáli o práci ve SlevyDnes, kontaktujte přímo info@slevydnes.cz nebo se podívejte na webové stránky Elephant Orchestra s.r.o., kde je aktuální nabídka volných míst. Sledujte také aktuální nabídky práce na našich stránkách.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Rohanské nábřeží 678/29, 186 00 Praha 8 - Karlín

Velikost firmy:

10-50 zaměstnanců

IČ:

03272974

Založení / Zapsání do OR*:

15. 8. 2014

Právní forma:

s.r.o.