Věrnostní program iBOD - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Věrnostní program iBOD

Zákaznický program výhod, iBOD, umožňuje v České republice zákazníkům sbírat za provedené nákupy u některých obchodních partnerů body, které jsou poté připsány na jejich vytvořené konto. Své body klient sbírá v kamenných obchodech nebo na e-shopech na jedinou speciální kartu a posléze je může směnit za zajímavé služby nebo odměny dle vlastního výběru, jako jsou gastronomické zážitky, outdoor vybavení, oblečení, hotelové pobyty a mnoho dalšího. Svou práci iBOD neustále rozšiřuje a snaží se klientům a držitelům iBOD karty nabízet nové lákavé a zajímavé odměny.

Hodnocení Věrnostní program iBOD

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie

Kvůli rozvoji internetového obchodování vznikla v roce 2013 společnost Věrnostní program iBOD, za kterou od počátku stála Česká spořitelna, jež patří dnes mezi hlavní a nejvýznamnější partnery. Svou kariéru iBOD rozjel za účelem zavést jedinečný bonusový multipartnerský program na českém trhu. V současné době iBOD spolupracuje s více než 50 partnerskými firmami, které nabízejí iBODy za využití jejich služeb či nákup zboží. Společnost patří v tuzemsku mezi největší věrnostní programy, ale v budoucnu plánuje představit program i v sousedních státech.

Kariéra v iBOD

Líbila by se vám práce v iBOD? Těšit se můžete na krásné kanceláře v Praze – Vršovice a na přátelskou atmosféru. Volná místa iBOD nabízí zájemcům o práci jak na hlavní pracovní poměr, tak i na zkrácený úvazek nebo jako brigádu. Pro své zaměstnance má připravené lákavé firemní benefity, zaškolení nebo možnost kariérního růstu včetně podpory dalšího vzdělávání. Zaujala vás společnost iBOD? Podívejte se na hodnocení firmy iBOD a na její volná místa

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha - Krč

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

01818121

Založení / Zapsání do OR*:

24. 6. 2013

Právní forma:

a.s.