Fakultní nemocnice Olomouc - volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestým největším v republice. V rámci budoucí kariéry studentů lékařských oborů je nemocnice partnerem lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a významně se podílí také na výzkumu. Práci ve Fakultní nemocnici Olomouc zastává přes 4.000 zaměstnanců. Mezi vysoce specializovaná pracoviště patří klinika neurochirurgie, jejíž primář vymyslel unikátní patent pro osoby trpící degenerativním onemocněním páteře. Díky těmto a mnoha dalším podnětům je kariéra ve Fakultní nemocnice Olomouc tolik hodnotná, a to nejenom pro studenty.

Hodnocení Fakultní nemocnice Olomouc

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Historie FN Olomouc

Nemocnice Olomouc byla postavena v roce 1896 a čítala 212 lůžek. Jejich počet se v následujících letech postupně zvyšoval s přibývajícími pavilony a nemocnice tak zaplnila volná místa, která byla pro zdravotnictví v Olomouckém kraji velice důležitá. V roce 1905 provedl primář očního oddělení Eduard Konrád Zim první úspěšnou transplantaci na světě. Jednalo se o oční rohovku. K dalšímu významnému rozvoji nemocnice došlo po roce 1950. Po Sametové revoluci vznikl v areálu chirurgický monoblok s moderními operačními sály. Nyní staví olomoucká nemocnice první úspornou kliniku v Česku, která bude jako první nemocniční budova v republice fungovat na bázi pasivních energetických zdrojů.

Kariéra ve Fakultní nemocnici Olomouc

Olomoucká nemocnice je druhým největším zaměstnavatelem v Olomouckém kraji. Nabízí mnoho volných míst pro lékaře, všeobecné a praktické sestry, sanitáře i přednosty klinik. Vedení se aktivně snaží vytvářet dobré podmínky pro veškerý nemocniční personál, což také potvrzují lidé, kteří si budují kariéru ve Fakultní nemocnice Olomouc. Chválí moderní vybavení, dobrý plat a stabilní zázemí.

Mezi hlavní benefity patří:

  • podpora celoživotního vzdělávání,
  • sick days,
  • ubytování v areálu,
  • nebo příspěvek na stravování.

FNO práce je pestrá a díky přednímu technologickému vybavení a pokročilému výzkumu se nemocniční personál zařadil na evropskou úroveň zdravotnické péče. Prohlédněte si FNO volná místa a dejte své práci nový smysl.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

I. P. Pavlova 185/6, 779 00 Olomouc - Nová Ulice

Velikost firmy:

4 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

00098892

Založení / Zapsání do OR*:

1. 7. 1973

Právní forma:

příspěvková organizace